Zrecenzowano: 7 września 2019

miła animatorka Linda, dużo atrakcji, duże baseny, fajne zjeżdzalnie. Bardzo pomocny serwis, zarówno sprzątający jak i Panowie obsługujący w restauracjach. Pokoje duże z balkonem z działającą klimatyzacją.

Dziękujemy, Wojciech P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WebcoordinatorT, Public Relations Manager, Titanic Beach Spa & Aqua ParkOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Szanowny Panie,

Dziękujemy za wybranie Titanic Beach Spa & Aqua Park Hotel na swoje wakacje.
Dziękuję również za napisanie pozytywnego komentarza na stronie internetowej.
Cieszymy się, że spędził Pan przyjemne wakacje w naszym hotelu.
Titanic Beach Spa & Aqua Park Hotel dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć profesjonalne usługi naszym gościom i ich uznanie jest zawsze naszym największym wyróżnieniem.
Będzie nam bardzo miło goscić Pana ponownie w naszym hotelu w przyszłości.

Pozdrawiam,
Web Coordinator

Zrecenzowano: 4 września 2019

Calkiem przyjemny hotel dla osób chcących spędzić czas z rodziną. Baseny zjeżdżalnie i sympatyczni animatorzy pozwolą dzieciakom poszaleć na całego. Dobra cena lecz hotel nie jest najnowszy. Kuchnia 3/6.

Dziękujemy, marcinsikor
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WebcoordinatorT, Public Relations Manager, Titanic Beach Spa & Aqua ParkOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dear marcinsikor,

Thank you very much for your kind comments. We are very pleased that you felt comfortable with us. It was our pleasure to be your host and to create for you a lovely holiday. We are looking forward to welcoming you again in Hotel Titanic Beach Spa & Aqua Park and thank for having been our guest.

Cordial greetings
Web Coordinator

Zrecenzowano: 3 września 2019

Bardzo dobry hotel. Egipt bardzo mi się podobał. Dużo restauracji a la carte do wyboru. Blisko plaża z pomostem z którego można nurkować i zobaczyć wiele ryb. Pokoje bardzo czyste. W hotelu można spróbować bardzo dobrej shishy.

Dziękujemy, nataliajocz66666
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WebcoordinatorT, Guest Relations Manager, Titanic Beach Spa & Aqua ParkOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Droga Natalia!
Dziękujemy za wybranie naszego hotela Titanic beach na spędzenie wakacji.
Jesteśmy wdzięczni za udostępnienie komentarza na Tripadvisor i rekomendacje hotelu!
Czekamy na Państwa ponownie w naszym hotelu!
Guest Relations

Zrecenzowano: 3 września 2019

Super hotel w Egipcie z tematycznymi restauracjami. Bardzo duży rozległy obiekt z 16 zjeżdżalniami. Pokoje zadbane i czyste, urządzone bardzo przytulnie. Duża łazienka. Polecam bardzo na pobyt z rodzina i znajomymi :)

Dziękujemy, Klaudia M

Droga Klaudia!
Dziękujemy za wybranie naszego hotela Titanic Beach na spędzenie wakacji.
Czekamy na Państwa ponownie w naszym hotelu!
Guest Relations

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chociaż pobyt uważam za udany staraliśmy się nie myśleć o wszystkich niedogodność ach Co mogę powiedzieć hotel bardzo stary wszystko się sypie i wali baseny duże przestronne ale oczywiście trzeba rezerwować wcześnie rano miejsce bo inaczej nie ma szans być przy basenie może przepiękne niestety odpływ na jakieś 700 m więc trzeba mieć szczęście można skorzystać z Rafy przy hotelu ale jest zniszczona Zejście do niej metalowym po mostkiem tłok Ogólnie masakra. Jeśli chodzi o jedzenie to monotonne ale głodni nie chodziliśmy natomiast alkohol okropny wszystko śmierdzi naftą naprawdę niedobry jedynie wina białe i czerwone natomiast piwo rozlewane z puszki naprawdę słabo jak na pięć gwiazdek są dobre drinki i za dodatkową opłatą personal słaby nastawione na napiwki Szczerze nie polecam i na pewno nie wrócę:/ są dużo piękniejsze miejsca na Ziemi gdzie przede wszystkim szanuje się kobiety. Plus dla animatorów naprawdę się starali.Gdyby nie dodatkowe wycieczki co wiąże się z kosztami byłyby to wakacje moich koszmarów .A tak byliśmy na kładach i na wyspie Orange przepięknej. Co można powiedzieć więcej wieczorne animacje w amfiteatrze też słabe za dodatkową opłatą msza 5 $ może być Ogólnie hotel Moim skromnym zdaniem oceniam na bardzo naciągnięte trzy gwiazdki

Dziękujemy, kampa6
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WebcoordinatorT, Guest Relations Manager, Titanic Beach Spa & Aqua ParkOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Drogi gosciu!
Dziękujemy za wybranie Titanic Beach Spa & Aqua Park na spędzenie wakacji.
Jesteśmy wdzięczni za udostępnienie komentarza na Tripadvisor
Głęboko żałuję, że nie w pełni cieszyla się Panstwo ze spedzonego w naszym hotelu urlopu.

Guest Realation