4/5

Zrecenzowano: 25 lipca 2019
tripagnees
Piła, Polska
2 godziny adernaliny

Na Quad Safari byliśmy z żoną pod koniec września 2018r. Jechaliśmy osobno na dwóch kładach, fajna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 października 2018
grzegorz39_74
Katowice, Polska

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Szalona jazda po pustyni dla osób, które miały cokolwiek do czynienia z kładami, przewodnicy gnali z maksymalną prędkością, upał, i smród spalin, umęczyłam się okropnie. Nie było wizyty w wiosce tylko kłady i kilka minut na wielbłądzie. Kupowałam wycieczkę w hotelu Grand Resort w Hurgadzie, słyszałam, że ci, którzy kupili u rezydenta byli bardziej zadowoleni. Można posmakować czym jest pustynia i tyle.

Dziękujemy, AlinaW45
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Byłam na wycieczce "Super safari" z biurem Mia star. świetna wycieczka z mnóstwem atrakcji (jazda na quadach, buggy, na wielbłądzie, wizyta w wiosce beduińskiej, mini zoo, szisza, obiadek, pokazy tańca i fire show. Polecam

Dziękujemy, AgnieszkaAleksandraK
Zrecenzowano: 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna gwiazdkę odbieram za bardzo krotka jazdę na quadach. Jezdzi się gęsiego jakieś 45 min w tym przerwa na zdjęcia za które później trzeba zapłacić. Cała wyprawa ogólnie udana , fatamorgana , i wioska Beduinów na plus.

Dziękujemy, tripagnees
Zrecenzowano: 30 listopada 2018

Na Quad Safari byliśmy z żoną na początku października 2018r. Jechaliśmy osobno na dwóch kładach, fajna zabawa, około godzinki jazdy w jedną stronę, powrót około 45 min. Quady super!!! Wioska Beduińska to nas nie zachwyciła. W porównaniu do wioski Berberów w Tunezji prezentuje się mizernie. Oczekiwaliśmy spotkania z mieszkańcami, rozmowy. Mieliśmy nadzieję dowiedzieć się czegoś o ich życiu a się nie udało.Siadasz na ławce, przynoszą herbatę, sziszę, jedziesz chwilę na wielbłądzie i powrót "do bazy". Występy derwiszów i tancerek całkiem fajne, jedzenie super!!! Bardzo ładny zachód słońca. Ogólnie polecam. Polecamy.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Artur S
Zrecenzowano: 29 października 2018

Super zabawa. Czerwone quady są mocniejsze i szybsze, dlatego dostają je kobiety i pary. Na safari konieczne jest zabranie ze sobą chusty (arafatki) lub czegoś podobnego, by zasłonić usta (pył), oraz okularów p.słonecznych (pył i słońce). Ciuchy po całej wyprawie są do prania, całe w piasku. Ale jazda jest MEGA! Każdy poradzi sobie z quadem. Nawet drobna dziewczyna.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, Mariusz S