Hurghada

Polecam to miejsce. Idealne żeby pojechać ze znajomymi. Jedzenie bardzo dobre. Animatorzy świetnie umilają atmosferę. Super miejsce żeby po prostu wychilliwać i spędzić świetne wakacje. Przyjechałem pierwszy raz w tym roku i najprawdopodobniej nie będzie to ostatni ;)

Henda, panda, oscar , lilu❤️

Dziękujemy, HubertS1102
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maher A, General Manager, Arabia Azur ResortOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear Valued Guest,

Thank you for posting your positive feedback on Tripadvisor and for recommending our resort, I am so glad to hear that you enjoyed your recent stay with us and that all our services had met your full expectations.

We are looking forward to welcoming you back soon again in Arabia Azur.

Maher Aboelnour – General Manager

Świetny hotel. Polecam. Bardzo dobrze spędza się czas z animatorami, którzy zapewniają rozrywkę przez cały dzień oraz przygotowują profesjonalne show wieczorem. Henda.oscar.celin.panda.nour.sika.santos superrrrrrr

Dziękujemy, karolinakW7718PB

Dear Valued Guest,

Thank you for choosing Arabia Azur Resort and for sharing your holiday experience on Tripadvisor, we are delighted that our services had met your expectation and that you have enjoyed your stay with us.
We do hope to have the pleasure of welcoming you back soon again at Arabia Azur.

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo przyzwoity. Rafa przy hotelu, teren duży, można korzystać z udogodnień siostrzanego hotelu arabella. W hotelu przewaga seniorów, cisza, spokój, malo animacji. Jedzenie dość dobre, głodny napewno nie bedziesz aczkolwiek bardzo mało owoców morza. Alkohol w małych kubeczkach, rozcienczony. Od godziny 6 rano rezerwowanie leżaków ręcznikami, kremami, okularami.... Ogólnie hotel dla ludzi ceniących spokój i ciszę. Ja wróciłam zadowolona i wypoczeta jednakże powrotu do tego hotelu nie bedzie.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Karolinaaa1987
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maher A, General Manager, Arabia Azur ResortOdpowiedź udzielona 23 sierpnia 2019

Dear Valued Guest,
Thank you for choosing Arabia Azur and for reviewing your stay with us on Tripadvisor.
We are glad that you had enjoyed your stay with us and that our services had met your expectations. We do appreciate your nice words.
Looking forward to welcoming you back soon in Arabia Azur.

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Arabia Azur w Hurgadzie to hotel nastawiony na Niemców,a jak wiadomo są wymagający.Dzięki temu my Polacy możemy zaznać odrobiny luksusu.Hotel posiadający wyspę a na jej końcu przepiękna rafa,dużo rybek,płaszczki,mureny.Warto iść po południu aby zobaczyć atakujące tuńczyki oraz ławice ryb.Obsługa na wysokim poziomie a co najważniejsze brak jakiejkolwiek nachalności z ich strony.Kucharze to mistrzowie kurczaka,wołowiny,jagnięciny,baraniny i oczywiście ryb,które były najlepsze jakie jadłem w Egipcie.Odrobina bakszyszu(1 $)co jakiś czas robią swoje.Barmani Cię wtedy poznają i oczywiście super drink gwarantowany.Sprawdziłem i zostałem królem dżinu.Super hotel polecam w 100%.

Dziękujemy, marekful1969

Dear Valued Guest
Thank you for posting your positive feedback on Tripadvisor and for recommending our resort, I am so glad to hear that you enjoyed your recent stay with us and that all our services had met your expectations.
We are looking forward to welcoming you back soon again in Arabia Azur.

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

To był nasz 4 pobyt w Egipcie. Wybierając hotel sugerowałam się przede wszystkim opiniami gości. I nie pomyliłam się. Hotel w stylu egipskim, może ciut nadgryziony zębem czasu, jednak nam to nie przeszkadzało.Dostaliśmy pokój w budynku A z pięknym widokiem na lagunę. Pokój czyściutki, codziennie sprzątany, lodówka regularnie uzupełniana napojami. Na terenie hotelu znajduje się ogromny basen, 2 cudne laguny i przepiękna rafa z kolorowymi rybkami. Obsługa hotelu bardzo pomocna, nie nastawiona na napiwki. Większość gości z Niemiec, garstka z Polski, Ukrainy, Słowacji. Na plus: duży wybór jedzenia, bardzo smaczne i urozmaicone, kolacje tematyczne. Kolacja przy basenach z muzyką na żywo. Mimo dużej ilości gości nigdy nie zdarzyło się, aby brakowało stolika. Do mocnych stron dodać należy też usytuowanie hotelu. Na minus: słaby program animacyjny, lub brak. Na minus jest też to, że goście z Niemiec nie zdawali wieczorem ręczników, aby rano (6 - 6.30) zając miejsce, a dokładniej rzucić ręcznik i zjawić się dopiero po południu. Z taką sytuacją spotkaliśmy się po raz pierwszy. Mimo tych malutkich minusów hotel oceniam na bardzo mocne 6. Jest to hotel do którego chce się wracać. I ja na pewno wrócę. Dziękuję całej obsłudze hotelu na cudownie spędzony czas.

Dziękujemy, Marta K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Maher A, General Manager, Arabia Azur ResortOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Dear Valued Guest Marta,

Thank you for drawing the issues which have influenced your overall impression to our attention. There were discussed with the concerned department for taking immediate corrective action.

Your willingness to share your experience is highly appreciated.