Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Podróżowałam sama z dwójką dzieci. Otrzymaliśmy pokój dwuosobowy, po około godzinie dostawiono dodatkowe łóżko. Pokój czyściutki, sprzątany codziennie, codziennie świeże ręczniki, pościel, woda. Za napiwek chłopcu od sprzątania otrzymacie więcej wody, cudownie ułożone ręczniki oraz fikuśnie pościelone łóżko. Jedzenie wspaniałe, restauracja czyściutka. Posiłki zróżnicowane, co kto lubi, ryż, frytki, makarony, pizza, naleśniki, ryba, mięso, gulasz, pasta- spaghetti, kraby, ośmiorniczki, warzywa na parze i wiele innych. Godne polecenia zupy...rybna i rosół, pomidorowa z grzankami i pulpą z pomidorów. Śniadania wędlina mniej " urodzajna" przypominająca mortadelę, mnóstwo serów białych, żółtych i dojrzewających, jajka gotowane, jajecznica, omlety, jajka sadzone. Po prostu co kto chce będzie miał przygotowane na własnych oczach. Zawsze podczas posiłków obecni i przygotowujący je kucharze na sali przy swoich stanowiskach. Zawsze świeże warzywa i owoce. Brak arbuza, jednak melon rekompensował wszystko. Ciągle sprzątanie po klientach. Na sali w restauracji zawsze obecnych chyba z 30 kelnerów i kilku sprzątających chłopców. Nikt nie jest nachalny. Zawsze pomocni i uśmiechnięci. Nikt nie stoi i nie czeka w kolejce, Jedzenie nie jest wydzielane. Każdy bierze co chce i ile potrzebuje. Jedynym minusem jest moim zdaniem brak dostępu do rezydenta, brak kontaktu z nim. Obecny w hotelu tylko przez godzinę raz w tygodniu. Niestety trafiłam na zmianę rezydentów podczas pobytu. Jeden z nich zainteresowany był tylko sprzedażą wycieczek co zrozumiałe. Na pomoc choćby w uzupełnieniu bankomatu/ "rozmieniarki" pieniędzy nie mogliśmy liczyć. Pomoc przydałaby się również podczas konieczności skorzystania z pomocy lekarskiej, z której byłam zmuszona skorzystać. Niestety rozmowa z agentem ubezpieczeniowym w jęz. angielskim była utrudniona, bo agent nie posługiwał się biegle w tym języku. Lekarz na teren hotelu nie miał wstępu i musieliśmy dziecko transportować do "Cliniki". Po godzinie od udzielonej pomocy dziecko czuło się już bardzo dobrze i dolegliwości ustąpiły- cudowne egipskie leki!!! Hotel w drugiej linii brzegowej dla mnie nie był problemem, bo na jego terenie dużo się dzieło i nie miałam potrzeby być gdzie indziej. Z ciekawości pojechaliśmy do siostrzanego hotelu, ale szybko stwierdziliśmy, że delikatna lipa i po spacerze nad brzegiem morza wróciliśmy z powrotem.W naszym hotelu przy leżakach pod stopami pianek nadmorski... w siostrzanym hotelu niestety beton! Animacje codziennie. Wieczorne nie zawsze udane. Świetni animatorzy- pozdrawiamy BIBO. Alkohole dostępne...no może po otrzymaniu przez barmana napiwku bardziej Cię widział. Nie ma się jednak co dziwić, bo barman zarabia tylko 135 dolarów za 11 godzin pracy. Uważam, że nikt z nas nie zbiednieje jak przez tydzień wyda 14 dolarów...dla barmana i dla chłopca sprzątającego pokój- ale to moje zdanie. Wakacje uważam, za bardzo udane. Na pewno wrócimy jeszcze raz do tego samego hotelu choćby z uwagi na fakt sprzątanych codziennie ( mytych) basenów sprzątanego piasku pod leżakami, ilości basenów. Cudowna strefa relaksu przy basenie z falą oraz jakuzzi. W tym hotelu klient jest bardzo ważny. Czystość pod każdym względem. Gorąco polecam wakacje z TUI- co w ofercie to i w rzeczywistości :).

Wskazówka dotycząca pokoi: Klimatyzacja działa bez zastrzeżeń, sterowana indywidualnie.
Dziękujemy, Darianka2019
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Pobyt 14 dniowy-5osobowa rodzina.
-pokój (mieszkanie składające się z 2 niezależnych pokoi, 2 łazienek(prysznic, wanna,wc, bidet, suszarka, telefon) 2 duże garderoby, sejfy, balkon-codziennie sprzątane, uzupełniane szampony, żele do kąpieli, chusteczki higieniczne, papier toaletowy. woda butelkowana.
-posiłki pyszne i urozmaicone - bardzo dużo(opinie negatywne to chyba konkurencja pisze-praktycznie od rana do nocy. Jak nie w restauracji to w barze przy plaży. Codziennie kolacje tematyczne, dania z grilla, słodycze, owoce.Napoje bezalkoholowe, alkohole lokalne, piwo, automaty kawowe, różnego rodzaju herbaty, soki. Brak lodów.
-wi-fi bezpłatne przy recepcji, za dodatkową opłatą dostępne w pokojach
-wieczorne animacje
-siatkówka plażowa, parasole, leżaki, ręczniki plażowe bezpłatnie
-w pobliżu hotelu rafa koralowa-przejście ok 500m od brzegu(mocne odpływy)
-woda w basenach czysta, hotel zadbany.
-klimatyzacja działa bez zarzutu, obsługa miła, animatorzy uprzejmi.
-możliwość zakupu wycieczek fakultatywnych-bezpłatna próba nurkowania w basenie.
Można korzystać z hotelu Stella Garden jak i Stella Beach.

Do hotelu dowozi busik(nie skorzystaliśmy, ani razu) ponieważ droga nad morze wśród palm jest bardzo przyjemna. Odległość od samej recepcji do morza to 1000m.
Mieliśmy pokój mniej więcej w połowie obiektu hotelowego więc 5 minut spacerkiem i byliśmy nad morzem(O każdej porze wolne leżaki i parasole).

Dziękujemy, AgnieszkaBytom
Zrecenzowano: 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po 30 minutowym transferze z lotniska, zostaliśmy omyłkowo pozostawieni w recepcji Beach, czyli siostrzanego obiektu. Sprawnie busik hotelowy przy pomocy obsługi zaprowadził nas w odpowiednie miejsce. Checkin przebiegł bezproblemowo tak samo jak checkout (doba kończy się o 12:00 jeżeli lot jest później nie zrywają opasek, bagaż zostaje odstawiony do przechowalni aż do czasu wyjazdu)
Pokoje wystarczające, klimatyzacja działa, łazienki z wyposażeniem europejskim, woda butelkowa zawsze zostawiana, bezpłatny sejf, proszę pamiętać ze to standard Egipski wiec są niedoskonałości
Jedzenie bardzo smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie, zupy, dania gorące, dania tematyczne, słodkości, napoje, co chcesz to masz, nikt głodny nie chodzi, no chyba ze w Polsce jesz na śniadanie kawior, to tutaj go nie znajdziesz...
Jest kilka restauracji tematycznych można skorzystać dwa razy na pobyt. Byliśmy w indyjskiej i włoskiej i było super.
Baseny czyste sprzątane, z leżakami przy głównym basenie problem, ale można udać się 300m na basen z fala czy strefę relaksu i tam zawsze było coś wolnego. Są dwie zjeżdżalnie, ratownicy cały czas czuwają, byłem świadkiem jak wskakiwali do wody, bo chłopiec zanurkował i wystawił dla żartów rękę... baseny są otwarte do 18:00, o 17:00 gaśnie muzyka
Snacki przy basenach w tym hotelu niestety są słabe... kanapki robione między 13-15, czyli w godzinach obiadowych
Ręczniki bezpłatne, czyste, leżaki nadgryzione zębem czasu
Bary otwarte od 10:00 do 17:00, serwują to co się chce, nie ma problemu z podwójnymi ilościami, do 23:00 otwarty bar w lobby i przy showtime
Animacje codziennie zaczynaja się o 10:00 przywitaniem gości, potem zaczynaja się już tematyczne gym, stretching, siatkówka, piłka wodna, coś się dzieje
Codziennie są organizowane wieczorki showtime, od 19:30 widzieliśmy jak bawią się dzieci i maja swoją rozrywkę potem o 21:00 zaczynaja się pokazy dla rodzin. Można wypić drinka, kawę, herbatę albo zapalić szisze za 4$
Będąc w Garden, mamy dostęp do hotelu Beach który leży w pierwszej lini brzegowej, jeździmy tam busikiem co 15 minut albo chodzimy pieszo bo jest blisko. Możemy korzystać tam z basenów, barów, snackow, plaży, ręczników, nie można korzystać z restauracji. Ale snacki w tym hotelu są na tyle smaczne, ze nie musimy wracać do Garden na obiad, zawsze są frytki, owoce, słodkości, hamburgery, makarony.
Plaża czysta, morze odpływa, do rafy idziemy pomostem. Przy rafie ratownik, ale niestety mało życia w wodzie przy hotelu, rybki może 4 rodzaje a rafa wybielona...

1  Dziękujemy, _ukaszg113
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Bardzo fajny hotel, wspaniała i miła obsługa. Różnorodne posiłki, codziennie inne kolację tematyczne. Dodatkowo podczas tygodniowego pobytu można skorzystać z 2 restauracji a la carte do wyboru: chińska, włoska, indyjska i libańska. Do plaży ok. Kilometra ale od recepcji, my mieliśmy bungalow w połowie obiektu więc do plaży szło się nieco ponad 5 minut, poza tym co 5 minut kursuje busik. Plaża ładna, bardzo dużo leżaków, nie ma problemu ze znalezieniem wolnego miejsca. Leżaki jak i ręczniki bezpłatne. Jedyna niedogodność to odpływ morza, przez co zeby się swobodnie zamoczyć trzeba iść ok 300-400 metrów po błotnistym i kamienistym podłożu, więc buty do wody obowiązkowe. Ponadto po plaży chodzi kelner z taca i rozdaje napoje, za 1 dolara dziennie będzie usługiwał cały dzień więc nie trzeba się ruszać z leżaka. Bez względu na to czy jesteśmy gośćmi Stella garden czy Stella beach, możemy korzystać z całej infrastruktury i restauracji obydwu obiektów, te w Stella beach dużo bardziej zatłoczone, natomiast w Stella gardens bardzo często byliśmy sami w basenie. W pokojach widać że hotel nie jest nowy, ale są to szczegóły dla naprawdę wybrednych i czepialskich. Z czystym sumieniem polecam.

Dziękujemy, KKosa1987
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Hotel naprawde godny uwagi.Pobyt 8 dniowy.Na pierwsze wejscie do lobby nie zachwyca gdyż ma już kilka lat natomiast dalej juz jest bardzo dobrze.komleks kilkunastu budynkow połozonych w codziennie pielegnowanym ogrodzie.Zdjecia z ofert turoperatorów mocno nieaktualne.wszedzie rosną palmy,zielone żywopłoty,krzewy.Pokoje jak na zdjeciach,troszke zużyte ale czyste,sprzątane dokładnie,ręczniki wymieniane codziennie.Łóżka bardzo wygodne.Łazienki funkcjonalne;wc,bidet,prysznic,wanna,itp.co kto woli-jest ok. Jest kilka basenów,glówny ze zjeżdżalniami,ze sztuczną falą,relaksacyjny,z masażami i jacuzzi oraz kilka brodzików,wszystkie z dostępnym barem.Ktoś kto pisze ze w tym hotelu jest mały wybór posiłków lub nie ma wyboru jest chyba z konkurencji bo nawet polski Janusz by tego nie zrobił.Wszystkie dania (śniadania,te późne ,lunch,wieczorny obiad)nie do przejedzenia.Ogromny wybór,i zawsze wieczorem cos tematycznego:np mexico,czy daleki wschód(róznego rodzaju sushi,sajgonki itp).Wszystko oczywiscie swieże i naprawdę smaczne.Przerób wtórny naprawdę niezauważalny chociaż był.Słodkosci do wyboru jak w dobrej cukierni.Niestety przez cały czas naszego pobytu wsrod owocow(melon,daktyl,pomarańcza,winogron,jabłka)nie było arbuza chociaż był w Egipcie na nie sezon.Jabłka ktore są tam kilkukrotnie droższe jako towar importowany były w kilku odmianach.Tu menadżerowie obiektu mogliby to zmienić i arbuz też w menu powinien być.Plaża dostepna w hotelu siostrzanym Stella Beach ale nieciekawa,rafy wlasciwie brak,rybki w odwrocie i woda tez nie tak przejrzysta jak w Sharmie czy Marsa.No i duże pływy,do południa woda morze ucieka.Jesli Egipt ze snurkowaniem to raczej nie te rejony.Chyba ze przejdzie sie do hotelu obok bo tam rafa trochę lepsza.Obsluga hotelowa naprawdę super ,nienachalna,pomocna,ma się odczucie ze jest sie kimś dla nich ważnym.Aż się chciało odwzajemniać napiwkami gdyz te się "im po prostu należały".Hotel nie jest bardzo oblożony co nam się bardzo podobało.Brak kolejek czy to w restauracjach czy barach na duży plus.Obsługa ekspresowa.Pomimo mozliwosci kożystania z infrastruktury sasiedniego Stella Beach tendencja byla raczej odwrotna.Sami poznani na miejscu Polacy twierdzili ze Garden ma dużo wyższy standard obslugi i zaplecza.Spróbowalismy tam byc jeden dzień i szybko wrocilismy gdyż tłok i kolejki do wszystkiego skutecznie nas zniechęcił. Podsumowując pobyt bardzo udany .Hotel spelnił nasze oczekiwania i być moze kiedyś do niego wrócimy. Był to nasz 9 pobyt w Egipcie. polecam go każdemu na wypoczynek.w razie pytań chetnie odpisze.

3  Dziękujemy, Irek L