Pokój zawsze był posprzątany i zawsze były miłe niespodzianki.Tak jak był zamówiony to mieliśmy widok na Morze Czerwone.Wieczory i zajęcia w basenie umilał super zespół animatorów.W szczególności wyróżniłabym Veronikę, która oprócz animacji zawsze też służyła pomocą, za co jeszcze raz jej dziękuję.Kelnerzy też byli zawsze mili i uczynni ale w szczególności chciałabym też podziękować kelnerowi Joussef F&B, który na prośbę kolegi przygotował nam pięknie stół na obiad,który przystroił kwiatkami dla naszej grupy

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na morze był przestronny i bardzo mi odpowiadał że by l na parterze
Dziękujemy, Beata K
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w hotelu od 4.08.2019 do 18.08.2019 r. z dziećmi. Najpierw o wadach: mało leżaków z parasolami obok basenów, kubeczki plastikowe jednorazowe mini w barze przy basenie, rafy koralowej właśnie nie ma i ten brak wi-fi. Zalety to kuchnia, świetny szef kuchni,jedzenie pyszne ale nie to w restauracjach hotelach, które można zarezerwować raz na tydzień, pokoje czyste. Występy w hotelu super. Obsługa bardzo miła.

1  Dziękujemy, KazimieraP76
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

W JASMINE PALACE byliśmy 7 dni, pierwszy raz w Egipcie- nasz pobyt był bardzo udany! Pokój codziennie sprzątany, czyste ręczniki, przebrana pościel oraz zostawiane są 3 butelki wody. My dostaliśmy pokój z tarasem i trzeba uważać na wywieszone pranie, ponieważ nam jeden ręcznik plażowy skradziono i musielismy zapłacić za niego 10$. Śniadania dobre( minus mały za to że codziennie jest to samo serwowane), obiady bardzo dobre a kolacje jeszcze lepsze ;) wizerunek całego hotelu jest przepiękny, 7 basenów, malownicze ogrody- codziennie pielęgnowane przez tamtejszych ogrodników :) Obiekt jest dokładnie pilnowany przez pracowników, na każdym basenie również znajduje się ratownik. Jeżeli chodzi o leżaki to dostępne są zawsze tylko trzeba poprosić któregoś z pracowników by pomógł nam je znaleźć, jednak jeżeli chodzi o parasol+leżaki to w tym przypadku o 6 godzinie trzeba je sobie zarezerwować poprzez położenie ręcznika. Jeżeli chodzi o WI-FI polecam kupić na lotnisku kartę do telefonu za jedyne 9$- 16gb internetu, nieopłacalny jest hotelowy internet który i tak działa tylko w lobby. Nie bać si wykupić wycieczki proponowanej na basenach! Są o polowe tańsze, byłam na snurkowaniu+ wyspa Paradise i Mahmya i było przecudownie!! Na jachcie lunch i napoje all inclusive. Wieczorami w hotelu codziennie super animacje przyjemne dla dzieci jak i dla dorosłych. Obsługa hotelowa, kelnerzy, barmani- wszyscy bardzo mili, z uśmiechem pytają się jak się masz, każdy zna kilka słówek po Polsku co tez jest bardzo miłe ;) pozdrawiam Pana, który stoi z drobiazgami przed restauracją- widząc nas machał i krzyczał dzień dobry, bądź dobry wieczór;) bardzo serdeczny i miły jest również pan sprzedający w sklepie z pamiątkami, widać ze jest wielkim fanem naszego kraju bo ma na ścianach wywieszone flagi Polski ;) jednym słowem POLECAMYYY!! Ja (26lat) moj mąż (30lat) oraz córka i siostrzenica (5 i 13 lat) jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu ;)

1  Dziękujemy, Superpobytnamaxa
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Ogolnie pobyt w hotelu oceniamy jako dobry;) obsługa bardzo miła. Pokój ładny, duży. Faktycznie serwis sprzątający oprócz słania łóżka nic więcej nie robił. Ale to nie był problem. Jedzenie trochę monotonne, takie samo jak we wszystkich hotelach arabskich. Czasami ciężko było znaleźć wolny stolik.
Największy problem to leżaki których jest zdecydowanie za mało, tak samo parasoli. Żeby znaleźć wolny leżak trzeba wstać ok 6 rano i po prostu go zarezerwować zostawiając na nim swoje rzeczy. Ale uwaga, "goście arabscy" bez problemu w ciagu dnia potrafili podejsc do cudzego leżaka zdjąć jego rzeczy i się tam położyć. Lub odsunąć czyjś leżak i postawić swój. Byliśmy świadkami jak dwie arabki podeszły do leżaków Niemek i po prostu zrzuciły ich rzeczy. Te same leżąc na leżakach zaczęły golić sobie pachy. Jak zwykle arabi nie potrafią sie zachować. Na szczescie obsługa była bardzo miła.

Dziękujemy, blablabla111234
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Byliśmy w hotelu tydzień. Uważam że większość negatywnych opinii nie znajduje potwierdzenia w rzeczywistości. My jesteśmy bardzo zadowoleni. Dostalismy bardzo ładne pokoje blisko morza, morza które owszem miało odpływy i daleko w morze było płytko... Ale to przecież natura i hotel nie ma na to wpływu. Poza tym i tak wolelismy snurkowanie przy pomóżcie i oglądanie przepięknych rybek i rafy. Co do jedzenie to Śniadania owszem, przewidywalne ale z drugiej strony były pyszne obiady i kolacje i na pewno nie było tu nudy w daniach. Pokoje sprzątane codziennie, Klimatyzacja sprawna, pięknie zadbana zieleń na terenie hotelu, bar przy plaży no i bardzo pomocny i miły rezydent. Generalnie obsługa hotelu bardzo przyjaźnie nastawiona i uczynna. Jedyne co nam się nie spodobało to wycieczka do Hurghady... Mozna sobie darować bo to wycieczka po to żeby w określonych dwóch miejscach kupić perfumy i pamiątki. Jedyne atrakcje warte wycieczki to świątynia i meczet. Hotel uważam za 4 gwiazdkowy. Nam nie przeszkadzała ekipa wykańczająca kolejne pokoje, a byliśmy bardzo blisko więc wszystko zależy też z jakim nastawieniem lecimy.

1  Dziękujemy, FamilyWola