Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Hotel ładny, pokoje ok. Sprzątane codziennie. Dosyć duże łazienki. Minibarek uzupełniany codziennie woda 1.5 l i soczkami w kartonie. Basen super, duży, nigdy nie było problemu z wolnym leżakiem. Plaża i molo piękne. Fajny wydzielony dostęp do morza gdzie można popływać, woda bardzo ciepła. Lezakow na plaży tez bardzo dużo i nie ma problemu z wolnym miejscem nawet przy samej plaży. Obsługa miła, sympatyczna i pomocna Ale bardzo dają po sobie poznać że liczą na napiwki. Bar z napojami w basenie i na plaży bardzo fajne. I to tyle pozytywów, teraz negatywy. Morze przy brzegu plaży bardzo brudne. Nie jesteśmy z mężem bardzo wymagający w kwestii jedzenia Ale tam jedzenie bardzo straszne. Dla żadnego Polaka co byl w hotelu i rozmawialiśmy, jedzenie nie smakowało. W hotelu jest 70 % miejscowych to pewnie jedzenie pod nich robione. Ale jedzenie w kółko to samo i albo za bardzo przyprawione albo w ogóle nie mialo żadnego smaku. Dodatkowo jest wloska restauracja na kolację i tam można zjeść dość dobra pizzę chociaż czasem nie dopieczona. Na plaży w barze podawane przekąski typu pizza nawet zjadliwa, A hot dogi i ich jakieś placuszki z warzywami nie bardzo jadliwe. "Naganiacze" na wycieczki, tatuaże i spa aż za bardzo absorbujacy nie szło wytrzymać ich namawiania pomino stanowczego NIE!!! Myślę, że to robi akurat złą reklame hotelowi. Dzieci nie mamy ale uwazam ze ateakcje dla dzieci słabe. 5 gwiazdek bym mu nie dała.

Dziękujemy, _Mileneczka_85
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel amc położony jest w północnej części Hurghady. Jest to nie duży raczej kameralny hotel z bezpośrednim dostępem do morza. Plaża duża, czysta z wystarczająca ilością leżaków. Plaża jest chroniona. Przy plaży pomost ok. 400m do głębszej wody. Rafa niestety martwa ale można spotkać kolorowe rybki. Obok hotelu centrum kite surfingu. Hotel zaprojektowany z rozmachem. Szczególnie ładne jest lobby, gdzie wieczorami są występy x muzyką na żywo. Bar w lobby serwuje bardzo dobre drinki. W hotelu działają dwie restauracje. Główna i włoska. Zasadniczo nie ma problemu z kolejkami czy brakiem miejsc. Polecam włoską super obsługa można spróbować makaronów, jest pizza i zawsze jakieś dania mięsne i zupa. Uprzejmi kelnerzy za życzenie donoszą np. wino czy piwo. W głównej restauracji duży wybór dań ciepłych i zimnych. Zawsze są owoce głównie sezonowe. Bardzo często jest ryba czy to pieczona czy smażona. W hotelu funkcjonuje dyskoteka zawarta w all. Wieczorami są tam organizowane mini disco i występy animatorów. Tu należy wspomnieć o grupie animatorów pod kierunkiem Lory. Grupa jest bardzo aktywna w ciągu dnia i wieczorami zapewnia rozrywkę dla gości. Dzieciaki są zaangażowane w różne zajęcia w kids klubie gdzie prym wiedzie Elena, która dzieci uwielbiają. Ogólnie szczerze polecam hotel amc.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, 69wojtek
Zrecenzowano: 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjazd uważamy za udany basen podgrzewany bardzo miła obsługa śniadanie jak wszędzie ale obiad i kolac ja smaczne animacje słabe oprócz występu małego derwisza który zrobił show pokoje czyste i przestronne jedyna wada to bardzo słabe wi- fi w lobby

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, adamczyk955
Zrecenzowano: 15 lutego 2019

Mieliśmy przyjemność spędzać ferie w hotelu AMC Royal w dniach 07.02.-14.02. Pokoje przestronne i czyste. Gorzej z czystością na holu głównym. Kanapy skórzane, lecz mocno zużyte i dosyć brudne. Leżaki na plaży i przy basenie wymagające wymiany, ręczniki również. Obsługa w barze przy plaży bardzo miła i pomocna. Lody tajskie na plaży płatne, lecz bardzo smaczne. Pizza na przekąskach bardzo dobra. Śniadanie słabe, monotonne. Z owoców tylko pomarańcze i banany. Obiady i kolacje urozmaicone i obfite. Sporo warzyw, ryb. W pobliżu hotelu sporo sklepów z pamiątkami i nie tylko. Winda pozbawiona czujników, przy wejściu trzeba się spieszyć, aby kogoś nie przycięła.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, jarek145
Zrecenzowano: 12 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

SUPER SUPER SUPER!!!
Pokoje przestronne i czyste ( jeśli coś jest nie tak wystarczy iść do recepcji załatwią sprawę od ręki). Jedzenie bardzo smaczne, nie wszystko może smakować ale każdy znajdzie coś dla siebie. Basen duży, woda ciepła. Miejsc przy basenie i na plaży sporo. Na plaży wiklinowe parawany chroniące od wiatru. Woda w morzu zimna jak to w styczniu bywa jak dla nas plaża idealna ( było nas czworo). Idealne rozłożenie barów ( nie trzeba daleko chodzić). Obsługa rewelacyjna ( wystarczy dać niewielki napiwek a potrafią się odwdzięczyć). Nie kupujcie wycieczek z biura podróży tylko u Panów przy plaży, jest o połowę taniej i satysfakcja gwarantowana. Nie zrażajcie się środkiem transportu dowiozą Was w każde miejsce. Tajskie lody na plaży najlepsze na świecie polecamy z ręką na sercu. Osoby niezadowolone myślały że za taką cenę będą mieszkać w pałacu. Jak dla nas w pokoju się tylko śpi resztę czasu spędza się na powietrzu.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Kasia B