Zrecenzowano: 4 września 2019

Wszystko na wysokim poziomie,dobra organizacja .Obsluga hotelu pomocna a animatorzy z powolania wiedza jak umilic czas gościom.Zawsze usmiechnieci i otwarci dla wszystkich zwlaszcza Foxy.Z pelna odpowiedzialnoscia moge polecic wszystkim .

Dziękujemy, krzysztofbol
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel w bardzo dobrej lokalizacji, czysty zadbany. Pokoje duże, przestronne i czyste. Kuchnia mimo zimowej pory i małej ilości gości bardzo się starała. Jedzenie było smaczne i urozmaicone. Blisko hotelu pomost i całkiem przyjemna rafa.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, CopartKrak
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy tu drugi raz i teraz jest lepiej. Dobre jedzenie, fajne animacje,miła i dobra obsługa, w hotelu-restauracjach, barach dbają o czystość i starają się żeby gość był zadowolony. Dlatego jeszcze tu wrócimy.

Dziękujemy, Ewelina31
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel normalny duzo zieleni posilki dobre duzo jest Egipskich rodzin ktore siedza na aqua parku maja zakaz kompieli w duzym basenie Animacie super Olya Fox Sascha DJ co dziennie inne konkursy ......................

Dziękujemy, Mariusz B
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Hotel oceniam na maksymalnie 1-ną gwiazdkę.
Pokoje zmieniali nam 2 razy
W pierwszym nie działała klimatyzacja i po zgłoszeniu problemu kilkukrotnie przez dwa dni mieli nas w d..ie,dopiero po interwencji rezydenta na trzeci dzień zmienili nam pokój co się później okazało na kolejną norę.
W drugim pokoju łóżko pamiętało faraona bo skrzypiało jak jasny h.j i nie szło spać a na trzeci dzień po powrocie z plaży zastaliśmy przeokropny smród i zalany cały pokój że ubrania i obuwie od dzieci pływało w szambie.
Żona i dzieci płakały więc były to okropne wakacje.
Hotel chyba najgorszy w Egipcie. NIE POLECAM

Dziękujemy, Rafał Z