Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Polecam hotel w 100%. piękne miejsce,pyszne jedzenie,mnóstwo atrakcji-nie można się tutaj nudzić! Obsługa miła,uśmiechnięta,pomocna! Można skorzystać z każdej restauracji tematycznej (nie tylko z jednej w trakcie pobytu). Dla maluchów plac zabaw z basenikiem i małymi leżaczkami,amfiteatr i mini disco. Wieczorami można odpocząć przy drinku w kilku fajnych miejscach:) Wszystko podawane w szkle- nie w plastiku. Gimnastyka w wodzie( basen oraz morze) .Na plaży obsługa dba o komfort plażowania- donosi leżaki, zakłada ręczniki. Powieszona pomarańczowa flaga przy parasolu zapewnia ciszę( nie podchodzą animatorzy oraz sprzedający masaże i wycieczki) Wieczorami Havaiparty,Carnivalparty. W hotelu pracuje pani Kasia- cudowna kobieta zawsze służąca pomocą!!!!!POZDRAWIAMY!! Brak znajomości języka nie był dla nas przeszkodą. Hotel godny polecenia:)

Dziękujemy, karinalabusga
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Szanowna Pani Karino,

Dziękujemy za wybranie Desert Rose na wakacje. Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby opisać cenne opinie z Pani pobytu u nas.

Bardzo się cieszymy, że były to cudowne wakacje i dołożymy wszelkich starań, aby Pani kolejny pobyt w Desert Rose był jak najbardziej komfortowy i relaksujący.

Uprzejmie informujemy, że Pani pozdrowienia i pozytywne komentarze zostały przekazane do wszystkich wymienionych departamentów.

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel spełnił oczekiwania w 100%. Cudowny teren pełen zieleni i kwiatów, palmy i trawniki jak marzenie. Jedzenia pod dostatkiem i każdy znajdzie coś dla siebie. Ten kto pisze, że jedzenie monotonne i nie ma co zjeść niech zostanie w domu!!! Trzy baseny, aquapark, kilka restauracji. Nie można się nudzić. Obsługa pomocna w każdym przypadku, zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Niezwykle pomocny, cudowny i ciepły człowiek HASSAN RASLY, który pracuje głównie w aquaparku. Życzę kierownictwu hotelu więcej takiej obsługi, jak Pan Rasly.
Teraz minus - jest tylko jeden - łazienki !!! Dla gości z Europy jest to naprawdę dramat. Pokoje też nie są najnowsze (poza pokojami typu superior, które znajdują się w budynku 4000). Jednak z pokojami nie jest aż tak źle.
Cały pobyt na plus.
A

Dziękujemy, asiasochan
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Szanowna Pani Joanno,

Uprzejmie informujemy, że Pani podziekowania zostały przekazane do wszystkich wymienionych departamentów.

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi. Jest dużo udogodnień, typu place zabaw, kids klub, animacje dla dzieci. Obsługa jest bardzo miła. Pokoje są obszerne i regularnie/dokładnie sprzątane. Łazienki mogły by być trochę ładniejsze, fugi w kafelkach są niedbale położone. Jedzenie urozmaicone. Jedyny minus to temperatura w lipcu, ale bryza od morza ją rekompensuje. Hotel organizuje bardzo fajne imprezy na plaży.

Wskazówka dotycząca pokoi: Zdecydowanie warto dopłacić za pokój z widokiem na morze. Byliśmy w pawilonie 6000 i wszędzie było blisko a widok też super
Dziękujemy, KBogaczyk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Szanowny Panie Bobaczyk,

Dziękujemy za wybranie Desert Rose na wakacje. Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby opisać cenne opinie z Państwa pobytu u nas.

Bardzo się cieszymy, że były to cudowne wakacje i dołożymy wszelkich starań, aby Państwa kolejny pobyt w Desert Rose był jak najbardziej komfortowy i relaksujący.

Mam nadzieje ze ponownie odwiedza Państwo nasz hotel.

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy z wakacji w Desert Rose Resort i możemy w 100% polecić to miejsce. Mieliśmy pokój w budynku 2000 - pokój po remoncie, czysty, zadbany, bez większych śladów użytkowania :-), codziennie starannie sprzątany. Jedzenie bardzo dobre oraz bardzo różnorodne. Fantastyczne pokazy, animacje, zajęcia sportowe, imprezy na plaży, muzyka na żywo. Obsługa przemiła, pomocna, zawsze uśmiechnięta. Otoczenie hotelu bardzo zadbane. Miłym zaskoczeniem było to że przywitano nas w języku polskim, Menagerem ds. guest relations jest Polka. Leżaki od wczesnych godzin porannych rezerwowane ręcznikami ale o każdej porze gdy chcieliśmy z nich skorzystać znalazły się wolne przy którymś z 3 basenów. Ogólnie nie ma się do czego przyczepić. Resort wspaniały więc dajemy 5* :-)

Dziękujemy, Lucyna_Kamil
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowna Pani Lucyno,

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Zaczne od minusów bo w życiu nie przypuszczałam ze w 5* hotelu zastanę łazienkę którą cieżko przyrównać do jakichkolwiek standardów. Wybrakowana, brudna fuga miedzy starymi kafelkami,czarny silikon, dziury w drzwiach od prysznica takie ze woda wylewa się strumieniami i ogólny brud.Brak ciśnienia w kranie,niedziałający bidet.Wszedzie widac nieudolną próbe połatania dziur, ogólnie straszna fuszerka. Niestety wybralismy ekonomiczną opcję pokoju bez możliwości zmiany ale zażądalismy aby pokój zostal gruntownie posprzatany, co zrobili bez wiekszych ale.My akurat zostalismy zakwaterowani w budynku 5000 i chyba wiekszego remontu nie bylo tam od powstania hotelu ale wiem od osób poznanych w trakcie pobytu ze w budynkach 6000 i 3000 łazienki są po remoncie.
Kolejny minus to zbyt malo leżaków przy basenach mimo że miejsca bardzo dużo.Zapomnij o wolnym leżaku po 8.00 wszystko juz zarezerwowane a obsluga wlasciwie nic nie robi z tym że leży cały dzien recznik a ktoś przyjdzie dopiero po lunchu.
Jedzenie średnie czesto przetwarzane na inne danie na nastepny dzień.Słabe owoce i warzywa.
Dla tych co lubia sie targowac po drugiej stronie ulicy znajduje sie spory market i apteka z fajnym lekarzem ktory dal mi antybiotyk na zapalenie ucha a pozniej leczyl z zemsty faraona ktorą większość z nas niestety doświadczyła.
Przez ulice do marketu pieszych przeprowadza jak dzieci pracownik hotelu i cale szczęście bo jeżdżą jak wariaci.
Na plus napewno przemawia otoczenie hotelu ktore jest czyste i zadbane.Ogrodnicy pracuja tam chyba calą dobę. Wszedzie palmy z daktylami dużo zieleni i pięknych kwiatów.Duży kompleks nie czuje sie tłumu.
Obsługa miła mówiąca we wszystkich jezykach, oczywiscie jeszcze milsza jak rzucisz dolara.
Animatorzy rewelacyjni bardzo zaangażowani, duzo zajęć dla dzieciaków.Fajne disco na plaży z muzyka na żywo.
Dużo naganiaczy na wycieczki masaże
sesje zdjeciowe wypatruja swieżo przybyłych po kolorze skóry.Kto
jeszcze blady tego prześladują.
Polecam wycieczke na wyspe Giftun z nurkowaniem z firma Aqua Center .Niezapomniane widoki na rafach.
Ogólnie pobyt uważam za udany ale bez sentymentów wiec raczej do tego hotelu już nie wrócimy

Dziękujemy, Explorer255184
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Szanowny Pan/Pani,

Dziękujemy za wybranie Desert Rose na wakacje. Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby opisać cenne opinie z pobytu u nas. Traktujemy Pana komentarze bardzo poważnie, a mój zespół i ja dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu z naszych gości idealne doznania wakacyjne. Przykro nam, że niektóre aspekty Pana pobytu u nas w Desert Rose rozczarowały Pana i zapewniamy, że Pana uwagi zostały przesłane do odpowiedniego działu.
Uprzejmie informujemy ze jestesmy w trakcie ulepszania i aktualizacji naszych pokoi. Mamy rozne opcje pokoi do wyboru włącznie z superior pokoje oraz club suite (apartamenty).

Bardzo się cieszymy, że miał Pan rownież cudowne wakacje i dołożymy wszelkich starań, aby Pana kolejny pobyt w The Desert Rose Resort był jak najbardziej komfortowy i relaksujący.

Dyrektor generalny Desert Rose Resort