Zrecenzowano: 8 września 2019

Super hotel. Jedzenie dobre, urozmaicone. Animatorzy bardzo mili i weseli ;) hotel w wyjątkowym klimacie, warto przyjechać i zobaczyć. Byliśmy 14 dni i jesteśmy mega zadowoleni;) jedyny minus to morze ponieważ są duże odpływy

Dziękujemy, Angelika K
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Hotel piękny w stylu Flinstonów, pokoje zadbane. Wszędzie dbają o czystość. Jedzenie bardzo dobre choć trochę mało urozmaicone. Animatorzy bardzo sympatyczni i wesel. Polecam hotel, mnie się bardzo podoba.

Dziękujemy, enata_krakop
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Hotel bardzo fajny, ma duży potencjał. W hotelu bardzo spokojnie, plusem jest brak dzieci. Jedzenie smaczne, animatorzy sympatyczni :)?pokoje zgodne z opisem, klimatyczne, bardzo przyjemne. Budynki hotelu bardzo ładne, dużo basenów :)

Dziękujemy, Ew_mich
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Bardzo ładny hotel w spokojnej okolicy, jedzenie smaczne szczególnie dania fast-food animatorzy bardzo fajnie prowadzą zajęcia :) polecam osobom które cenią sobie ciszę i spokój:) jedynym małym minusem jest plaża na której czesto jest odpływ ;)

Dziękujemy, Paulina H
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo ciekawy, cały wystrój super. Byliśmy ze znajomymi i bardzo dobrze bawiliśmy się. Animatorzy przesympatyczni i zabawni (Pozdrawiamy Ahmeda ). Obsługa i kelnerzy od samego poczatku uśmiechnięci i pomocni. W pokojach (jaskiniach) było codziennie sprzątane, baseny również codziennie czyszczone.
Jedzenie urozmaicone, chociaż desery trochę słabe. W restauracjach ala carte też dobrze zjedliśmy.
Ogólnie wszystko zgodne z opisem.
Jesteśmy zadowoleni z wakacji i polecamy ten niecodzienny hotel wszystkim którzy chcą odpocząć, a także się dobrze zabawić.

1  Dziękujemy, Agnieska90