Prostredi velice krasne. More a bazeny skvele! Velky benefit jsme i nasly v aquaparku:) V hotelu byla skvela zabava a kafe. Trosku nam, ale vadilo jidlo, maly vyber a ne vzdy bylo chutne! Velke plus za gril restauraci!

Dziękujemy, Nikola P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WebcoordinatorT, Public Relations Manager, Titanic Beach Spa & Aqua ParkOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani,

Dziękuję również za napisanie pozytywnego komentarza na stronie internetowej.
Cieszymy się, że spędziła Pani przyjemne wakacje w naszym hotelu.
Titanic Beach Spa & Aqua Park Hotel doklada wszelkich starań, aby dostarczyć profesjonalne usługi naszym gościom i ich uznanie jest zawsze naszym największym wyróżnieniem.
Będzie nam bardzo miło goscić Panią ponownie w naszym hotelu w przyszłości.

Web Coordinator

Polecamy hotel. Jedzenie ok, ale trochę monotonne. Kilka restauracji z przyzwoita obsługa. Dużo basenów, bardzo czyste. AquaPark blisko plaży z fajnymi zjeżdżalniami dla każdego. Animacje bardzo fajne. Polecamy!

Dziękujemy, Kosa125

Drodzy Goście,

Dziękuję również za napisanie pozytywnego komentarza na stronie internetowej.
Cieszymy się, że spędzili Państwo przyjemne wakacje w naszym hotelu.
Titanic Beach Spa & Aqua Park Hotel dokłada wszelkich starań aby dostarczyć profesjonalne usługi naszym gościom i ich uznanie jest zawsze naszym największym wyróżnieniem.
Będzie nam bardzo miło goscić Państwa ponownie w naszym hotelu w przyszłości.

Zrecenzowano: 7 września 2019

miła animatorka Linda, dużo atrakcji, duże baseny, fajne zjeżdzalnie. Bardzo pomocny serwis, zarówno sprzątający jak i Panowie obsługujący w restauracjach. Pokoje duże z balkonem z działającą klimatyzacją.

Dziękujemy, Wojciech P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WebcoordinatorT, Public Relations Manager, Titanic Beach Spa & Aqua ParkOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie,

Dziękuję również za napisanie pozytywnego komentarza na stronie internetowej.
Cieszymy się, że spędził Pan przyjemne wakacje w naszym hotelu.
Titanic Beach Spa & Aqua Park Hotel dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć profesjonalne usługi naszym gościom i ich uznanie jest zawsze naszym największym wyróżnieniem.
Będzie nam bardzo miło goscić Pana ponownie w naszym hotelu w przyszłości.

Zrecenzowano: 4 września 2019

Calkiem przyjemny hotel dla osób chcących spędzić czas z rodziną. Baseny zjeżdżalnie i sympatyczni animatorzy pozwolą dzieciakom poszaleć na całego. Dobra cena lecz hotel nie jest najnowszy. Kuchnia 3/6.

Dziękujemy, marcinsikor
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WebcoordinatorT, Public Relations Manager, Titanic Beach Spa & Aqua ParkOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dear marcinsikor,

Thank you very much for your kind comments. We are very pleased that you felt comfortable with us. It was our pleasure to be your host and to create for you a lovely holiday. We are looking forward to welcoming you again in Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park and thank for having been our guest.

Cordial greetings

Zrecenzowano: 3 września 2019

Bardzo dobry hotel. Egipt bardzo mi się podobał. Dużo restauracji a la carte do wyboru. Blisko plaża z pomostem z którego można nurkować i zobaczyć wiele ryb. Pokoje bardzo czyste. W hotelu można spróbować bardzo dobrej shishy.

Dziękujemy, nataliajocz66666
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WebcoordinatorT, Guest Relations Manager, Titanic Beach Spa & Aqua ParkOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Droga Natalia!
Dziękujemy za wybranie naszego hotela Titanic beach na spędzenie wakacji.
Jesteśmy wdzięczni za udostępnienie komentarza na Tripadvisor i rekomendacje hotelu!
Czekamy na Państwa ponownie w naszym hotelu!
Pozdrawiam Serdecznie
Guest Relations