Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel w bardzo dobrej lokalizacji, czysty zadbany. Pokoje duże, przestronne i czyste. Kuchnia mimo zimowej pory i małej ilości gości bardzo się starała. Jedzenie było smaczne i urozmaicone. Blisko hotelu pomost i całkiem przyjemna rafa.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, CopartKrak
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy tu drugi raz i teraz jest lepiej. Dobre jedzenie, fajne animacje,miła i dobra obsługa, w hotelu-restauracjach, barach dbają o czystość i starają się żeby gość był zadowolony. Dlatego jeszcze tu wrócimy.

Dziękujemy, Ewelina31
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel normalny duzo zieleni posilki dobre duzo jest Egipskich rodzin ktore siedza na aqua parku maja zakaz kompieli w duzym basenie Animacie super Olya Fox Sascha DJ co dziennie inne konkursy ......................

Dziękujemy, Mariusz B
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Hotel oceniam na maksymalnie 1-ną gwiazdkę.
Pokoje zmieniali nam 2 razy
W pierwszym nie działała klimatyzacja i po zgłoszeniu problemu kilkukrotnie przez dwa dni mieli nas w d..ie,dopiero po interwencji rezydenta na trzeci dzień zmienili nam pokój co się później okazało na kolejną norę.
W drugim pokoju łóżko pamiętało faraona bo skrzypiało jak jasny h.j i nie szło spać a na trzeci dzień po powrocie z plaży zastaliśmy przeokropny smród i zalany cały pokój że ubrania i obuwie od dzieci pływało w szambie.
Żona i dzieci płakały więc były to okropne wakacje.
Hotel chyba najgorszy w Egipcie. NIE POLECAM

Dziękujemy, Rafał Z
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Ja nie wymagam wiele. Przed Egiptem wielu mnie ostrzegalo, ale skoro hotel ma 4/5 to będzie dobry, albo przynajmniej okej. Jednak się mylilam. Za hotel zapłaciliśmy 1750pln za tydzień w marcu. Czekaliśmy na tzw lasta...niestety ceny wtedy nas nie rozpieszczaly. Nie oczekiwałam luksusów, ale ciepła woda, bierzaca woda oraz woda w sploczce to nawet ma hostel. Podczas naszego pobytu w hotelu trwał remont, o czym nie zostaliśmy poinformowani. Dostalismy pokój w remontowanej części. Wszędzie leżały kafelki na korytarzu, worki z cementem. Zjeżdżalnie które są pokazywane na zdjęciach działają....ale nie koniecznie z pontonami. Jedzenie straszne. Kurczak to same skóry i tłuszczcz. W restauracji a'la carte zamawiając jako przystawek mozzarelle z pomidorem dostałam żółty ser wykrojony na kształt mozzarelli. Śmiech! Pomimo że podrozowalismy w marcu w restauracji ozdoby bożonarodzeniowe. Ręczniki i prześcieradłem brudne z dziurami. Woda pod prysznicem ledwo co leciała. Lody które są formule all, wydawane są pod trzecia palmą patrząc na lewo od recepcji. Tak! Odkryliśmy to 3 dnia. Kelner wydaje pół gałki lodów czarnych i pół gałki lodów białych. Ani grama więcej tłumacząc że jest ponad 1500 gości i musi starczyć. Mówi w kółko finish i nie mozna otrzymać więcej. Alkoholu brak. Idąc na kolację po godzinie 18tej czyli na początku, brak kieliszków na wino oraz brak wina. Białe i czerwone jest ale tylko raz podczas 7dniowego wypoczynku udało mi się go napić. W barze wina nie podają. Kawa? Na śniadanie do czban/ termos kawy rozpuszczalnej. W restauracji smròd z kuchni. Kelnerzy podczas kolacji biegaja i krzyczą. Przekąski...to pizza której można otrzymać tylko 1 kawałek. Podobna historia jak z lodami. Co do pokoju to meble stare, łóżka stare. W porównaniu do innych hoteli, ten ma słabą ochronę. Na wejściu stoi marny stary szlaban. Zero profesjonalnych strażników.

Egipt polecam, ale nie ten hotel!

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Boszczescie