Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel normalny duzo zieleni posilki dobre duzo jest Egipskich rodzin ktore siedza na aqua parku maja zakaz kompieli w duzym basenie Animacie super Olya Fox Sascha DJ co dziennie inne konkursy ......................

Dziękujemy, Mariusz B
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Hotel oceniam na maksymalnie 1-ną gwiazdkę.
Pokoje zmieniali nam 2 razy
W pierwszym nie działała klimatyzacja i po zgłoszeniu problemu kilkukrotnie przez dwa dni mieli nas w d..ie,dopiero po interwencji rezydenta na trzeci dzień zmienili nam pokój co się później okazało na kolejną norę.
W drugim pokoju łóżko pamiętało faraona bo skrzypiało jak jasny h.j i nie szło spać a na trzeci dzień po powrocie z plaży zastaliśmy przeokropny smród i zalany cały pokój że ubrania i obuwie od dzieci pływało w szambie.
Żona i dzieci płakały więc były to okropne wakacje.
Hotel chyba najgorszy w Egipcie. NIE POLECAM

Dziękujemy, Rafał Z
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Ja nie wymagam wiele. Przed Egiptem wielu mnie ostrzegalo, ale skoro hotel ma 4/5 to będzie dobry, albo przynajmniej okej. Jednak się mylilam. Za hotel zapłaciliśmy 1750pln za tydzień w marcu. Czekaliśmy na tzw lasta...niestety ceny wtedy nas nie rozpieszczaly. Nie oczekiwałam luksusów, ale ciepła woda, bierzaca woda oraz woda w sploczce to nawet ma hostel. Podczas naszego pobytu w hotelu trwał remont, o czym nie zostaliśmy poinformowani. Dostalismy pokój w remontowanej części. Wszędzie leżały kafelki na korytarzu, worki z cementem. Zjeżdżalnie które są pokazywane na zdjęciach działają....ale nie koniecznie z pontonami. Jedzenie straszne. Kurczak to same skóry i tłuszczcz. W restauracji a'la carte zamawiając jako przystawek mozzarelle z pomidorem dostałam żółty ser wykrojony na kształt mozzarelli. Śmiech! Pomimo że podrozowalismy w marcu w restauracji ozdoby bożonarodzeniowe. Ręczniki i prześcieradłem brudne z dziurami. Woda pod prysznicem ledwo co leciała. Lody które są formule all, wydawane są pod trzecia palmą patrząc na lewo od recepcji. Tak! Odkryliśmy to 3 dnia. Kelner wydaje pół gałki lodów czarnych i pół gałki lodów białych. Ani grama więcej tłumacząc że jest ponad 1500 gości i musi starczyć. Mówi w kółko finish i nie mozna otrzymać więcej. Alkoholu brak. Idąc na kolację po godzinie 18tej czyli na początku, brak kieliszków na wino oraz brak wina. Białe i czerwone jest ale tylko raz podczas 7dniowego wypoczynku udało mi się go napić. W barze wina nie podają. Kawa? Na śniadanie do czban/ termos kawy rozpuszczalnej. W restauracji smròd z kuchni. Kelnerzy podczas kolacji biegaja i krzyczą. Przekąski...to pizza której można otrzymać tylko 1 kawałek. Podobna historia jak z lodami. Co do pokoju to meble stare, łóżka stare. W porównaniu do innych hoteli, ten ma słabą ochronę. Na wejściu stoi marny stary szlaban. Zero profesjonalnych strażników.

Egipt polecam, ale nie ten hotel!

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Boszczescie
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Zacznę od tego, że po przeczytaniu wielu negatywnych opinii o hotelu jechaliśmy z sercem na ramieniu nie wiedząc co zastaniemy. Dziś wiem że to były mega wakacje nie tylko dla mnie i męża ale przede wszystkim dla szczęśliwych dzieci i młodzieży bo oni są najważniejsi na wakacjach. Obsługa, animatorzy, jedzonko, napoje i trunki BOSKIE. Pokoje również na poziomie oraz baseny, plaża i przecudne rafy dla których warto wrócić.Trudno napisać opinie po moim przed recenzentem Explorer741126 ponieważ napisał mega opinię. Dodam, że po za hotelem jest bezpiecznie można się poruszać a wycieczki organizowane przez EXIM TURS są zachwycające. Poznaliśmy wielu przyjaznych ludzi których bardzo serdecznie pozdrawiamy. Na pewno wracając do Egiptu zdecydujemy się na hotel Mirage Bay który z czystym sumieniem POLECAMY :)

1  Dziękujemy, Edyta K
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Na wstępie trzeba powiedzieć że to hotel dla ludzi którzy wiedzą za co płacą. Sam hotel nie jest najnowszy, jednak widać że w niego inwestują i chcą jeszcze polepszyć. Jeśli chcesz złotych klamek i marmurowych podłóg to zapłać odpowiednio dużo i wtedy wymagaj. Spędziliśmy z dziećmi dwa tygodnie w tym hotelu i nie mamy się do czego doczepić. Wszytsko było takie jak oczekiwaliśmy za zapłacone pieniądze. Fajny, duży i czysty pokój przy samym lobby barze. Codziennie sprzątany, ciuchy i ręczniki układane, woda w butelkach dokładana. Klima dawała cały dzień i noc i ani razu nie ciekła ani nie śmierdziała. Baseny, aquapark fajowy dla dzieciaków. Plaza i morze na miejscu co jest dodatkowym atutem, nie wspominając o rafie na której mozna fajne stworzonka wypatrzeć. Animatorzy - szczególnie Fox - mega pozytywna osoba -super. Dla dzieci pan Piotr z Exim -super -dzieciaki chodziły z nim na aqupark bardzo chętnie i wracały bardzo zadowolone(łącznie z tym że jak było ich trzech i chcieli iśc na aquapark to chętnie poszedł). Co do wieczornych animacji - jak w każdym hotelu, ale były i przyciągały pełno ludzi. Bary, restauracje, jedzenie - nic nie można zarzucić. Talerze zawsze dostępne, żadnych kolejek, jedzenie ciepłe, zimne, mięso, warzywa, owoce, słodkie. Naprawdę co kto chce. Jeśli chodzi o monotonię to też jej nie odczułem, poniewaz nie wiem co miałbym chcieć tam jeść - na śniadania zawsze była jajecznica, pyszne naleśniki, kiełbaski, pełno płatków, różne pieczywa, warzywa itp, na obiady zupki zawsze inne i bardzo dobre(z ciecierzycy, pomidowa, rosołki, grzybowa, itp), do tego rózne makarony,ziemniaki, mieso, drób z rożna, do tego oczywiście pełno warzyw i owoców. Kolacje to znowu jakieś grillowane mięsa, tuńczyk w dwóch postaciach+zupki i pełno wszystkiego). Do tego bar na plaży serwujący pizze, hamburgery, frytki i hot-dogi i jakieś rózne oliwki i inne z octu itp. Restauracje tematyczne- włoska i chinską) - super - warto przetestować.Bary zawsze wszystko było. Zdarzały się momenty jak się robiło nasilenie ludzi(wieczór) ze chwilowo brakowało piwa czy innych alkoholi ale zawsze uzupełniali. W ciągu dnia wszystko było(alkohole, cola, fanta,sprite rózne soki i wody). Na plaży fajni ludzie którzy zawsze chętnie przyniosą leżaki, popilnuja ich a nawet zarezerwuja na drugi dzień te same. Mógłbym dlugo się rozpisywać ale powiem tak: Jeśli ktoś wie jaki standard ma za taką cenę napewno będzie zadowolony. My jesteśmy bardzo i z czystym sumieniem polecamy hotel. P.S. przez cały pobyt ani razu nie spotkaliśmy się z jakąkolwiek niechęcia czy arogancją kogokolwiek(no może poza managerem orientalnej restauracji).

1  Dziękujemy, Explorer741126