Zrecenzowano: 7 września 2019

miła animatorka Linda, dużo atrakcji, duże baseny, fajne zjeżdzalnie. Bardzo pomocny serwis, zarówno sprzątający jak i Panowie obsługujący w restauracjach. Pokoje duże z balkonem z działającą klimatyzacją.

Dziękujemy, Wojciech P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WebcoordinatorT, Public Relations Manager, Titanic Beach Spa & Aqua ParkOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Szanowny Panie,

Dziękujemy za wybranie Titanic Beach Spa & Aqua Park Hotel na swoje wakacje.
Dziękuję również za napisanie pozytywnego komentarza na stronie internetowej.
Cieszymy się, że spędził Pan przyjemne wakacje w naszym hotelu.
Titanic Beach Spa & Aqua Park Hotel dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć profesjonalne usługi naszym gościom i ich uznanie jest zawsze naszym największym wyróżnieniem.
Będzie nam bardzo miło goscić Pana ponownie w naszym hotelu w przyszłości.

Pozdrawiam,
Web Coordinator

Zrecenzowano: 4 września 2019

Calkiem przyjemny hotel dla osób chcących spędzić czas z rodziną. Baseny zjeżdżalnie i sympatyczni animatorzy pozwolą dzieciakom poszaleć na całego. Dobra cena lecz hotel nie jest najnowszy. Kuchnia 3/6.

Dziękujemy, marcinsikor
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WebcoordinatorT, Public Relations Manager, Titanic Beach Spa & Aqua ParkOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dear marcinsikor,

Thank you very much for your kind comments. We are very pleased that you felt comfortable with us. It was our pleasure to be your host and to create for you a lovely holiday. We are looking forward to welcoming you again in Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park and thank for having been our guest.

Cordial greetings
Web Coordinator

Zrecenzowano: 3 września 2019

Bardzo dobry hotel. Egipt bardzo mi się podobał. Dużo restauracji a la carte do wyboru. Blisko plaża z pomostem z którego można nurkować i zobaczyć wiele ryb. Pokoje bardzo czyste. W hotelu można spróbować bardzo dobrej shishy.

Dziękujemy, nataliajocz66666
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WebcoordinatorT, Guest Relations Manager, Titanic Beach Spa & Aqua ParkOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Droga Natalia!
Dziękujemy za wybranie naszego hotela Titanic beach na spędzenie wakacji.
Jesteśmy wdzięczni za udostępnienie komentarza na Tripadvisor i rekomendacje hotelu!
Guest Relations

Zrecenzowano: 3 września 2019

Super hotel w Egipcie z tematycznymi restauracjami. Bardzo duży rozległy obiekt z 16 zjeżdżalniami. Pokoje zadbane i czyste, urządzone bardzo przytulnie. Duża łazienka. Polecam bardzo na pobyt z rodzina i znajomymi :)

Dziękujemy, Klaudia M

Droga Klaudia!
Dziękujemy za wybranie naszego hotela Titanic Beach na spędzenie wakacji.
Guest Relations

Zrecenzowano: 3 września 2019

Super hotel, przepyszne jedzenie, opieka animatorów, każdy pomocny i zawsze uśmiechnięty, przyjechałam z rodziną i na pewno tutaj wrócimy, polecam serdecznie, najlepszy hotel w jakim byliśmy dotychczas

Dziękujemy, 310agatak

Drogi Gosciu!
Dziękujemy za wybranie naszego hotela Titanic Beach na spędzenie wakacji.
Guest Relation