Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym hotelu z Itaki od 1 sierpnia 2019-11 dni z 8 i 15 latkiem. Pobyt należy do udanych, baliśmy się upałów jednak po dwóch dniach organizm się przyzwyczaja i jest ok. Mieliśmy możliwość korzystania z sąsiednich hoteli Aqua Vista i Albatros. W Aqua Blue otrzymaliśmy piękny pokój z balkonem i widokiem na basen z falą co kosztowało 15$. Pomieszczenie przestronne,olbrzymi prysznic. Jedzenie jak dla mnie zbyt ukryte pod pokrywami , ale ogólnie ok. Można się najeść. Dzieci cały czas na frytkach,naleśnika i pizzy. To samo przy barze basenowym. Napoje przeważnie w papierowych kubeczkach, za $ szklane. Animacje fajne, chociaż w Albatrosie jakby ciekawsze. Więcej się dzieje tam w ciagu dnia. Wystepy mają przesunięcie wiec uczestniczylismy w nich w obu hotelach lub wybieraliśmy .Drinki lepsze w Albatrosie. Dyskoteka w pianie i w basenie,świetna zabawa dla dzieci i dorosłych. Dużo basenów, fala wlaczana 2x w ciagu dnia na 30min. Zjezdzalnie również chodzily z przerwami. Ogólnie duzy wybór basenow,jacuzzi itp. Siatkówka na plaży. Na końcu pomostu rybki,mozna snurkować ( wziąć cos do jedzenia to pełno zaraz wokół).Morze ok nie bylo plycizny. Wakacje udane, ale nie wrócę tam.

Dziękujemy, P7864PTannam
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GuestrelationDiana, Guest Relations Manager, Aqua Blu ResortOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Drogi P7864PTannam,

Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się wrażeniami na stronie TripAdvisor.

Cały zespół cieszy się, że spędziłeś tak fantastyczne wakacje! Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni z przeczytania twoich komentarzy.

Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Kilka słów o hotelu więc wnętrze pokoje baseny cudowne. Aguapark fajny tylko niejest cały czas dostępny tylko w wyznaczonych godzinach i to jest minus przynajmniej dla mojego syna. Jedzenie dla mnie nie dobre ale głodna nie chodziłam nie należę do wybrednych osób bylam w Egipcie 2 raz i zdecydowanie w innym hotelu było lepsze. Animacje dla dzieci ok aczkolwiek tylko jedna animatorka widać że robi to co lubi brunetka i chłopak robią to jak za karę. Plaża dla mnie fatalna bardzo się rozczarowalam. Powiem tak jeśli ktoś lubi jechać i spędzać czas tylko w pokoju przy basenach itp to jest pięknie natomiast ja oczekuje czegoś więcej i raczej do tego hotelu już nie wrócę.

1  Dziękujemy, Anna T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GuestR34, secretary general manager, Aqua Blu ResortOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Many greeting from our hotel!
Thanks for the feedback about our resort. We are very pleased to read that you enjoyed the stay with us,and We promise you to improve soon this points that you didn't like it and we look forward to seeing you soon.
Yours sincerely,
The Sunconnect Aqua Blu Resort Hotel Management

Zrecenzowano: 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła, w większości rozmawiają po angielsku i się starają - niezależnie czy ktoś daje tipy czy nie. Dostaliśmy początkowo pokój z widokiem na "ogród" czyli mur i pustynię, ale miły pan z recepcji wymienił nam na środkowy rząd domków gdzie są super widoki na basen i morze. Jedzenie bardzo smaczne, mogłoby być troszkę bardziej urozmaicone ale na tygodniowy wyjazd jest OK. Polecam wziąć maskę do snurkowania, gdyż jest ładna rafa, tylko trzeba trafić dobrze z pogodą żeby nie wiało za mocno bo wtedy dla bezpieczeństwa zabraniają pływać. Niewątpliwym atutem jest oddzielony od reszty hotelu aquapark co powoduje że dzieci, które normalnie biegałyby i hałasowały wokół basenów dla dorosłych teraz preferują przebywać na uboczu, a reszta gości może odpoczywać w spokoju :)

Termin pobytu: luty 2019
1  Dziękujemy, TravellerPiotr

Drogi TravellerPiotr,

Zrecenzowano: 25 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bez wątpienia zasługuje na 5 gwiazdek.W Egipcie byliśmy już bardzo wiele razy zawsze wybieramy hotele 5 gwiazdķowe.Ten jest naprawdę super pod każdym względem. Czystość wyżywienie obsługa oraz animacje.To pierwszy hotel w którym jest 7 polskich programów telewizyjnych.Animatorzy mówią po polsku wieczorem można posłuchać polskiej muzyki i baz problemu dogadać się w polskim jezyku.Na plaży serwis przynosi piwko w wiaderkach z lodem a drinki w szklanych naczyniach.Animacje prowadzone są na basenie i na plaży super ekipa animatorów szczególnie sympatyczna Czeszka Kristina ale cała grupa bardzo miła. Wracamy tam w marcu bo jak dla nas to hotel numer 1

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, 201iwonao

Drogi 201iwonao,

Zrecenzowano: 18 listopada 2018

Spędzałam tam wakacje wraz z rodziną w sierpniu 2018. Mimo ścisłego sezonu hotel nie był przeludniony i nie było tłoczno. Bardzo przyjazna obsługa, wszyscy mówiący w języku angielskim. Jedzenie dość monotonne, jednak dla każdego coś dobrego. Polecam korzystać z propozycji kucharzy, gotujących na zewnątrz restauracji, bardzo smaczne i świeże potrawy. Lobby pięknie urządzone, pełno kanap, bar, telewizory. Pokoje czyste, choć niewielkie. Jeśli chodzi o drinki, to na początku wiadomo- wszystko w malutkich plastikowych kubeczkach, jednak jeśli wrzucimy barmanowi napiwek, dostajemy w normalnych wysokich szklankach. Animacje praktycznie cały dzień wieczorem atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Droga na plażę jest męcząca, tym bardziej w sierpniu, polecam korzystać z busika. Sama plaża bardzo ładna, zadbana i jest wyraźnie wyznaczona dla gości hotelu. Po oddaniu kluczy do pokoju opaski nadal zostają i można korzystać z all inclusive, na terenie hotelu są prysznice gdzie można się odświeżyć przed podróżą. Polecam ten hotel dla par jak i dla rodzin z dziećmi, świetne baseny, zjeżdżalnie. Wszystko na ogromny plus!

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje na parterze z widokiem na basen.
Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Mobile56428047699