Nurkowanie

Ładne widoki, duża łódka, mili i pomocni pracownicy, profesjonalnie podchodzą do swojej pracy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Piotr W
Diving star

Byłam z chłopakiem na nurkowaniu z nimi, chłopak miał kurs ja schodziłam intro, super obsługa... Przeczytaj więcej

Wiktoria P

Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Kolejne bardzo miłe i przyjemne spotkanie z podwodnym światem realizowane przez ekipę z Diving Star.
Jak zwykle bezpiecznie, sprawnie i smacznie.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, meschiash
Zrecenzowano: 14 lutego 2019

Nurkowanie z tą baza to najlepszy wybór. Duża bezpieczna łódź, profesjonalni przewodnicy . Małe grupy nurkowe z podobnymi umiejętnościami nurkow dają komfort pod woda . Na lodzi bez ograniczeń kawa i herbata posiłki znaczne i porcję w sam raz . Obsługa Egipska mówi po polsku.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Poldka
Zrecenzowano: 6 lutego 2019

Szukasz pasjonatów, szukasz profesjonalistów, szukasz fun-u, szukasz relaksu? Pomyśl Divin Star! Cały TEAM jest the best i tyle.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, meschiash
Zrecenzowano: 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Kolejny wypad do hurghady no i oczywiscie nurkowanie bez tego wyjazd stracony. Dzwonie do Agi melduję sie na "SWET MAYA" i kolejne dni z urlopu przemijaja w najlepszym towarzystwie Ashram pilnuje Agnieszka pomaga doradza rowadzi kursy. Najlepiej spędzony czas polecamy w 10000%
Mozna poznac wielu ciekawych ludzi(nurkow)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, JACKUL
Zrecenzowano: 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

W Diving Star zawsze można liczyć na niezapomniane nurki Agnieszka i Ashraf profesjonalnie prowadzą centrum nurkowe i naprawdę dobrze zajmują się turystami. Obsługa statku jest bardzo miła i pomocna. Z czystym sumieniem mogę polecić to centrum nurkowe, sama korzystam z ich usług od lat

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, sylwiab800