Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Świetny hotel, pokoje rodzinne bardzo wygodne, jedzenie bardzo smaczne, pracownicy pomocni i uśmiechnięci. Super aquapark, bez kolejek po pontony czy maty. Przy basenach leżaki i parasole. pomimo urlopu w sierpniu nie brakowało wolnych miejsc bez względu na godzine. Polecam!

Dziękujemy, wakacjo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nubia Aqua B, Guest Relations Manager, Nubia Aqua Beach ResortOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Sunny Greetings od Nubia Aqua Resort,

Dziękujemy za opinię na temat naszego ośrodka. Cieszymy się, że pobyt u nas był udany, i będziemy zaszczyceni mogąc powitać Cię ponownie w Nubia Aqua Beach Resort,

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Bardzo przyzwoity hotel,super wypoczęliśmy. Leżaków przy basenach pod dostatkiem, jedzenie bardzo smaczne. Rewelacyjny aquapark, a obsługa na zjeżdżalniach i basenach w pełni profesjonalna. Walid i Ali to najlepsi ratownicy, zawsze uśmiechnięci i chętni do pomocy. Maja świetny kontakt z dziećmi ! Dziękujemy za bardzo miło spędzony czas.

1  Dziękujemy, jacek o

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Ma duży aquapark. Parę świetnych kuchni świata, restauracja chińska i włoska. Do atrakcji można wliczyć Aqua gym i Waterpolo. Wykfalikowani animatorzy zajmóją świetnie czas. Można świetnie się bawić w hotelu i nie trzeba jechać do centrum.

Dziękujemy, PMaselko
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nubia Aqua B, Quality, Nubia Aqua Beach ResortOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Drogi Gościu!

Słoneczne pozdrowienia od Nubia Aqua Resort,

Dziękujemy za opinię na temat naszego ośrodka. Bardzo się cieszymy, że pobyt u nas był udany i chętnie powitamy Cię ponownie w Nubia Aqua Beach Resort,

Pozdrawiam
Zarządzanie hotelem

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła atmosfera, przyjemne wakacje, polecam wszystkim parom. Santos jest najlepszą animatorką! Gdyby było więcej plastikowych kubeczków przy basenie i pontonów na aquaparku byłoby idealnie!
Polecam skosztować hawawshi i kebsów :)

Dziękujemy, Neko N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nubia Aqua B, Quality, Nubia Aqua Beach ResortOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Przemiła obsługa, fantastyczny ośrodek, raj dla dzieciaków i przepyszne jedzenie- super miejsce na wakacje, polecam serdecznie! :)
Especial thanks for crazy fantastic animations! <3
Poleeecaaaam serdecznie!!!
I dziękuję ♥️

1  Dziękujemy, Ewelina H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nubia Aqua B, Quality, Nubia Aqua Beach ResortOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowny Gościu

Nubia Aqua Resort

Dziękujemy za opinię na temat naszego ośrodka. Cieszymy się, że będziesz zadowolony z pobytu i zaszczyt powitać Cię ponownie w Nubia Aqua Beach Resort,

Z poważaniem