Hurghada
Diving

To był nasz pierwszy raz w Egipcie. Na plazy zaczepił nas Samir, zdecydowaliśmy się na wycieczkę... Przeczytaj więcej

Michaela1234565
Diving

Zrecenzowano: 6 września 2019
Sylwia123454

Zrecenzowano: 6 września 2019

Piękne przeżycia :) nurkowanie,snurkowanie, zachód slonca, piękne widoki- wszystko czego dusza zapragnie. Profesjonalne podejście istruktorow, pozdrowienia dla Vio! :)Polecamy, nawet dla osób które nie potrafią plywac! Nurkowanie pierwszy raz w życiu.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Sylwia123454
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: underseaa2018, Owner, Undersea Adventures diving centerOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Thank you And really hope to see you again :)

Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nurkowanie super, zanurzaliśmy się 2 razy w dwóch różnych miejscach i za każdym razem było świetnie. Pomiędzy pływaliśmy z maską z rurką i też było super.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, swierszczyk18
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019
Recenzja: Daily dive trip

Nurkowanie było super. Instruktorzy cierpliwi, zobaczyliśmy świetne miejsca, pomiędzy nurkowaniem pływaliśmy z maskami z rurką i rafa koralowa była na wyciągniecie ręki.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, jessica18722
Zrecenzowano: 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Cały trip był bardzo udany! :) super ekipa, wszyscy byli mili, pomocni i sympatyczni. Nurkowanie extra profesjonalnie, każdy laik może spróbować dlatego zachęcam :) wszystko super!!! <3

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Klaudia M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Undersea A, Owner, Undersea Adventures diving centerOdpowiedź udzielona 14 maja 2019

thank you so much for your nice Words. We wish you all the best in your Future
Best Regards
Mostafa Eid

Zrecenzowano: 12 maja 2019
Recenzja: Daily dive trip

Kilka krotnie korzystałem z ich usług.Profesjonalna obsługa.dobrzy fachowcy.mili ludzie.Dwa lata temu próbowałem przypomnieć sobie nurkowanie w polskiej bazie nurkowej ale odprawili mnie z kwitkiem.
Tutaj zostałem przyjęty ze zrozumieniem..
Polecam wszystkim..!!!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019