Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła atmosfera, przyjemne wakacje, polecam wszystkim parom. Santos jest najlepszą animatorką! Gdyby było więcej plastikowych kubeczków przy basenie i pontonów na aquaparku byłoby idealnie!
Polecam skosztować hawawshi i kebsów :)

Dziękujemy, Neko N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nubia Aqua B, Quality, Nubia Aqua Beach ResortOdpowiedź udzielona 24 sierpnia 2019

Sunny Greetings od Nubia Aqua Resort,

Dziękujemy za opinię na temat naszego ośrodka. Cieszymy się, że pobyt u nas był udany, i będziemy zaszczyceni mogąc powitać Cię ponownie w Nubia Aqua Beach Resort,

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Przemiła obsługa, fantastyczny ośrodek, raj dla dzieciaków i przepyszne jedzenie- super miejsce na wakacje, polecam serdecznie! :)
Especial thanks for crazy fantastic animations! <3
Poleeecaaaam serdecznie!!!
I dziękuję ♥️

1  Dziękujemy, Ewelina H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nubia Aqua B, Quality, Nubia Aqua Beach ResortOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowny Gościu

Nubia Aqua Resort

Dziękujemy za opinię na temat naszego ośrodka. Cieszymy się, że będziesz zadowolony z pobytu i zaszczyt powitać Cię ponownie w Nubia Aqua Beach Resort,

Z poważaniem

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Super plaża , niesamowici animatorzy , zapewniona zabawa i cudowna atmosfera, super plaża i ślizgawki wodne, super miła obsługa, dobre jedzenie , nowoczesne pokoje, zadbane i czyste, mnóstwo atrakcji.

Dziękujemy, Weronika B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nubia Aqua B, Quality, Nubia Aqua Beach ResortOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Najlepsi animatorzy. Dużo atrakcji i zabawy dla każdego. Ładne, nowoczesne pokoje. Duża ilość basenów i zjeżdżalni wodnych. Ładna plaża. Miła obsługa. Dziękuje wszystkim i dziękuje Nubia. Thank you so much

Dziękujemy, Olivka F

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel cudowny. Czyste, przestrzenne pokoje z łazienkami, duzo zieleni na obiekcie. Jedzenie smaczne. Animatorzy bardzo towarzyscy, aktywni na basenie, nikt nie może narzekać na nudę. Dla dzieci aquapark który wypełnia czas. Polecamy!

Dziękujemy, WiktoriaS978
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nubia Aqua Beach, Other, Nubia Aqua Beach ResortOdpowiedź udzielona 4 marca 2020

Slnečné pozdravy od strediska Nubia Aqua Beach Resort,

Dziękujemy za názory na temat naszego ośrodka. Cieszymy się, ktorí pobyt u nas był udany, będziemy zaszczyceni mogąc powitać Cię ponownie w Nubia Aqua Beach Resort.