Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Przemiła obsługa, fantastyczny ośrodek, raj dla dzieciaków i przepyszne jedzenie- super miejsce na wakacje, polecam serdecznie! :)
Especial thanks for crazy fantastic animations! <3
Poleeecaaaam serdecznie!!!
I dziękuję ♥️

1  Dziękujemy, Ewelina H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nubia Aqua B, Quality, Nubia Aqua Beach ResortOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Szanowny Gościu

Nubia Aqua Resort

Dziękujemy za opinię na temat naszego ośrodka. Cieszymy się, że będziesz zadowolony z pobytu i zaszczyt powitać Cię ponownie w Nubia Aqua Beach Resort,

Z poważaniem

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Super plaża , niesamowici animatorzy , zapewniona zabawa i cudowna atmosfera, super plaża i ślizgawki wodne, super miła obsługa, dobre jedzenie , nowoczesne pokoje, zadbane i czyste, mnóstwo atrakcji.

Dziękujemy, Weronika B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nubia Aqua B, Quality, Nubia Aqua Beach ResortOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Sunny Greetings od Nubia Aqua Resort,

Dziękujemy za opinię na temat naszego ośrodka. Cieszymy się, że pobyt u nas był udany, i będziemy zaszczyceni mogąc powitać Cię ponownie w Nubia Aqua Beach Resort,

Z poważaniem,

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Najlepsi animatorzy. Dużo atrakcji i zabawy dla każdego. Ładne, nowoczesne pokoje. Duża ilość basenów i zjeżdżalni wodnych. Ładna plaża. Miła obsługa. Dziękuje wszystkim i dziękuje Nubia. Thank you so much

Dziękujemy, Olivka F

Sunny Greetings od Nubia Aqua Resort,

Z poważaniem,

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Hotel cudowny. Czyste, przestrzenne pokoje z łazienkami, duzo zieleni na obiekcie. Jedzenie smaczne. Animatorzy bardzo towarzyscy, aktywni na basenie, nikt nie może narzekać na nudę. Dla dzieci aquapark który wypełnia czas. Polecamy!

Dziękujemy, WiktoriaS978
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Spędziliśmy wakacje w tym hotelu. Niestety jestem bardzo zawiedziony. Obiekt zasługuje na dwie gwiazdki, brudno w pokoju, wanna cała czarna. Jedzenie fatalne przez cały pobyt to samo dzień w dzień. Szklanek brak czy w barze przy basenach czy w Restauracji wszędzie trzeba było czekać. Wybraliśmy ten Hotel z myślą o Polskich animacjach niestety ich nie było, nawet Animatora Polskiego. Obsługa fatalna, kelnerzy zabierają talerz podczas jedznia, wręcz poganiają żeby szybciej wypić albo skończyc jedzenie bo brakuje szklanek. Siedzenie przy stolikach hotelowych obok baru 24h, gaszenie światła, co chwila czegoś brakowało ( a to piwa, a to innego alkoholu, napojów w automatach).
Wydzielanie jedzenia, kilka frytek i dwa kawałki mięsa. Zapytałem się kelnera czy może nałożyć mi więcej uzyskałem odpowiedź : musi starczyć dla wszystkich. Dziecko naszych znajomych poszło po dokładkę frytek bo prawie tylko to jadło, niestety nie należała się dokaldka bo musi starczyć dla wszystkich. Największym szałem był arbuz podawany podczas kolacji, niestety kończył się bardzo szybko, jak to Kelner powidział chcesz arbuza przyjdź wcześniej.
Nie można nazywać tego All Inclusive.
Późne śniadanie rzucone kilka bułek, i sałatka wymieszana z inną.
Restauracje nieczynne oprócz Chińskiej, chociaż biuro podróży podaje że otwarte wszystkie.
W Recepcji głównej „oszczędność” klimatyzacji , włączona wieczorem na 30 min, a później drzwi otwarte z jedej i drugiej strony, w środku +30.
Zjeżdżalnie makabra otwierane na chwilę, jeśli było spóźnienie w otwarciu to nie przedłużali tylko zamykali o zaplanowanym czasie. Parę razy otworzyli godzinę później ale zamknęli bez przedłużania.
Okropnie!
Proszę się trzy razy zastanowić zanim ktoś wybierze ten Hotel.
Nie ma to nic wspólnego z Hotelm All Inclusive, z barem 24.
PS. Dyskoteka nieczynna, ale z chęcią sprzedadzą bilety do Hurgady na imprezę.
Rezydentka z innego Kraju poweidziała że Manager zabrania otwarcia dyskoteki.
Biura podróży powinny poczytać opinię na temat tego Hotelu, bo sprzedają wycieczkę która w połowie nie równa się z tym co jest podane.

Daramt odradzam !!!!!!

Dziękujemy, Patryk N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nubia Aqua B, Quality, Nubia Aqua Beach ResortOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Słoneczne pozdrowienia od Nubia Aqua Beach Resort,

Najpierw chcielibyśmy podziękować za wybranie naszego hotelu do spędzenia wakacji i za część cennego czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z wakacji w naszym ośrodku,
Jak wynika z Twojej recenzji, że Twój pobyt nie był taki, jak się spodziewałeś, chcielibyśmy wyrazić głębokie przeprosiny za udogodnienia, chcielibyśmy potwierdzić, że Twoja opinia została oceniona przez naszego kierownika hotelu i poważne działanie żrące zostały już zabrane do danego działu,
Mamy nadzieję, że Twoje doświadczenie nie zatrzyma Cię, aby dać nam kolejną szansę na przywitanie Cię jako naszego gościa VIP, aby zobaczyć ulepszenia w naszej oferowanej usłudze.
Z pozdrowieniami