Zrecenzowano: 2 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na wstepnie. 3 hotel w hurgadzie i zdecydowanie najlepszy,moze przez to ze pierwszy raz 5* zawsze 4* .
Pokoje duze,lozka wygodne,lazienka w sam raz.
Teren hotelu zadbany/pierwszy basen można nazwac strefa ciszy,drugi podgrzewany imprezowy ponieważ tam jest życie za dnia(animatorzy oraz chetni na kąpiele) .
Wąski ale za to długi hotel
Trzecia strefą jeśli tak to można nazwać to zielona/ogród+stawik wszystko zadbane .
Czwartą jest plaża ze żwirkowym wejściem do morza.
Bar:
Drinki są z dobrego jakościowo alkoholi pomimo iż miejscowego,kilka drinków do wyboru ale cudów się nie spodziewajcie . Pomimo iż mamy Kwiecień ludzi w hotelu mnóstwo/ponoć 80% tak mówił rezydent.
Jedzenie: uważam to za najmocniejszą część tego hotelu,jestem dopiero na półmetku pobytu bo wracam 07.04 ale muszę przyznać ze tak dobrej wołowiny nie jadłem nawet w kraju (jestem kucharzem z zawodu) i jest po prostu fenomenalna-wielkie uznanie dla kucharza który ją robi.
Każdy znajdzie coś dla siebie
Śniadania są najmniej urozmaicone ale też o to chodzi według mnie aby sie od rana nie zapychać. Obiad już tematyczny 1/2 pozycje codziennie coś innego . Kolacja tak samo.
Hotel sam w sobie uważam że jest zadbany,nie wiem kiedy go wybudowali ale wygląda okazale.
Plusem kolejnym jest to że osoby oferujące usługi nie męczą Cię co 15min czy czegoś nie chcesz,odmówisz raz to masz świety spokój cały dzień. BRAWO !! straciłem nadzieję ze to możliwe w tym kraju .
O minusy naprawdę ciężko
Może by się coś znalazło ale po co ?
Ps.
Senzomall jest 10min spacerkiem od hotelu(tam polecam aptekę jakby ktoś potrzebował i kartę z internetem)*
*internet przy 1 basenie jak i w budynku głownym chodzi wzorowo pomimo tylu ludzi i jest za darmo.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Łukasz Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mamlouk P, Guest Relations Manager, SENTIDO Mamlouk Palace ResortOdpowiedź udzielona 3 kwietnia 2019

Drogi Łukasz,

Chcemy podziękować za uwagi na temat naszego ośrodka. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że spędziliscie miło czas z nami i zapraszamy ponownie do SENTIDO Mamlouk Palace.

Zrecenzowano: 28 marca 2019

Pierwszy raz na afrykańskim lądzie. Najpierw strach i obawa przed nieznanym, później moc niezapomnianych wrażeń. Luksusowe wnętrza resortu Sentindo Mamlouk Palace zapisały się w naszej pamięci jak kadry z "Baśni tysiąca i jednej nocy". Resort lśni czystością i przepychem barw różnorodnych roślin. Dbałość o porządek i czystość widać na każdym kroku. Przesmaczne jedzenie serwowane przez profesjonalną obsługę.Szczególnie ekspozycja deserów cieszy oczy wypoczywających. Wypoczynek super udany. Dziękujemy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Same plusy. Nic do zarzucenia. Proszę utrzymywać ten poziom. Polecamy Wasz Resort znajomym.
Termin pobytu: marzec 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Trip585398
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mamlouk P, Guest Relations Manager, SENTIDO Mamlouk Palace ResortOdpowiedź udzielona 29 marca 2019

Dear Trip585398,

Sunny Greetings from SENTIDO Mamlouk Palace & Resort,
First of all thank you for chosen our hotel to spend your holiday, and for taking a part of your valued time to share with us your vacation experience.
We are very happy that you had a great stay with us.
Looking forward to welcoming you back in your second home "second home" SENTIDO Mamlouk Palace,

Best regards
Holiday Concierge Team

Zrecenzowano: 2 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel od samego początku robi bardzo dobre wrażenie , wszędzie jest czysto i bardzo dużo uśmiechniętej obsługi. Bezpłatne szybkie wifi , pyszne jedzenie i świetne animacje. Piękna plaża i zadbany ogród .

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, pawe_k37
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mamlouk P, Guest Relations Manager, SENTIDO Mamlouk Palace ResortOdpowiedź udzielona 3 marca 2019

Drogi Gościu,

Zrecenzowano: 1 marca 2019

Hotel Mamlouk zdecydowanie zasługuje na dużą ilość gwiazdek ****** rozpoczynając od przyjazdu w nocy do hotelu i serdecznym powitaniu, otrzymaniu w ciągu 10 min dostawki do pokoju dla dziecka oraz pieczywa i przekąsek do pokoju o 4 rano, to zdecydowanie miły akcent. W tym hotelu można się zrelaksować i odpocząć, tutaj sezon trwa cały rok a nie tylko w lecie, i nikt nie jest znudzony czy zniecierpliwiony, mam na myśli obsługę hotelową. Pory posiłków mimo że są określone - śniadanie do 10:00, obiad do 14:00 a kolacja do 21:30 to nigdy się nie zdarzyło żeby przychodząc późno brakowało czegoś apetycznego do jedzenia, świeżego czy ciepłego. Wręcz odwrotnie, wszystko było donoszone do ostatnich minut, co stanowi duży komfort dla gości hotelu, bez napinania się, stresu czy poczucia że można komuś przeszkadzać. Zdecydowanie polecam świeże owoce, słodkie truskawki, daktyle, pyszne świeże ryby, al dente makaron, pyszne mięsa i ryż, dużo smacznych warzyw i ciasteczek. Dla zwolenników słodkości polecam torciki ze śmietaną, jest świeża i naturalna (nie chemiczna)
Można się poczuć w tym hotelu jak w małym miasteczku, w którym ciągle coś się dzieje, świetnie wyposażona siłownia, mini golf, siatkówka, party na plaży, dużo możliwości sportów wodnych. Kilkanaście restauracji tematycznych, barów, dyskoteka, wygodne leżaki na plaży, dobrze wyposażone bary które na pewno spełnią oczekiwania gości, przekąski w porze popołudniowej. Na szczególne podziękowanie zasługuje Pan Hassan który opiekował się budynkiem 31, dbał o nasze pokoje, czystość, komfort i zawsze był życzliwy, pomocny i uśmiechnięty, mam nadzieję że zostanie docenione jego oddanie w pracy.
Z hotelu można się szybko przemieścić busem do Memszy lub Sakali za 5 funtów egipskich lub za 50 funtów egipskich taksówką, nieopodal znajduje się nowe centrum handlowe SENZO MALL z dużą ilością sklepów i kawiarni, polecam koktajle owocowe oraz espresso w restauracji Cordoba, ma piękny wystrój i miłą obsługę.
Zdecydowanie doskonała lokalizacja i wszystko na 5 gwiazdek, wracam tam ponownie w kwietnia na następny odpoczynek :-)

Termin pobytu: luty 2019
1  Dziękujemy, AngelMoni007
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mamlouk P, Guest Relations Manager, SENTIDO Mamlouk Palace ResortOdpowiedź udzielona 2 marca 2019

Drogi Gościu,

Zrecenzowano: 15 stycznia 2019

Pięknie położony hotel, na bardzo rozległym terenie, piękny ogród i baseny. Pokoje codziennie sprzątane, do tego codziennie inna niespodzianka przygotowana przez serwis sprzątający. Przepyszne jedzenie, tak urozmaicone, że gdy czytałam opinie niektórych, że posiłki były monotonne to ja się pytam tych osób co wypisują takie bzdury: czy u Was w domu codziennie macie inne tematyczne śniadania? Czego Wy ludzie więcej oczekujecie? Posiłki tak smacznie i cudownie przyrządzone, personel, kelnerzy wręcz biegają by stanąć na wysokości zadania! Nie ma się do czego przyczepić! No, jedyny minus - barman w barze przy lobby. Pan wiecznie zniesmaczony, opryskliwy, ciągle oczekujący napiwków, traktujący klientów przedmiotowo, nie słucha zamówienia i złośliwie gdy się nie da napiwku robi drinki bez lodu w szklance świeżo wyjętej ze zmywarki, czyli gorącej! Wypicie tak przygotowanego drinka żadna przyjemność, wręcz odrzuca. Ale jest na tyle innych barów na obiekcie, że nie ma co sobie psuć humoru jednym Barmanem, który wręcz sprawia wrażenie że jest tam za karę :) Bardzo fajną sprawą jest możliwość korzystania z sąsiedniego hotelu i aqua parku ze zjeżdżalniami. Bosko!

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepsze pokoje są w bungalow niż w budynku głównym.
Termin pobytu: styczeń 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Maadziusia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mamlouk P, Guest Relations Manager, SENTIDO Mamlouk Palace ResortOdpowiedź udzielona 16 stycznia 2019

Dear Guest,

We want to thank you for your feedback about our resort.
We do apologize for the situation happened in the bar. Kindly be sure that the higher management is already informed and the direct action is taken
We will be honored to welcome you again in SENTIDO Mamlouk Palace.

Best regards
Holiday Concierge Team