Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Hotel sam w sobie ma bardzo duży obszar. Główny budynek plus około 25 podwójnych bungalow. Obiekt super, bez większych wad. Obsługa codziennie dbająca o porządek. Minusem było wstawanie o 7 żeby zająć leżak, bo są osoby zajmujące leżaki już o 4!
Dostałam pokój właśnie w bungalow, przestronny, czysty, z dwoma balkonami z widokiem na basen. Łazienka duża i czysta, nie ma się do czego przyczepić. Dodatkowo darmowa klimatyzacja, a każdego dnia otrzymuje się 0,5l wody butelkowanej na głowę. Co sprytniejsi napełniali je potem w restauracji hotelowej.
Trzy baseny, jeden do 1,2m, gdzie są zjeżdżalnie, drugi do 1,8m (najbardziej oblegane leżaki wokół niego), oraz do 1,2 ze słoną wodą - spokój i cisza wokół, nie wiedzieć dlaczego cieszy się małym zainteresowaniem.
Alkohol jest okej, częstując papierosem czy dając 1$ barmanowi można dostać większą porcję alkoholu, chociaż drinki same w sobie są w porządku.
Są dwie restauracje - jedna gdzie chodzą wszyscy - taka z wejścia przez lobby, druga dokładnie po drugiej stronie obiektu - z wejściem po zewnątrz. W głównej brakowało czasem talerzy, w tej drugiej nigdy. Jest tam cisza, spokój, nie trzeba się przeciskać i gonić. Ale trzeba być punktualnie na posiłek, bo później gdy restauracja jest pełna to już nie wpuszczają. Warto zaznaczyć, że jest darmowa, a w środy i czwartki pełni funkcję tej a'la carte. Jednak można za darmo jeść tam cały tydzień.
Jedzenie smaczne: pancake, drożdżówki, feta, pieczywo, dżemy, jogurty, płatki, jajka, omlety, jajecznice, szynki, sery, warzywa - śniadania; ryż, frytki, makaron, kasza, gulasze, udka, pieczenie, ryby, kraby, potrawki z kurczakiem, zapiekanki ziemniaczane, rybne, dodatki warzywne typu groszek z marchewką itp, surówki, sałatki, zupy, mnóstwo różnego pieczywa, pizza - obiady i kolacje.
Plaża super, jest tam spokojnie, cieplutkie morze, męczą czasem ludzie próbujący sprzedać jakąś atrakcję wodną - wystarczy powiedzieć, że już się brało udział, albo, że to ostatni dzień i odchodzą bez dalszego namawiania :) Busik jedzie maksymalnie 3 minuty, jest czysty, kierowca miły, całą drogę towarzyszy arabska muzyka.
Animator Zizu - człowiek niezniszczalny, od wschodu do późnych godzin nocnych na nogach, ciągle uśmiechnięty, pogodny, zabawiający turystów :)
Internet jest ok, ale w godzinach gdy wszyscy są na basenie, godziny posiłków to czas gdy internet nie działa jak należy. Mimo wszystko polecam kupić kartę z ich internetem, najkorzystniej na lotnisku - 20GB za 20$, na mieście wychodzi to 8GB za 18$ z vodafone.
Do większego centrum 760m. Wygląda to tak, że po wyjściu z hotelu skręca się w prawo, trzeba przejść długość royala, potem jeszcze jeden hotel i jest się na centrum. Jest bezpiecznie, blisko, chodziliśmy o różnych porach, nawet po zmroku, nic się nie dzieje. Droga oświetlona, jedynie po wyjściu z hotelu taksówkarze pytają, czy chce się być podwiezionym, odmawiając nie naciągają dalej.
Wieczorne animacje, możliwość skorzystania z sziszy za 5$, gdzie przez cały czas Pan z obsługi dogląda jej, drinkbar czynny do 23:00.
Podsumowując: miejsce super, idealnie nadające się do odpoczynku. Krótki transfer (5 minut), mnóstwo atrakcji, słońce i zero chmur, pooolecam! Cudowne wspomnienia.

Wskazówka dotycząca pokoi: W bungalow w dalszej odległości od sceny jest ciszej. W restauracji a'la carte można jeść za darmo przez cały pobyt.
3  Dziękujemy, lovellaska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: royallagoons, Manager, Royal Lagoons Aqua Park Resort and SpaOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Drogi Gościu,

Dziękujemy za poświęcenie czasu i zamieszczenie miłej opinii na temat twoich wakacji w Royal Lagoons Aqua Resort!

Cieszymy się, że pobyt u nas był udany.

Będziemy bardzo zadowoleni iz niecierpliwością czekamy na ponowne przyjęcie Ciebie!

Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Animacje bardzo fajne, jedzenie nawet spoko, ludzie bardzo mili i interesują się tobą, baseny bardzo fajne, pokoje dużego schludne, hotel ma dużo obszar, wszystko jest zadbane, animatorzy bardzo zabawni,na pewno jeszcze tu wrócę

Dziękujemy, 28martynaz
Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym hotelu 14 dni. Zaliczam pobyt jako jeden z lepszych! Animacje od samego rana do późnego wieczoru. Dzieci bardzo zadowolone! Tańce, aqua aerobic, streching, zumba... dla każdego coś... Jedzenie no... można by się tu przyczepić, ale nie było najgorsze, ciepłe, różnorodne, zależy co komu smakuje, kawa przynajmniej dobra Polecam!

Dziękujemy, 268karolinab
Zrecenzowano: 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe wakacje, bardzo miła obsługa. Dużo konkursów, animacji i tańców. Jest naprawdę wiele cudownych opcji typu spa. Konkursy dla dorosłych potrafią człowieka rozśmieszyć. Serdecznie polecam, razem z rodziną spędziliśmy miłe wakacje w radosnej atmosferze.

Dziękujemy, mendesbaby
Zrecenzowano: 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super Wakacje, fajnie spędzony czas, wrócimy tu w przyszłym roku, ładne widoki, miła i życzliwa obsługa, Super animatorzy jak i animacje, liczne zabawy i konkursy dla dzieci jak i dorosłych. Polecam bardzo.

1  Dziękujemy, kuba p