Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Byliśmy w hotelu tydzień. Uważam że większość negatywnych opinii nie znajduje potwierdzenia w rzeczywistości. My jesteśmy bardzo zadowoleni. Dostalismy bardzo ładne pokoje blisko morza, morza które owszem miało odpływy i daleko w morze było płytko... Ale to przecież natura i hotel nie ma na to wpływu. Poza tym i tak wolelismy snurkowanie przy pomóżcie i oglądanie przepięknych rybek i rafy. Co do jedzenie to Śniadania owszem, przewidywalne ale z drugiej strony były pyszne obiady i kolacje i na pewno nie było tu nudy w daniach. Pokoje sprzątane codziennie, Klimatyzacja sprawna, pięknie zadbana zieleń na terenie hotelu, bar przy plaży no i bardzo pomocny i miły rezydent. Generalnie obsługa hotelu bardzo przyjaźnie nastawiona i uczynna. Jedyne co nam się nie spodobało to wycieczka do Hurghady... Mozna sobie darować bo to wycieczka po to żeby w określonych dwóch miejscach kupić perfumy i pamiątki. Jedyne atrakcje warte wycieczki to świątynia i meczet. Hotel uważam za 4 gwiazdkowy. Nam nie przeszkadzała ekipa wykańczająca kolejne pokoje, a byliśmy bardzo blisko więc wszystko zależy też z jakim nastawieniem lecimy.

1  Dziękujemy, FamilyWola
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Oczywiście nie jest to 5*, ale każdy kto jeździ świadomość tę ma. Pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane, woda zimna w lodówce, sejf, czajnik, kawa herbata. Mnóstwo basenów z bardzo czystą wodą. Ratownicy. Pyszne, zróżnicowane jedzenie. Niezłe animacje. Restauracja ala carte raz na pobyt- azjatycka sprawdzona, polecam. Pomocna obsługa, nigdy niczego nie brakowało w barach, przekąski na plaży, lody, Pancake. Klubik dla dzieci. Zjeżdżalnie, które dają dużo frajdy także dorosłym. Zniszczona rafa, dojscie bardzo dlugim pomostem, ale sporo bajecznych ryb. Dużo zadbana zieleni.

Wrociłabym bez wahania.

Dziękujemy, Anna W
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Bylismy w Jasmin od 12,07 do 28.07 i jestesmy bardzo zadowoleni .Kochani nie sugerujcie sie negatywnymi opiniami poniewaz mam wrazenie ze same- sorki za wyrazenie -ale snoby pisza. pokoje super ,codziennie sprzatane.Jedzenie na 5 ,kazdy znajdzie cos dla siebie . Obsluga wiecznie usmiechnieta i sympatyczna .Pozdrawiamy barmana o imieniu Alli i Pana od wycieczek Titto .Co do plazy to byly dni ze byl odplyw po godzinie 14 ,ale uwazam ze to zaden klopot poniewaz idac pomostem mozna posnurkowac i zobaczyc piekna rafe i kolorowe rybki. Hotel jest naprwede piekny i mozna sie w tym miejscu zakochac.Polecamy z calego serca.My wracamy w pazdzierniku wiec jesli ktos sie zastanawia to naprawede bedzie dobry wybor.pozdrawiamy rodzinka z Wagrowca

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, milena19801980
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Odwiedzamy Egipt regularnie. Wakacje uważamy za bardzo udane 7dni .Minusik za zbyt długie oczekiwanie na pokój od 8,00 do 11.00 inni do 14,00 Słabe animacje brak siatkówki i gimnastyki na plaży. W zamian cisza i relaks .. Przy basenach tłok / konieczna rezerwacja leżaków ,Super woda . . Nurkowanie z pomostu . /.Pokoje przestronne , duże łazienki. aranżacja wnętrz robi wrażenie .Nie zauważyliśmy nachalności obsługi., Załoga uśmiechnięta i gotowa pomóc ,ale my turyści czasami wymagamy niemożliwego, No cóż. Restauracja ogromna o 19,00 stoliki mocno oblegane , po 40 min sytuacja opanowana Reaguje kierownik sali i pomaga młodej załodze. Kuchnia różnorodna , wołowina , jagnięcina , kurczaki , ryby, krewetki, kuchnia egipska , włoska . Zgrany team . Jedzenie smaczne . Na plaży bar z napojami przekąskami . Kubki plastik dla bezpieczeństwa , Tutaj są rezerwy. Życie ułatwia formuła dolar plus.Na terenie hotelu sklepy . Polecam sklep alii baba.. Sympatyczny człowiek nie tylko sprzedaje ale przy herbacie przekonuje do swojej ofert.. Co do trwającej rozbudowy hotelu to nie przeszkadza w wypoczynku.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje spełniają wymagania również dla osób z dysfunkcjami ruchu
Dziękujemy, szpic
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Był to mój 5 urlop w Egipcie. Nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem i brakiem poszanowania dla turysty. Hotel tutaj jest na poziomie 4*, Polacy kupują 5*, Niemcy przylatują do 4*. A ja nie dałabym nawet 3*.
Był to mój najgorszy wyjazd w życiu. W hotelu byliśmy z samego rana, opaski dostaliśmy o 10 wiec jak ktoś nie miał swojego picia to mógł się zdziwić, pokoje o 14stej. Pół hotelu jest wciąż nie oddane do użytku, szczerze to nie wiem jak obsługa da sobie radę jak będzie otwarty cały.
Leżaki trzeba zajmować o 6, jedzenie monotonne, po kilku dniach wiedzieliśmy jak wyglada kolejność posiłków w podgrzewaczach. Wybór tez marny.
Napoje podawane w miękkich, plastikowych kubeczkach o wielkości 100 ml. Na stołówce wino podawane w szklankach do napojów. W posiłku w restauracji ala carte egipskiej mieliśmy coś w sztuce mięsa ( pierw włos którego zabrał kelner i nawet nie usłyszeliśmy słowa przepraszam) na szefa kuchni musieliśmy długo czekać. Pasmo nieszczęścia w hotelu nie ma końca.
Nie polecam dla cukrzyków, gdzie po 12 h podróży jak poprosiliśmy o schowanie leku do lodówki to usłyszeliśmy ze to wszystko jest naszym problemem nie tej osoby na recepcji i mamy sobie radzić, a nie działająca klimatyzacja w holu dale odczuć swe znaki.
Jedynym plusem tego wyjazdu była osoba w restauracji głównej, która chyba jako jedyna się starała zażartować i było widać, ze jej zależy ( zdjęcie plakietki w zdjęciach załączonych )
Hotel nie zasługuje na 5*, ledwie 3 był dała.

Dziękujemy, pandoraxum