Hotel w pełni spełnił nasze oczekiwania.Bardzo czysto,super plaża i zatoczka.Czyste baseny,nie trzeba martwić się o wolne leżaki.Dobre jedzenie chociaż mało urozmaicone, bardzo dobre owoce.Ogolnie nie ma do czego się przyczepić.

Dziękujemy, Justyna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Ms. Justyna,

We would like to thank you for choosing Desert Rose to spend your vacation, it was a pleasure to host you on your stay recently.

I would also like to take this opportunity to thank you for the time you have taken to write your review regarding this stay and inform you that the special thanks that you have mentioned to our staff have been passed onto the management for their acknowledgements

We look forward to welcoming you back in the near future once again!

Kindest Regards,
General Manager

Zrecenzowano: 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel całkiem dobry, duży obiekt, super prowadzone mini disco dla dzieci. Jedzenie - hm, każdy dzień takie samo. Zdecydowanie nie polecam restauracji włoskiej La Dolce Vita. Wyjątkowo niedobre jedzenie. Fatoosh oraz restauracja nad morzem samym - godne polecenia.
Pokoje - o nasz pokój dbał Mohhamed Badry - pokój 3129- przesympatyczny człowiek, pokój zrobiony zawsze super, pościel wymieniona, ręczniki. Każdy dzień lodówka uzupelniona.
Dziękujemy za wakacje i do zobaczenia wkrótce !

Dziękujemy, Dominika E
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 10 czerwca 2019

Szanowna Pani Dominiko,

Dziękujemy za wybranie Desert Rose na wakacje. Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby opisać cenne opinie z Pani pobytu u nas.

Bardzo się cieszymy, że były to cudowne wakacje i dołożymy wszelkich starań, aby Pani kolejny pobyt w The Desert Rose był jak najbardziej komfortowy i relaksujący.

Uprzejmie informujemy, że w naszej głównej restauracji mamy każdego wieczoru potrawy z innego zakątku Świata. Pani komentarze są traktowane bardzo poważnie, i mój zespół i ja dokładamy wszelkich starań, aby ulepszać nasz hotel.

Mam nadzieje ze ponownie odwiedzi Pani nasz hotel.

Zrecenzowano: 6 maja 2019

Spędziłem tydzień w Desert Rose Resort wraz z rodziną. Hotel godny polecenia, dostaliśmy pokój z widokiem na ogród. Pokój codziennie sprzątany, codziennie uzupełniany mini bar. Główna restauracja The Palm ok! każdy znajdzie coś dla siebie. Teren hotelu bardzo ładny i czysty. Na plaży jak i basenach moc leżaków, nie trzeba rezerwować wcześniej.Obsługa bardzo pomocna i życzliwa. Polecam każdemu.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Alek_Milowka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 8 maja 2019

Dziękujemy Alek za wybranie Desert Rose na wakacje. Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby opisać cenne opinie z pobytu u nas.
Bardzo się cieszymy, że miał Pan cudowne wakacje i dołożymy wszelkich starań, aby Pana kolejny pobyt w Desert Rose był jak najbardziej komfortowy i relaksujący.

Serdecznie zapraszam ponownie do naszego hotelu.

Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019

Bardzo fajny hotel w którym spędziliśmy tegoroczne święta Wielkanocne. Teren hotelu bardzo piękny mnóstwo zieleni, kwiatów i pięknych drzew, uroku dodaje przepiękna zatoka z piaszczystą plażą ( spokojnie można wchodzić bez butów ochronnych ). Z okazji świąt przygotowano fajne atrakcje dla dzieci …wyścigi z „pisankami”, łapanie motyli, zabawa w szukanie królików rozmieszczonych na terenie hotelu itp. Jedzenie bardzo dobre tak w restauracji głównej jak i w barach przy basenie i plaży a mamy porównanie ponieważ był to Nasz 6 hotel w Egipcie. Obsługa miła i zawsze chętna do pomocy. Na terenie hotelu 3 baseny z czego jeden z wodą podgrzewaną ( w kwietniu bardzo się jeszcze przydaje ) wybierającym się właśnie w kwietniu polecam zabranie ze sobą jeszcze czegoś z długim rękawem gdyż wieczorem jeszcze jest chłodno. Jedyny minus jaki możemy dać to za pokoje …. wiekowe i wymagają odnowienia. Ogólnie hotelu nie oceniamy jako znakomity ale bardzo dobry na pewno.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, MarWar22
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 30 kwietnia 2019

Dziękujemy MarWar za wybranie Desert Rose na wakacje. Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby opisać cenne opinie z pobytu u nas.

Bardzo się ciesze, że mieli Panstwo rownież cudowne wakacje i dołożymy wszelkich starań, aby Panstwa kolejny pobyt w Desert Rose był jak najbardziej komfortowy i relaksujący. Jest nam milo czytać że Swięta Wielkanocne beda milym wspomnieniem dla Panstwa. Zawsze staramy sie aby wszystkie Swieta i okazje do swietowania byly huczne i zabawne.

Serdecznie informujemy ze traktujemy Panstwa komentarze bardzo poważnie, a mój zespół i ja dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu z naszych gości wspaniałe wakacyjne i wygodne pokoje.

Zrecenzowano: 9 marca 2019

Pokój (6226) bez zastrzeżeń. Widok na ulicę ale nic po niej specjalnie nie jeździło i mieliśmy święty spokój. Okna od wschodu więc mieliśmy i ciepło bo upału nie było (wakacje 21.02 - 07.03). W Egipcie pogoda jest zawsze gwarantowana a jednak nie zawsze. Mieliśmy jeden dzień pełnego zachmurzenia, do tego wiatr i drugi dzień słoneczny ale zimny. Pozostałe dni słoneczne i w zasadzie ciepłe więc się wyleżakowaliśmy. Nawala system podawania napojów do posiłków i o tym już inni pisali. Otoczenie przepiękne, ślicznie zadbana zieleń, kwiaty - istny balsam dla oczu. Wyżywienie bardzo dobre. W skali od 1 do 10 ocena 8. Brakowało gałkowych lodów i wyciskanych soków. Świeże owoce jednak były. Marudzić będzie tylko ten co na co dzień wcina kawior a na kolacje zajada wykwintne ślimaczki z polędwiczek wieprzowych lub inne cudeńka. Egipt to biedny kraj. Nie można więc swobodnie poza hotel wyjść bo sprzedawcy są bardzo nachalni a taksówkarze trąbią. Jak ustalisz z taksówkarzem cenę w funtach (egipskich) to abyś nie usłyszał na końcu trasy, że ustalona kwota była od jednego pasażera a funty miały być brytyjskie (informacja od araba - przewodnika).
Dwa razy więc wyszedłem, w tym raz do hipermarketu Senzo Mall (tylko jego polecam) i miałem dość. W sklepie tym sprzedają tylko za funty egipskie i trzeba je sobie kupić (wymienić walutę).
Obsługa super, nie dają odczuć, że chcą dolara chociaż im dawałem bo chciałem. Za bardzo nie zbiedniałem a trochę komuś pomogłem.

Ogólna ocena bardzo dobra, raj na ziemi za rozsądne pieniądze. Ocena celująca dla rezydentki TUI, Pani Karoliny.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, niechceabyktosmniesz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 11 marca 2019

Szanowny Gościu,

Dziękujemy za wybranie Desert Rose na wakacje. Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby opisać cenne opinie z pobytu u nas.
Bardzo się cieszymy, że miał Pan rownież cudowne wakacje i dołożymy wszelkich starań, aby Pana kolejny pobyt w Desert Rose Resort był jak najbardziej komfortowy i relaksujący.

Serdecznie informujemy ze traktujemy Pana komentarze bardzo poważnie, a mój zespół i ja dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu z naszych gości wspaniałe wakacyjne.