Zrecenzowano: 8 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel lata świetności ma za sobą. To była moja druga wizyta i wciąż jestem zadowolona. Baseny jak to przystało na Egipt cały czas oblegane, było sporo animacji i myśle że każdy znalazł by coś dla siebie. Jedzenie smaczne ale pasty i pizze wygrywały. Byłam tam z chłopakiem i to była jego pierwsza zagraniczna wycieczka - był zauroczony hotelem, pokojami, basenami lecz jedzenie nie dla niego. Pokój starszy z ładnie odremontowaną marmurową łazienką na +. Myśle że hotel zadowoli wszystkich jednakże u zagorzałych podróżników może zostawić niedosyt.

Termin pobytu: styczeń 2019
1  Dziękujemy, NataliaM6063
Zrecenzowano: 12 grudnia 2018

Hotel bardzo duży bardzo czysty dużo atrakcji i jak w nazwie jest BAJECZNY 4 restauracje. późna kolacja o 23 DISCO na miejscu .co środę i sobotę Muzyka puszczana prze ELWISA można śpiewać w swoim języku muzyke .Puszcza co kto chce i lubi POLECAM W 100%

Wskazówka dotycząca pokoi: ja miałem pokój koło boiska blisko wszędzie cisza i spokój
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Mariusz B
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel świetny .Pokoje codziennie sprzątane ,z jedzenia każdy znajdzie coś dla siebie - 4 restauracje .Bar przy każdym basenie ,jest ich 7 .Do plaży trzeba dojechać busem ,ładny widok ,lecz bardzo kamienista.Coddziennie mnóstwo atrakcji i wieczorne show.Drinki bardzo zróżnicowane

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Andrzej C
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018

Hotel bardzo rozległy.
Kilka basenów ze słodką wodą.
Całość czysta. Obsługa jak na warunki egipskie ok.
Najsłabiej wygląda główna restauracja. W czasie posiłków, szczególnie kolacji straszny tłok.
Ilość i jakość posiłków nie powala na kolana ale nie jest źle.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Mariusz I
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018

Hotel fajny wróciłem tam drugi raz i było tak samo jak pierwszym razem bardzo przyjemnie polecam ten hotel dla ludzi którzy lubią różnorodności w kuchni jest tam w czym wybierać ! kilka rożnych restauracji włoska, azjatycka... itd.... Bardzo fajne miejsce do schłodzenia się przy temperaturach panujących na zewnątrz kawiarnia przy recepcji miła obsługa szczególnie miły kelner Taha Syed warto go wynagrodzić za jego pomoc i prace zostawić zawsze jakiegoś dolca wyprzedał nasze mysli i nigdy niczego nie brakowało, a to tylko zaprocentuje w sumie zawsze procentuje bo traktuja człowieka ze szczególna troska :)
Dla mnie hotel godny polecenia

Wskazówka dotycząca pokoi: zmienić pokój jak nie będzie fajny
Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę