Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel jest obiecujacy, wszystko wyglada ladnie i elegancko. Obiekt zbudowany z rozmachem , ze swietnym zapleczem sportowym. Doskonala silownia i basen sportowy , bieznia, kort tenisowy wszystko na plus. Nowoczesne pokoje i lazienki - niestety nikt nie potrafi zadbac o czystosc w tych miejscach . Wszystko jest takie niedomyte , szczegolnie w lazience .... Szkoda :( Nizszy personel jest mily i nienarzucający sie. Niestety najgorsze wrazenie robia panowie przy barach basenowych sa aroganccy i malo profesjonalni. Tuz po nich sa sprzedawcy wycieczek fakultatywnych i uslug typu SPA. Nie mozna sie od nich odpedzic , odchodzi jeden i przychodzi nastepny.... Meczace to bylo .
Jedzenie kiepskiej jakosci , monotonne i ogolnie brak wyboru. Drinki na takim samym niskim poziomie. Ograniczylismy sie wiec do butelkowanego egipskiego piwa.
Przy basenak przeszkadzaja krzyczace , placzace i rozbestwione dzieci. Nie ma szans aby polezec w ciszy i spokoju.
Sadze , ze spośród innych egipskich hoteli ta siec przedstawia sie na calkiem akceptowalnym poziomie , ale należałoby sporo poprawic.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Juny1980
Zrecenzowano: 16 maja 2019

Właśnie wróciłem.Piękny kompleks, przestronny i czysty. Ogromny potencjał i dlatego szkoda, że ocenę obniżają bary/głównie nad basenami/ z fatalną załogą, średnie jedzenie i tzw. rozrywka dla dorosłych, której brak! W Aqua Vista nie działo się nic przez dwa tygodnie, w przeciwieństwie do sąsiedniego Albatros Aqua Park. Jedzenie trochę szpitalne i średni wybór, choć ludzie mili i uczynni. Owoce na poziomie stołówki szkolnej/brak arbuza w okresie "festiwalu arbuza' w Hurghadzie to jakaś kpina/. Najgorsze wrażenie robią jednak panowie w barach przy basenach. Arogancja, brak profesjonalizmu albo zwykła bezczelność to codzienność. Celuje w tym obsada Melody Bar. Pierwszy raz poczułem się jak nieco inny sort! Przykłady? Poprosiłem o drinki, którymi raczą się goście obok/zaprzyjaźnieni z obsługą przy pomocy dolarów Niemcy/ odmówiono tłumacząc awarią sprzętu, po czym, w krótkim czasie, podano je kilkukrotnie tym samym klientom. Poprosiłem o piwo i dostałem dwa łyki piany w małym kubku coca-coli/mimo prośby o szkło/, a obok inni 'zaprzyjaźnieni' raz za razem dostawali do rączek złoty napój w pięknym kielichu o słusznej pojemności. Zapewniam, że takich faktów było bez liku! Smutne. Nie da się tego usprawiedliwić tzw. początkiem sezonu. I dlatego szkoda, bo możliwości są. Jeszcze jedna uwaga ogólnej natury. W kompleksie jest kilkanaście pięknych basenów, w tym ogromna ich część przeznaczona dla dzieci. Co skłania rodziców kilkuletnich i młodszych szkrabów przyprowadzać pociechy akurat na te z najgłębszą wodą niestety zakłócając często względną ciszę tym 'nieco' starszym? Oczywiście, bez góry dodatkowych dolarów się nie wybierajcie - nic nie załatwicie!

Wskazówka dotycząca pokoi: Większość pokoi ok, duże, czyste i wygodne. Czasami problemy z hydrauliką.
Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, marsstar
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Hotel godny polecenia, super jedzenie zjeżdżalnie wodne, i animatorzy. Polecam hotel idealny dla rodzin z dziećmi. Pogoda ok, kilka dni wiał silny wiatr to jedyny minus. Czyste pokoje, wieczorem ciekawe show przy hotelu albatros

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, arubuzek a
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny hotel, super obsługa, jedzenie bardzo dobre, czysto, każdy znajdzie coś dla siebie.Codziennie organizowane są atrakcje,sportowe,dla dzieci i rozrywka dla dorosłych wieczorem.Miejsce zaliczam do takich,do którego chcesz wracać

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, hydr0l
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GuestR32, Guest Relations Manager, Aqua Vista Resort & SpaOdpowiedź udzielona 5 kwietnia 2019

Good day from Aqua Vista!

We would like to sincerely thank you for choosing Aqua Vista for your vacation and then taking the time to give us a detailed description of your experience. We are very pleased that you have spent a nice holiday with us. We hope that your journey home was pleasant and we look forward to welcoming you back soon.

Yours sincerely,

Guest Relation

Zrecenzowano: 25 lutego 2019

. Baseny
Dla mnie bajka każdy znajdzie coś dla siebie. Dwa fajne dosyć spore baseny dla mniejszych dzieciaków że zjeżdżalniami i różnymi atrakcjami. Jeden ogromny basen, w którym można sobie popływać, skorzystać z hydromasażu albo polezec na wodnym leżaku.
Dla tych co potrzebują większych szaleństw są mega zjeżdżalnie na terenie albatros aqua park. Woda podgrzewana prawie we wszystkich basenach.
2. Obsługa
Obsługa bardzo miła. Panowie sprzątający na prawdę się starali, figurki z ręczników, wody nanosili nam chyba kilkanaście butelek. Wiadomo, że oczekują dolara, ale jak się na nich patrzy to aż żal nie zostawić. Panowie na basenach również spoczko. Po dwóch dniach już wiedzieli, które leżaki preferujemy i sami nam je rezerwowali, oczywiście odwdzieczalismy się dolarem. Co ciekawe obsługa basenowa czy właśnie panowie w barach czy ci którzy sprzatali znali więcej języka polskiego niż panowie w recepcji

3. JEDZENIE
No to jest ciekawy temat. Śniadania przyznam szczerze, że monotonne. Przez cały nasz pobyt serwowali ciągle to samo. My żylismy na naleśnikach, omletach i bulkach z dżemem. Plus na pyszne kakao.
Obiady ciekawsze, aczkolwiek wszystko doprawione jedna, tą samą przyprawą i to dosyć mocno. Kuchnia chińska chyba jeszcze najlepsza z tego wszystkiego. Raz pojawiły się kalmary i raz były krewetki. Masa warzyw pokrojona w duże kawałki i wsypana w miski. Nawet ogromniasta marchew obrana i w całości położona na talerze... Hmmm
Dużo słodkości, ale to też ich smaki. Wyglądają pięknie, smakują specyficznie. W ciągu dnia frytki w barach, jakieś pizze i jakieś mięsko grillowane. Generalnie masa jedzenia, ale nam średnio te smaki podeszły,zaznacze nie mam porównania do innych hoteli.

4. Mieliśmy też okazję skorzystać z kliniki hotelowej. Lekarz młody, ale fajny. Bardzo delikatnie i wyrozumiale obszedł się z nami i naszym wystarszonym dzieckiem. Byliśmy u niego dwa razy, dostaliśmy leki i raz wizyta kontrolna, dostaliśmy rachunek 100 euro.

5. Przy hotelu albatros aqua park sklepiki hotelowe. Sprzedawcy wiadomo jacy, wciągają do sklepu, ale na wesoło generalnie to się odbylo. Uwaga tylko na gościa, który sprzedaje torebki, kiedy nie zdecydowaliśmy się na kupno jednej torebki zrobił się agresywny. Zaczął na nas krzyczeć i pokazywać palcem, że jesteśmy głupie. No niefajnie.

Byliśmy na zwiedzaniu Hurghady i na safari.

Podsumowując czy jestem zadowolona,jestem. Czy zakochałam się w Egipcie, niekoniecznie. Czy chcę wrócić, chyba jednak spróbuję inne kierunki turystyczne. Jednak jeśli bym wróciła to bardzo możliwe, że do tego hotelu lub do albatros white beach.
Aha. Plaża z której można korzystać nieciekawa, poszliśmy raz po południu żeby ją zobaczyć i nic ciekawego. Baseny fajniejsze i bezpieczniejsze.
Żal mi, że przez chorobę dziecka nie mogliśmy zwiedzić Luxoru bo taki był plan. Ale może jeszcze kiedyś...

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy pokój w budynku nr 8 na parterze Z balkonu mielismy widok na basen dla dzieci a tym samym szybkie dojście do niego.
Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Adriana M