Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty, ale zdecydowanie różni się od zdjęć z folderu. Jedzenia dużo, ale to nie all inclusive 24 h, bo restauracje są czynne w różnych godzinach. Brak przekąsek między głównymi posiłkami (jedynie lody i ciasto). Owoce, soki wyciskane, koktajle dodatkowo płatne. Napoje strasznie słodkie jednej marki. Wszystkie oryginalne dodatkowe płatne lub wgl nie dostępne. Dodatkowo kubki na napoje często niedomyte. Włoska restauracja świetna! Polecam kazdemu rezerwację kolacji. Animacji dla dzieci praktycznie brak. Klimatyzacja działa strasznie głośno. Przy powrocie nie było nikogo z TUI mimo, że taka osoba miała się pojawić. W razie problemów w hotelu (nawet taki jakich awaria Internetu) obsługa recepcji telefonicznie nie potrafi pomóc, odsyła do recepcji, żeby przyjść za kilka godzin, bo nie mają czasu.

Dziękujemy, 151justynas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GRGBR, Guest Relations Manager, Golden Beach ResortOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dear Justynas,
Thank you for taking the time to write us a review, even if it turns out to be negative. We hereby expressly apologize that we could not offer you the holiday you wanted. But your rating will help us work on us and improve our service. Our Grease Restaurant is open from 10.00 am until 07.00am and from 7.00am until 10.00am the Main restaurant offer Breakfast. This make 24hrs food. Between this of course it’s offered lunch at the beach or in the Main restaurant and dinner in the main restaurant and 5 a la carte’s.
To get more information’s we would like to ask you again for your valuable time to send us more details via Email to gr@goldenbeachresort.net.
We hope to give you and the chance to convince you of our progress.

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Hotel bardzo dobry. Polecam. Czysto, przyjazny personel, smaczne i urozmaicone jedzenie, dużo animacji, przepiękne ogrody, pokoje zadbane ( nasz 123 dla 3 osób ), położenie bardzo dobre, blisko do Hurgady ( 20 minut taxi za 10 dolarów w obie strony, spokojnie i bez ryzyka), atrakcyjne wycieczki fakultatywne ( my korzystaliśmy z wyspy Orange 30 dolarów od osoby, pływanie z delfinami 20 dolarów choć bardziej wyglądało to na polowanie na delfiny ale było bardzo sympatycznie z jedzeniem na wypasie oraz jazda quadami po pustyni ok 25 dolarów). Kilka restauracji tematycznych ( wcześniej trzeba rezerwować ). Wi-fi w lobby działa słabo, ale po godzinie 18 u Machmuda na SziSzy jest bardzo dobre, wystarczy poprosić raz o dostęp i na cały pobyt załatwione. Można tez kupić kartę na lotnisku, tam jest najtaniej i korzystać do woli za 10 dolarów.
Woda w morzu ciepła i czysta, raz dziennie odpływ. Baseny czyste, leżaki i ręczniki za darmo. Duża przestrzeń. My jesteśmy mega zadowoleni. Byliśmy od 8-15 lipca 2019 roku. Polecam

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Beata K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GRGBR, Guest Relations Manager, Golden Beach ResortOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz w Egipcie, hotel czysty, spokój, mili ludzie, Wi-Fi z lobby darmowe lecz troszkę słabe, jedzenie b. Dobre duży wybór, czyste baseny i plaża, rafa jest ale dalej od pomostu, klima w pokoju ekstra, codziennie czyste ręczniki i pościel polecam i napewno tam wrocimy

Dziękujemy, 560dariap
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GRGBR, Guest Relations Manager, Golden Beach ResortOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Zrecenzowano: 6 lipca 2019

Dla zainteresowanych RAFĄ: Reef, Riff
Rafa jest i w dodatku bardzo ładna. Nie trzeba nigdzie płynąć jachtem.
Większość ludzi pisze że rafa koralowa jest bardzo zniszczona, nie ma rybek itd.
I mają rację. Też miałem takie wrażenie po pierwszym przepłynięciu w koło wyjścia z "portu". Tam jest po prostu zamulona.
Na szczęście kuzyn się zawziął i na następny dzień popłynął kawałek dalej.
Gdzie jest rafa?
Pierwsza piękna zatoczka gdzie można stanąć jest po lewej stronie za pierwszą bojką. Nie da rady dalej przepłynąć. Trzeba zawrócić.
Druga jest za drugą bojką. Tam już rafa jest od strony otwartego morza i widać jak schodzi na dużą głębokość. Można tamtędy przepłynąć aż do płycizny która jest na wprost kamienistego cyplu(po lewej stronie stojąc na plaży).
Na obydwóch rafach można spotkać wszystkie rybki i stworzenia jakie widzieliśmy na zorganizowanym rejsie.
Nie popłynęliśmy w prawą stronę od pomostu. Pewnie też coś można tam znaleźć.

Jeżeli chodzi o hotel:
Jedzenie wyśmienite! Nikt z nas nie chorował - 4 dorosłych i 3 dzieci
5 tematycznych restauracji. Na plaży owoce morza. Przy basenach jest orientalna i włoska. W budynku głównym międzynarodowa(dania z różnych krajów). W piątej nie byliśmy( chyba amerykańska).
Rezerwacje robi się przy biurku które stoi przed wejściem do restauracji głównej.
Napoje także dobre.
Alkohole jak w każdym hotelu. Bez różnicy co wybierzemy , wszystko smakuje tak samo. Różnią się tylko kolorem. Najlepsze jest piwo.
Rano trochę śmierdzi po podlewaniu trawy - woda z recyklingu (szambo)
Woda w fontannach przed hotelem ta sama - śmiało możecie wpuścić tam dzieci :)
Po lewej stronie jest jakaś rozpoczęta budowa i prowizoryczna stajnia - czasami wali wielbłądem.
Pokoje duże, czyste, codziennie sprzątane. Łazienki też bardzo ładne. Klima działa.
Codziennie butelka wody 0,6L/osobę.
Basen dla dzieci ze zjeżdżalniami. Obok statek piracki z 5 zjeżdżalniami dla większych dzieci i dorosłych.
W budynku głównym są sklepy, ale ceny są zbliżone do tych na lotnisku.
400m w lewo od hotelu są sklepy z normalnymi cenami.
Taxi w dwie strony do centrum Hurghady 10-15$.

Dziękujemy, Krystian G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GRGBR, Guest Relations Manager, Golden Beach ResortOdpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Witam
Spędziliśmy w tym hotelu cudowne 7 dni w czerwcu , hotel bardzo czysty, duże przestronne pokoje z dobrze działającą klimatyzacją , codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki ,mini barek w pokojach uzupełniany codziennie w wodę 0.6 L na osobę ,łazienka czysta i duża, sejf w cenie .Przepiękny dobrze utrzymany ogród .Plaża jak i baseny czyste , przy basenach mogłoby być więcej leżaków za to na plaży jest ich pod dostatkiem ,niezależnie od godziny bez problemu znajdziemy wolny dla siebie .minusem jest brak rafy i codzienny odpływ w ciągu dnia ,do głębszej wody spacerek po dnie lub wodzie po kostki jakieś 300-500 m.
Główna restauracja duża i dobrze klimatyzowana ,brak kolejek ,dużo wolnych stolików o każdej porze.
Jedzenie smaczne i z dużym wyborem ,na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Kawa herbata dostępna cały dzień w wybranych barach, drinki dobre jednak ich ilość rodzai jest niewielka jedna po "zaprzyjaźnieniu się z barmanem" dostaniemy prawie każdy jaki lubimy ;).
Animacje są codziennie , w ciągu dnia na sportowo, wieczorem tematyczne .Animatorzy nie są nachalni.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Piotr K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GRGBR, Guest Relations Manager, Golden Beach ResortOdpowiedź udzielona 1 lipca 2019