Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Właśnie wróciliśmy z nubi 27.08.19 sam hotel nie był zły, nasz pokój nawet ładny (ale wielu Polaków narzekalo na swoje), sprzątanie to sztuka, jedyne co, to u nas robił fajne zeczy z ręczników. Co do animacji to muszę powiedzieć że nie było ich wcale, naprawdę nie działo się nic, przy wejściu do hotelu jest Ala scena na której odbywają się codziennie dyskoteki dla dzieci, ta sama płyta ta sama muzyka od 20:00 do jakiejś 21:30 i tak się dzieci zabawialy o 22:00 zaczynało się coś w stylu "przedstawień" dla starszych (beznadzieja). No i przejdę do jedzenia (katastrofa), codziennie serwowane Był kurczak albo z grilla albo w sosie to znaczy skrzydełka Ala KFC tylko bez panierki i bardzo miniaturowe do tego czasami jakaś wątróbka A to z grilla a to w sosie i wołowina której nieraz nie dało się gryźć, Jedyne co było do zjedzenia to jeszcze śniadanie i czasami kolacja obiady beznadziejne, a jak dawali coś lepszego (grillowane okrągłe mielone mieso) to były takie kolejki w których ludzie się nawet awanturowali, na plaży Jak rzucili 2 dni pod rząd frytki to dzieci ustawiały się w takich kolejkach kolekcjach że szok, bo dla dzieci to tam niema ogólnie nic prócz pączków które codziennie pięką. No i na koniec drinki, piwo dają w szklankach 200 gr z tego barman tak leje że pół jest pijany pół piwa i trzeba to chwilę biegać po piwo już nie wspomnę o kubkach plastikowych najmniejsze Jakie mogą być, do tego brudne naczynia, szklanki, zdarzało się że barman nawet nie pukał szklanki po kimś i od razu lał w tą samą piwo.
Hotel jest ogólnie raczej pod Arabów jest ich tam mnóstwo. Dodam jeszcze że odradzam kupowanie wycieczek u rezydenta z corala, na plaży kupicie tańsze i lepsze, ja kupiłem drugą wycieczkę z corala i rezydent mnie oszukał powiedział że popłynie na piękną rafę nurkować, 60 km od hurghady, zapłaciłem więcej niż na plaży i okazało się że popłynąłem w to samo miejsce w którym byłem 2 dni wcześniej.
Jak ktoś chce uzyskać więcej informacji podaje emaila
darek79111@gmail.com
Bo jak wyjeżdżałem do tego hotelu szukałem opinii i wysłałem do 20 osób zapytanie o hotel to Odpisała mi tylko jedna, czyli oznacza to że zakładają fałszywe konta i piszę dobre opinie o tym hotelu co jest to nieprawdą, przestrzegam wszystkich hotel beznadziejny.

W skali od 1 do 10
HOTEL-5
JEDZENIE-3
DRINKI-1
ANIMACJE-1

Dziękujemy, darek7911
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Świetny hotel, pokoje rodzinne bardzo wygodne, jedzenie bardzo smaczne, pracownicy pomocni i uśmiechnięci. Super aquapark, bez kolejek po pontony czy maty. Przy basenach leżaki i parasole. pomimo urlopu w sierpniu nie brakowało wolnych miejsc bez względu na godzine. Polecam!

Dziękujemy, wakacjo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nubia Aqua B, Guest Relations Manager, Nubia Aqua Beach ResortOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Sunny Greetings od Nubia Aqua Resort,

Dziękujemy za opinię na temat naszego ośrodka. Cieszymy się, że pobyt u nas był udany, i będziemy zaszczyceni mogąc powitać Cię ponownie w Nubia Aqua Beach Resort,

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Bardzo przyzwoity hotel,super wypoczęliśmy. Leżaków przy basenach pod dostatkiem, jedzenie bardzo smaczne. Rewelacyjny aquapark, a obsługa na zjeżdżalniach i basenach w pełni profesjonalna. Walid i Ali to najlepsi ratownicy, zawsze uśmiechnięci i chętni do pomocy. Maja świetny kontakt z dziećmi ! Dziękujemy za bardzo miło spędzony czas.

1  Dziękujemy, jacek o

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Ma duży aquapark. Parę świetnych kuchni świata, restauracja chińska i włoska. Do atrakcji można wliczyć Aqua gym i Waterpolo. Wykfalikowani animatorzy zajmóją świetnie czas. Można świetnie się bawić w hotelu i nie trzeba jechać do centrum.

Dziękujemy, PMaselko
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nubia Aqua B, Quality, Nubia Aqua Beach ResortOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Drogi Gościu!

Słoneczne pozdrowienia od Nubia Aqua Resort,

Dziękujemy za opinię na temat naszego ośrodka. Bardzo się cieszymy, że pobyt u nas był udany i chętnie powitamy Cię ponownie w Nubia Aqua Beach Resort,

Pozdrawiam
Zarządzanie hotelem

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła atmosfera, przyjemne wakacje, polecam wszystkim parom. Santos jest najlepszą animatorką! Gdyby było więcej plastikowych kubeczków przy basenie i pontonów na aquaparku byłoby idealnie!
Polecam skosztować hawawshi i kebsów :)

Dziękujemy, Neko N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nubia Aqua B, Quality, Nubia Aqua Beach ResortOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019