Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel światowej kasy :) 5* zasługuje na tyle. Polecamy! Super jedzenie, baseny, morze. Wszystko a zasięgu ręki. Mili ludzie. Bardzo... Pogoda jak w raju. Wszystko na plus. Pokoje też czyste. Bardzo fajny i zadbany htel. Pełno zieleni. Palmy,daktyle. Przepiękne rafy. Polecamy wyspę Mahmya na wycieczkę. Coś cudownego. Bialy piasek,meduzy, kraby... Dosłownie raj na Ziemi :) a to tylko 4,5 lotu z Polski. :)

Dziękujemy, Mateo M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowny Panie Mateo,

Dziękujemy za wybranie Desert Rose na wakacje. Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby opisać cenne opinie z Pana pobytu u nas.

Bardzo się cieszymy, że były to cudowne wakacje i dołożymy wszelkich starań, aby Pana kolejny pobyt w Desert Rose był jak najbardziej komfortowy i relaksujący.

Mam nadzieje że ponownie odwiedzi Pan nasz hotel.

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Polecam hotel w 100%. piękne miejsce,pyszne jedzenie,mnóstwo atrakcji-nie można się tutaj nudzić! Obsługa miła,uśmiechnięta,pomocna! Można skorzystać z każdej restauracji tematycznej (nie tylko z jednej w trakcie pobytu). Dla maluchów plac zabaw z basenikiem i małymi leżaczkami,amfiteatr i mini disco. Wieczorami można odpocząć przy drinku w kilku fajnych miejscach:) Wszystko podawane w szkle- nie w plastiku. Gimnastyka w wodzie( basen oraz morze) .Na plaży obsługa dba o komfort plażowania- donosi leżaki, zakłada ręczniki. Powieszona pomarańczowa flaga przy parasolu zapewnia ciszę( nie podchodzą animatorzy oraz sprzedający masaże i wycieczki) Wieczorami Havaiparty,Carnivalparty. W hotelu pracuje pani Kasia- cudowna kobieta zawsze służąca pomocą!!!!!POZDRAWIAMY!! Brak znajomości języka nie był dla nas przeszkodą. Hotel godny polecenia:)

Dziękujemy, karinalabusga
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Szanowna Pani Karino,

Dziękujemy za wybranie Desert Rose na wakacje. Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby opisać cenne opinie z Pani pobytu u nas.

Bardzo się cieszymy, że były to cudowne wakacje i dołożymy wszelkich starań, aby Pani kolejny pobyt w Desert Rose był jak najbardziej komfortowy i relaksujący.

Uprzejmie informujemy, że Pani pozdrowienia i pozytywne komentarze zostały przekazane do wszystkich wymienionych departamentów.

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel spełnił oczekiwania w 100%. Cudowny teren pełen zieleni i kwiatów, palmy i trawniki jak marzenie. Jedzenia pod dostatkiem i każdy znajdzie coś dla siebie. Ten kto pisze, że jedzenie monotonne i nie ma co zjeść niech zostanie w domu!!! Trzy baseny, aquapark, kilka restauracji. Nie można się nudzić. Obsługa pomocna w każdym przypadku, zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Niezwykle pomocny, cudowny i ciepły człowiek HASSAN RASLY, który pracuje głównie w aquaparku. Życzę kierownictwu hotelu więcej takiej obsługi, jak Pan Rasly.
Teraz minus - jest tylko jeden - łazienki !!! Dla gości z Europy jest to naprawdę dramat. Pokoje też nie są najnowsze (poza pokojami typu superior, które znajdują się w budynku 4000). Jednak z pokojami nie jest aż tak źle.
Cały pobyt na plus.
A

Dziękujemy, asiasochan
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowna Pani Joanno,

Uprzejmie informujemy, że Pani podziekowania zostały przekazane do wszystkich wymienionych departamentów.

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi. Jest dużo udogodnień, typu place zabaw, kids klub, animacje dla dzieci. Obsługa jest bardzo miła. Pokoje są obszerne i regularnie/dokładnie sprzątane. Łazienki mogły by być trochę ładniejsze, fugi w kafelkach są niedbale położone. Jedzenie urozmaicone. Jedyny minus to temperatura w lipcu, ale bryza od morza ją rekompensuje. Hotel organizuje bardzo fajne imprezy na plaży.

Wskazówka dotycząca pokoi: Zdecydowanie warto dopłacić za pokój z widokiem na morze. Byliśmy w pawilonie 6000 i wszędzie było blisko a widok też super
Dziękujemy, KBogaczyk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Szanowny Panie Bobaczyk,

Dziękujemy za wybranie Desert Rose na wakacje. Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby opisać cenne opinie z Państwa pobytu u nas.

Bardzo się cieszymy, że były to cudowne wakacje i dołożymy wszelkich starań, aby Państwa kolejny pobyt w Desert Rose był jak najbardziej komfortowy i relaksujący.

Mam nadzieje ze ponownie odwiedza Państwo nasz hotel.

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy z wakacji w Desert Rose Resort i możemy w 100% polecić to miejsce. Mieliśmy pokój w budynku 2000 - pokój po remoncie, czysty, zadbany, bez większych śladów użytkowania :-), codziennie starannie sprzątany. Jedzenie bardzo dobre oraz bardzo różnorodne. Fantastyczne pokazy, animacje, zajęcia sportowe, imprezy na plaży, muzyka na żywo. Obsługa przemiła, pomocna, zawsze uśmiechnięta. Otoczenie hotelu bardzo zadbane. Miłym zaskoczeniem było to że przywitano nas w języku polskim, Menagerem ds. guest relations jest Polka. Leżaki od wczesnych godzin porannych rezerwowane ręcznikami ale o każdej porze gdy chcieliśmy z nich skorzystać znalazły się wolne przy którymś z 3 basenów. Ogólnie nie ma się do czego przyczepić. Resort wspaniały więc dajemy 5* :-)

Dziękujemy, Lucyna_Kamil
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowna Pani Lucyno,