Zrecenzowano: 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel całkiem dobry, duży obiekt, super prowadzone mini disco dla dzieci. Jedzenie - hm, każdy dzień takie samo. Zdecydowanie nie polecam restauracji włoskiej La Dolce Vita. Wyjątkowo niedobre jedzenie. Fatoosh oraz restauracja nad morzem samym - godne polecenia.
Pokoje - o nasz pokój dbał Mohhamed Badry - pokój 3129- przesympatyczny człowiek, pokój zrobiony zawsze super, pościel wymieniona, ręczniki. Każdy dzień lodówka uzupelniona.
Dziękujemy za wakacje i do zobaczenia wkrótce !

Dziękujemy, Dominika E
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 10 czerwca 2019

Szanowna Pani Dominiko,

Dziękujemy za wybranie Desert Rose na wakacje. Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby opisać cenne opinie z Pani pobytu u nas.

Bardzo się cieszymy, że były to cudowne wakacje i dołożymy wszelkich starań, aby Pani kolejny pobyt w The Desert Rose był jak najbardziej komfortowy i relaksujący.

Uprzejmie informujemy, że w naszej głównej restauracji mamy każdego wieczoru potrawy z innego zakątku Świata. Pani komentarze są traktowane bardzo poważnie, i mój zespół i ja dokładamy wszelkich starań, aby ulepszać nasz hotel.

Mam nadzieje ze ponownie odwiedzi Pani nasz hotel.

Zrecenzowano: 6 maja 2019

Spędziłem tydzień w Desert Rose Resort wraz z rodziną. Hotel godny polecenia, dostaliśmy pokój z widokiem na ogród. Pokój codziennie sprzątany, codziennie uzupełniany mini bar. Główna restauracja The Palm ok! każdy znajdzie coś dla siebie. Teren hotelu bardzo ładny i czysty. Na plaży jak i basenach moc leżaków, nie trzeba rezerwować wcześniej.Obsługa bardzo pomocna i życzliwa. Polecam każdemu.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Alek_Milowka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 8 maja 2019

Dziękujemy Alek za wybranie Desert Rose na wakacje. Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby opisać cenne opinie z pobytu u nas.
Bardzo się cieszymy, że miał Pan cudowne wakacje i dołożymy wszelkich starań, aby Pana kolejny pobyt w Desert Rose był jak najbardziej komfortowy i relaksujący.

Serdecznie zapraszam ponownie do naszego hotelu.

Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019

Bardzo fajny hotel w którym spędziliśmy tegoroczne święta Wielkanocne. Teren hotelu bardzo piękny mnóstwo zieleni, kwiatów i pięknych drzew, uroku dodaje przepiękna zatoka z piaszczystą plażą ( spokojnie można wchodzić bez butów ochronnych ). Z okazji świąt przygotowano fajne atrakcje dla dzieci …wyścigi z „pisankami”, łapanie motyli, zabawa w szukanie królików rozmieszczonych na terenie hotelu itp. Jedzenie bardzo dobre tak w restauracji głównej jak i w barach przy basenie i plaży a mamy porównanie ponieważ był to Nasz 6 hotel w Egipcie. Obsługa miła i zawsze chętna do pomocy. Na terenie hotelu 3 baseny z czego jeden z wodą podgrzewaną ( w kwietniu bardzo się jeszcze przydaje ) wybierającym się właśnie w kwietniu polecam zabranie ze sobą jeszcze czegoś z długim rękawem gdyż wieczorem jeszcze jest chłodno. Jedyny minus jaki możemy dać to za pokoje …. wiekowe i wymagają odnowienia. Ogólnie hotelu nie oceniamy jako znakomity ale bardzo dobry na pewno.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, MarWar22
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 30 kwietnia 2019

Dziękujemy MarWar za wybranie Desert Rose na wakacje. Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby opisać cenne opinie z pobytu u nas.

Bardzo się ciesze, że mieli Panstwo rownież cudowne wakacje i dołożymy wszelkich starań, aby Panstwa kolejny pobyt w Desert Rose był jak najbardziej komfortowy i relaksujący. Jest nam milo czytać że Swięta Wielkanocne beda milym wspomnieniem dla Panstwa. Zawsze staramy sie aby wszystkie Swieta i okazje do swietowania byly huczne i zabawne.

Serdecznie informujemy ze traktujemy Panstwa komentarze bardzo poważnie, a mój zespół i ja dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu z naszych gości wspaniałe wakacyjne i wygodne pokoje.

Zrecenzowano: 9 marca 2019

Pokój (6226) bez zastrzeżeń. Widok na ulicę ale nic po niej specjalnie nie jeździło i mieliśmy święty spokój. Okna od wschodu więc mieliśmy i ciepło bo upału nie było (wakacje 21.02 - 07.03). W Egipcie pogoda jest zawsze gwarantowana a jednak nie zawsze. Mieliśmy jeden dzień pełnego zachmurzenia, do tego wiatr i drugi dzień słoneczny ale zimny. Pozostałe dni słoneczne i w zasadzie ciepłe więc się wyleżakowaliśmy. Nawala system podawania napojów do posiłków i o tym już inni pisali. Otoczenie przepiękne, ślicznie zadbana zieleń, kwiaty - istny balsam dla oczu. Wyżywienie bardzo dobre. W skali od 1 do 10 ocena 8. Brakowało gałkowych lodów i wyciskanych soków. Świeże owoce jednak były. Marudzić będzie tylko ten co na co dzień wcina kawior a na kolacje zajada wykwintne ślimaczki z polędwiczek wieprzowych lub inne cudeńka. Egipt to biedny kraj. Nie można więc swobodnie poza hotel wyjść bo sprzedawcy są bardzo nachalni a taksówkarze trąbią. Jak ustalisz z taksówkarzem cenę w funtach (egipskich) to abyś nie usłyszał na końcu trasy, że ustalona kwota była od jednego pasażera a funty miały być brytyjskie (informacja od araba - przewodnika).
Dwa razy więc wyszedłem, w tym raz do hipermarketu Senzo Mall (tylko jego polecam) i miałem dość. W sklepie tym sprzedają tylko za funty egipskie i trzeba je sobie kupić (wymienić walutę).
Obsługa super, nie dają odczuć, że chcą dolara chociaż im dawałem bo chciałem. Za bardzo nie zbiedniałem a trochę komuś pomogłem.

Ogólna ocena bardzo dobra, raj na ziemi za rozsądne pieniądze. Ocena celująca dla rezydentki TUI, Pani Karoliny.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, niechceabyktosmniesz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 11 marca 2019

Szanowny Gościu,

Dziękujemy za wybranie Desert Rose na wakacje. Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby opisać cenne opinie z pobytu u nas.
Bardzo się cieszymy, że miał Pan rownież cudowne wakacje i dołożymy wszelkich starań, aby Pana kolejny pobyt w Desert Rose Resort był jak najbardziej komfortowy i relaksujący.

Serdecznie informujemy ze traktujemy Pana komentarze bardzo poważnie, a mój zespół i ja dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić każdemu z naszych gości wspaniałe wakacyjne.

Zrecenzowano: 6 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce gorąco polecam.
Świetna obsługa. Wifi działające prawie na całym obszarze hotelu .Kuchnia wyśmienite każdy znajdzie tu coś dla siebie. Pokoje z łazienkami i tv. Obsługa dba o czystość. Ogólnie super

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, mirek873
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DesertRoseResort, General Manager, Desert Rose ResortOdpowiedź udzielona 7 marca 2019

Szanowny Panie Mirku,

Bardzo się cieszymy, że były to cudowne wakacje i dołożymy wszelkich starań, aby Pana kolejny pobyt w Desert Rose Resort był jak najbardziej komfortowy i relaksujący.