Hurghada

Przyzwoity hotel, z fajnym aqua parkiem.
Co do hotelu +
- bardzo fajny aqua park, zadbana zieleń , bardzo mili animatorzy, jedzenie przy plaży bardzo dobre - frytki, mielone z wołowiny , pokoje są codziennie sprzątane, czyściutkie pachnące ręczniki, obsługa jest bardzo miła i uśmiechnięta

minusy
- brak rafy
- hotel jest na końcu Hurghady
- brak darmowego wi-fi

1  Dziękujemy, rex9923
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nubia Aqua B, Guest Relations Manager, Nubia Aqua Beach ResortOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Sunny Greetings od Nubia Aqua Resort,

Dziękujemy za opinię na temat naszego ośrodka. Cieszymy się, że pobyt u nas był udany, i będziemy zaszczyceni mogąc powitać Cię ponownie w Nubia Aqua Beach Resort

Kierownictwo hotelu

Bardzo miły Pan, towarzyski, otwarty, przyiazny, szybko nawiazujacy kontakt z ludźmi. Podczas pobytu w hotelu umilał nam czas swoja obecnościa. Osoba stworzona do przebywania z ludzmi i bycia animatorem :)

Dziękujemy, 9rysa7

Witam
Bylam dwa tygodnie w tym hotelu. Jedyme cooz a tam polecic to baseny i dostep bezposredni do morza. Jedzenie okrppne. Zemsta Faraona gwarantowana. Czystosc w pokpjach na nuskim poziomie
W restauracji nawet na ich warunki ponizej jakichkolwiwk standartow, brudne nakrycia na stolach podlogi wszystlo lepiace i niedomyte
Jedenie okropne. Jak juz idziesz na posilek tp zapach z jadalni każe ci zawracac. Hotel na max 3 gwiazdki.
Nie polecam

Dziękujemy, 174iwonas

Słoneczne pozdrowienia od Nubia Aqua Beach Resort,

Najpierw chcielibyśmy podziękować za wybranie naszego hotelu do spędzenia wakacji i za część cennego czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z wakacji w naszym ośrodku,
Jak wynika z Twojej recenzji, że Twój pobyt nie był taki, jak się spodziewałeś, chcielibyśmy wyrazić głębokie przeprosiny za udogodnienia, chcielibyśmy potwierdzić, że Twoja opinia została oceniona przez naszego kierownika hotelu i poważne działanie żrące zostały już zabrane do danego działu,
Mamy nadzieję, że Twoje doświadczenie nie zatrzyma Cię, aby dać nam kolejną szansę na przywitanie Cię jako naszego gościa VIP, aby zobaczyć ulepszenia w naszej ofercie.

Z pozdrowieniami
Kierownictwo hotelu

Nic w tym hotelu poza basenami nie jest fajne jedzenie okropne dwa dni byliśmy chorzy brud w pokojach na męża w łazience spadła półka o mało mu głowy nie rozbiła wszystkie te opinie które są pozytywne są napisane tam na miejscu animatorzy chodzą dają telefony żeby tylko napisać dobra opinie . Rezydent z coral travel Bolek nie miły gbur. Nie polecam wręcz odradzam

Dziękujemy, Trasaca

Gospodarz Vážený,

Slunné pozdravy od Nubia Aqua Beach Resort,

Nejprve bychom vám rádi poděkovali za to, že jste si vybrali náš hotel, abyste strávili dovolenou, a za část vašeho cenného času, abyste se s námi podělili o své zážitky z dovolened v na
Jak vidíme z vaší recenze, že váš pobyt nebyl tak, jak jste očekávali, rádi bychom vám ukázali naši hlubokou omluvu za vymoženost, rádi bychom potvrdili, že váš názor byl púzúuemen dziwne,
Doufáme, že vás vaše zkušenost nezastaví a nedáte nám další šanci vás přivítat zpět as našeho VIP hosta, abyste viděli vylepšení naší nabízené služby.

S pozdravem
Správa hotelů

Hotel bardzo przyjazny dla dzieci. Świetny aquapark dla dużych jak i dla małych dzieciaków. Mini klub z Polska animatorką Wiktorią do ktorej zawsze dzieci chciały wracać. Pokoje duże, przestrzenne. Jedzenie na plazy bardzo dobre. Wieczorami codziennie inne show, animatorzy znają sie na rzeczy. Karina, Samara i Kenzo bardzo towarzyscy. Polecam dla każdego.

Dziękujemy, Vanessa M