Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła atmosfera, przyjemne wakacje, polecam wszystkim parom. Santos jest najlepszą animatorką! Gdyby było więcej plastikowych kubeczków przy basenie i pontonów na aquaparku byłoby idealnie!
Polecam skosztować hawawshi i kebsów :)

Dziękujemy, Neko N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nubia Aqua B, Quality, Nubia Aqua Beach ResortOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Sunny Greetings od Nubia Aqua Resort,

Dziękujemy za opinię na temat naszego ośrodka. Cieszymy się, że pobyt u nas był udany, i będziemy zaszczyceni mogąc powitać Cię ponownie w Nubia Aqua Beach Resort,

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Przemiła obsługa, fantastyczny ośrodek, raj dla dzieciaków i przepyszne jedzenie- super miejsce na wakacje, polecam serdecznie! :)
Especial thanks for crazy fantastic animations! <3
Poleeecaaaam serdecznie!!!
I dziękuję ♥️

1  Dziękujemy, Ewelina H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nubia Aqua B, Quality, Nubia Aqua Beach ResortOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowny Gościu

Nubia Aqua Resort

Dziękujemy za opinię na temat naszego ośrodka. Cieszymy się, że będziesz zadowolony z pobytu i zaszczyt powitać Cię ponownie w Nubia Aqua Beach Resort,

Z poważaniem

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Super plaża , niesamowici animatorzy , zapewniona zabawa i cudowna atmosfera, super plaża i ślizgawki wodne, super miła obsługa, dobre jedzenie , nowoczesne pokoje, zadbane i czyste, mnóstwo atrakcji.

Dziękujemy, Weronika B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nubia Aqua B, Quality, Nubia Aqua Beach ResortOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Najlepsi animatorzy. Dużo atrakcji i zabawy dla każdego. Ładne, nowoczesne pokoje. Duża ilość basenów i zjeżdżalni wodnych. Ładna plaża. Miła obsługa. Dziękuje wszystkim i dziękuje Nubia. Thank you so much

Dziękujemy, Olivka F

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel cudowny. Czyste, przestrzenne pokoje z łazienkami, duzo zieleni na obiekcie. Jedzenie smaczne. Animatorzy bardzo towarzyscy, aktywni na basenie, nikt nie może narzekać na nudę. Dla dzieci aquapark który wypełnia czas. Polecamy!

Dziękujemy, WiktoriaS978