Fajny wyjazd , cały dzień zorganizowany

Zrecenzowano: 4 września 2019
Tomasz C
4/5

Zrecenzowano: 25 lipca 2019
tripagnees
Piła, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Fajny wyjazd , cały dzień zorganizowany świetna atmosfera , ciekawe widoki . jazda na badaweyach rewelacja . W czasie wycieczki bardzo gorąco polecam zabrać spory zapas wody .

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Tomasz C
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Szalona jazda po pustyni dla osób, które miały cokolwiek do czynienia z kładami, przewodnicy gnali z maksymalną prędkością, upał, i smród spalin, umęczyłam się okropnie. Nie było wizyty w wiosce tylko kłady i kilka minut na wielbłądzie. Kupowałam wycieczkę w hotelu Grand Resort w Hurgadzie, słyszałam, że ci, którzy kupili u rezydenta byli bardziej zadowoleni. Można posmakować czym jest pustynia i tyle.

Dziękujemy, AlinaW45
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Byłam na wycieczce "Super safari" z biurem Mia star. świetna wycieczka z mnóstwem atrakcji (jazda na quadach, buggy, na wielbłądzie, wizyta w wiosce beduińskiej, mini zoo, szisza, obiadek, pokazy tańca i fire show. Polecam

Dziękujemy, AgnieszkaAleksandraK
Zrecenzowano: 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna gwiazdkę odbieram za bardzo krotka jazdę na quadach. Jezdzi się gęsiego jakieś 45 min w tym przerwa na zdjęcia za które później trzeba zapłacić. Cała wyprawa ogólnie udana , fatamorgana , i wioska Beduinów na plus.

Dziękujemy, tripagnees
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Zwiedzanie pustyni w nietypowy sposób. Super jazda po pustyni na quadach i jeepami. Człowiek ubrany w arafatkę czuje się jak prawdziwy Beduin. Po ujrzeniu fatamorgany i ekstremalnej jeździe autem terenowym dociera się do wioski Beduinów, gdzie poznaje się ich zwyczaje i sposób życia. Dawka adrenaliny i relaks w jednym.

Dziękujemy, Michał P