Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

To był mój trzeci pobyt w Egipcie, wcześniej zatrzymywałam się w Radisonie. Ten hotel zdecydowanie bije na głowę poprzedni, jak również wiele innych w Turcji czy Grecji w których przebywałam. Pokoje czyste, teren hotelu przestronny, narodowość gości w hotelu urozmaicona, żadna nacja nie jest reprezentowana w nadmiarze. Miejsca na leżakach zawsze są, dwa duże baseny i akwapark oraz basen oddzielny dla małych dzieci ze zjeżdżalniami. Plaża duża, czysta z pomostem. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone, co drugi dzień przepyszne grillowane krewetki, kalmary. Za rok wybiorę ten sam hotel.

Dziękujemy, 106justynag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gardenbeachresort, Guest Relations Manager, SUNRISE Garden Beach Resort -Select-Odpowiedź udzielona 2 września 2019

Szanowna Pani justynag,
Chcemy podziękować za uwagi na temat naszego ośrodka. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że spędziła Pani wakacje z nami i zapraszamy ponownie do SUNRISE Garden Beach Resort –Select-.

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Spędziliśmy dwa tygodnie z dwójką dzieci. Hotel czyściutki, cudowna, pomocna obsługa. Nie widać specjalnego nacisku na napiwki. Jedzenie bardzo dobre. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kelnerzy pomimo dużej ilości gości w restauracji głównej nadążali ze sprzątaniem stolików. Gosia - Polka - cudowna osoba - w mgnieniu oka rozwiąże każdy problem. Ten duży i ten mały. Klimatyzacja nie działa? jeden telefon i serwisant puka do drzwi.. Chcemy pokój z wanną by dziecko mogło się swobodnie kąpać..? Żaden problem.... Animatorzy cudowni - Agata zajmowała się naszymi dziećmi, które tylko chciały do Kids Club'u, dzięki czemu mieliśmy trochę czasu dla siebie :) Malwina zawsze pomocna i uśmiechnięta. Piękny ogród. Każda roślinka dopieszczona przez ogrodników. Jeżeli chcecie spędzić wakacje beztrosko, dopieszczeni w każdym calu - odwiedźcie do SUNRISE GARDEN BEACH RESORT. Dziękujemy

Wskazówka dotycząca pokoi: Proszę pomyśleć o łóżkach z możliwością łączenia w jedno wielkie łoże małżeńskie.
1  Dziękujemy, AnnaPiotrOskarKaja
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gardenbeachresort, Guest Relations Manager, SUNRISE Garden Beach Resort -Select-Odpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Szanowni Panstwo Anno,Piotrze, Oskarze i Kajo,

Chcemy podziękować za uwagi na temat naszego ośrodka. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że spędzili Panstwo wakacje z nami i zapraszamy ponownie do SUNRISE Garden Beach Resort –Select-.

Gosia Zielinska

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

polecam szczerze, Hotel nastawiony bardzo na wygodę gości, obsługa zawsze pomocna, dużo atrakcji dla dzieci, baseny, zjeżdżalnie, blisko szeroka plaża. Atrakcje wieczorne, różne fajne pokazy. Dobre jedzenie, dużo restauracji ala karta.

Dziękujemy, aromanczyk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gardenbeachresort, Guest Relations Manager, SUNRISE Garden Beach Resort -Select-Odpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Szanowna Pani/ Szanowny Panie Aromanczyk
Marie Albiez

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Hotel jest duży,piękny,czysty zadbany i wspaniały.Był to nasz drugi pobyt w tym hotelu.Pokoje przestronne, czyste,codziennie sprzątane,sezon na "łabędzie i nie tylko",na łóżkach panował cały czas.Jedzenie w restauracji głównej super i do tego restauracje a la carte dostępne codziennie,bezpłatnie,po wcześniejszej rezerwacji.Plaża piaszczysta z łagodnym wejściem do morza.W recepcji pracuje Gosia,pomocna w każdej sytuacji(pozdrawiamy).Podczas pobytu można również korzystać z infrastruktury hotelu Sentido Mamlouk.Hotel godny polecenia,jeszcze na pewno do niego wrócimy.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, irekel

Szanowna Pani/ Szanowny Panie Irekel
M Albiez

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Z czystym sumieniem i pelnym przekonaniem goraco polecam ten hotel!!! Wszystko w najwyzszym standardzie. Jedzenie wspaniale, a obsluga ZAWSZE MILA i USMIECHNIETA !!! Od sprzatajacego, po managera - wszyscy ZAWSZE zyczliwi i chetni do pomocy.

Dziękujemy, tomaszpiechnik
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gardenbeachresort, Guest Relations Manager, SUNRISE Garden Beach Resort -Select-Odpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Szanowna Pani tomaszpiechnik,