Hurghada

Super hotel, bardzo dobre jedzenie przez cały dzień dostępne, pokoje czyste, każdy znajdzie dla siebie rozrywkę, największym plusem hotelu są super animatorzy którzy wykonują profesjonalne show wszyscy są bardzi mili oraz wszyscy pracownicy hotelu rozmawiają we wielu językach, bardzo polecam!

Dziękujemy, D9481IUannac
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maher A, General Manager, Arabia Azur ResortOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear Valued Guest,

Thank you for taking the time to review your stay at Arabia Azur and for giving our resort a perfect rating, we are delighted that you enjoyed your stay in our resort and that all our services had met your expectations.
It will be a great pleasure to welcoming you back soon again at Arabia Azur Resort.
Best Regards.
Maher Aboelnour – General Manager.

Polecam to miejsce. Idealne żeby pojechać ze znajomymi. Jedzenie bardzo dobre. Animatorzy świetnie umilają atmosferę. Super miejsce żeby po prostu wychilliwać i spędzić świetne wakacje. Przyjechałem pierwszy raz w tym roku i najprawdopodobniej nie będzie to ostatni ;)

Henda, panda, oscar , lilu❤️

Dziękujemy, HubertS1102

Dear Valued Guest,

Thank you for posting your positive feedback on Tripadvisor and for recommending our resort, I am so glad to hear that you enjoyed your recent stay with us and that all our services had met your full expectations.

We are looking forward to welcoming you back soon again in Arabia Azur.

Maher Aboelnour – General Manager

Świetny hotel. Polecam. Bardzo dobrze spędza się czas z animatorami, którzy zapewniają rozrywkę przez cały dzień oraz przygotowują profesjonalne show wieczorem. Henda.oscar.celin.panda.nour.sika.santos superrrrrrr

Dziękujemy, karolinakW7718PB

Dear Valued Guest,

Thank you for choosing Arabia Azur Resort and for sharing your holiday experience on Tripadvisor, we are delighted that our services had met your expectation and that you have enjoyed your stay with us.
We do hope to have the pleasure of welcoming you back soon again at Arabia Azur.

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo przyzwoity. Rafa przy hotelu, teren duży, można korzystać z udogodnień siostrzanego hotelu arabella. W hotelu przewaga seniorów, cisza, spokój, malo animacji. Jedzenie dość dobre, głodny napewno nie bedziesz aczkolwiek bardzo mało owoców morza. Alkohol w małych kubeczkach, rozcienczony. Od godziny 6 rano rezerwowanie leżaków ręcznikami, kremami, okularami.... Ogólnie hotel dla ludzi ceniących spokój i ciszę. Ja wróciłam zadowolona i wypoczeta jednakże powrotu do tego hotelu nie bedzie.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Karolinaaa1987
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maher A, General Manager, Arabia Azur ResortOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dear Valued Guest,
Thank you for choosing Arabia Azur and for reviewing your stay with us on Tripadvisor.
We are glad that you had enjoyed your stay with us and that our services had met your expectations. We do appreciate your nice words.
Looking forward to welcoming you back soon in Arabia Azur.

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Arabia Azur w Hurgadzie to hotel nastawiony na Niemców,a jak wiadomo są wymagający.Dzięki temu my Polacy możemy zaznać odrobiny luksusu.Hotel posiadający wyspę a na jej końcu przepiękna rafa,dużo rybek,płaszczki,mureny.Warto iść po południu aby zobaczyć atakujące tuńczyki oraz ławice ryb.Obsługa na wysokim poziomie a co najważniejsze brak jakiejkolwiek nachalności z ich strony.Kucharze to mistrzowie kurczaka,wołowiny,jagnięciny,baraniny i oczywiście ryb,które były najlepsze jakie jadłem w Egipcie.Odrobina bakszyszu(1 $)co jakiś czas robią swoje.Barmani Cię wtedy poznają i oczywiście super drink gwarantowany.Sprawdziłem i zostałem królem dżinu.Super hotel polecam w 100%.

Dziękujemy, marekful1969

Dear Valued Guest
Thank you for posting your positive feedback on Tripadvisor and for recommending our resort, I am so glad to hear that you enjoyed your recent stay with us and that all our services had met your expectations.
We are looking forward to welcoming you back soon again in Arabia Azur.