Zrecenzowano: 20 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zachęceni pozytywnymi opiniami wybraliśmy ten hotel, ale już na powitanie "wylano nam kubeł zimnej wody na głowę". "Nie dasz napiwku to miły nie będę" to chyba hasło przewodnie tego hotelu, ja natomiast wychodząc z branży hotelarskiej w Polsce uważam, że na napiwek wypadałoby zasłużyć, bo nie ma nic za darmo. Odpowiedzią Pana z recepcji na to, że chcę kupić internet za 25 ? bylo to, że nie teraz, później, ale później już nie nastąpiło, kupiliśmy kartę z internetem za 13? w sklepie przy hotelu. Jedzenie to jakieś nieporozumienie, śniadania - ok, ale reszta... nie wiem gdzie szkolili kucharza, ale żeby z pizzy zrobić zakalec to trzeba się postarać, ale zakalec to danie główne w tym hotelu. Dania bez smaku (a Magdą Gessler nie jestem). Pokoje sprzątane na życzenie, ogólnie ok. Kelnerzy... i znowu to samo, nie dasz napiwku to zapytają Cię jak skończysz jeść czy chcesz coś do picia, nie chce im się, ok, niech dadzą dystrybutor z wodą, sama sobie naleje. Hitem tego urlopu była serwowana kolacja, którą oczywiście wcisnął nam pan w różowej koszuli, "owoce morza". No powiem, ze te 900 funtów mogłam wyrzucić w kosz, bo 3 krewetki, troche ryżu, lody z obiadu i zupe z kolacji to mogłam sobie z bufetu wziąć. Kucharz nie potrafi tego przygotować? To proste, nie podawajcie tego! W całym lobby pracuje konkretnie 1 kelner, a cała reszta oczywiście czeka na napiwek, ale ten 1 kelner dostawał go codziennie, bo wiemy za co. Ogólnie nie polecam i radzę poszukać innego hotelu.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, 666alina
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RandaA357, Guest Relations Manager, Siva Grand Beach HotelOdpowiedź udzielona 25 grudnia 2018

Dear Mrs. Alina,

Thank you for your review of the Siva Grand Beach.

Although your comments are not consistent with other reviews, we appreciate and thank you for your feedback. We take all guests comments seriously, and your feedback is important to us, as we are continually working to improve and enhance our services and facilities to meet all of our guest’s expectations. Pleased be assured that your comments have been passed to the relevant Department’s for them to investigate and action appropriately.
Kind regards,

Zrecenzowano: 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

W tym roku spedzilismy urlop w tym pieknym hotelu.Wszystko spelnilo nasze oczekiwania.Pokoj piekny przestronny z balkonem z widokiem zapierajacym dech w piersiach.Restauracje z cudowna obsluga roznorodnosc posilkow ogromna.Obsluga w barach szybka mila i przyjazna.Osoby sprzatajace profesjonalne i dyskretne.Grupa animacji suoer.Jednym slowem serdecznie polecamy pobyt w tym hotelu.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Dorota M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RandaA357, Guest Relations Manager, Siva Grand Beach HotelOdpowiedź udzielona 13 września 2018

Dear Dorota,

Thank you very much for taking the time to review Siva Grand Beach, and sharing your holiday experience.

We are very pleased to hear that you had a ' Title of Review ' holiday, you enjoyed your stay with us and that our hotel, facilities, services, and the hospitality of our staff fulfilled your holiday expectations. I will ensure that your very kind words are passed onto all of the Siva Grand Beach Team, who all work very hard to ensure that our guests have an enjoyable and memorable stay with us.

We all look forward to welcoming and seeing you again very soon.

Warm regards,

Zrecenzowano: 10 stycznia 2018

W Sivie wypoczywaliśmy w grudniu 2017 r. Hotel przyjemny usytuowany w pięknym ogrodzie, ze wspaniałą plażą i ładnym podgrzewanym basenem o zróżnicowanej głębokości oraz barem. Pokój otrzymaliśmy w budynku głównym (bez wkładki dolarowej) na 1-piętrze. Pokój duży, ładny z balkonem, sprzątany na nasze życzenie, papier i mydło pod dostatkiem. Ręczniki czyste, nowe. Jedzenie smaczne, troszkę za mały wybór owoców, ale nie było źle. Rekompensowały to smaczne lody w dużych ilościach do obiadu, kolacji i do pieczonych w barze ogrodowym gofrów. W ogrodzie kilka różnych barów z przekąskami gdzie tematycznie serwowali: piccę, hamburgery, sałatki i fryty, naleśniki z różnymi dodatkami oraz bar z goframi. Ponadto z pięć barów z napojami: kawa, piwo, soki oraz alkohol. Najpiękniejszy był na cypelku wysuniętym w morze. W restauracji przy plaży można było zjeść pełny obiad (z pysznymi zupami). Ale najładniejsza była plaża z wysypanym żółtym piaskiem również w głąb morza i małymi rybkami. Materace i leżaki na plaży wygodne i pod dostatkiem. Obsługa pomocna i sympatyczna, chętna do pracy. Wraz z mężem wypoczynek w tym hotelu oceniamy na bardzo dobry. Był to nasz 11 pobyt w Hurghadzie i mamy możliwość porównania jakości usług w Egipcie. Do tego hotelu chce się wracać. W roku 2018 też planujemy tam urlop.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na ogród są ciche.
Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, Stefania S
Zrecenzowano: 1 stycznia 2018

Hotel ogólnie ładnyi nowoczesny, piekne baseny, miła pomocna obsługa. Niestety na tym sie kończy.W pokojach sprzatano od niechcenia, brak ręczników, o które trzeba było sie dopominac i brak papieru toaletowego.Jedzenie okropne i monotonneprzez cały tydzien prawie to samo. Odpadki po posiłkach ze stolików zrzucane na podłogę i zamiatane dopiero po posiłkach. Barman mieszajacy drinki po prostu palcem.Plaza ładna tylko dla gości hotelowych, niestety trzeba rezerwowac lezaki do godziny 7,30 później niestety brak miejsca.Pogoda nadrabia wszystko.

Termin pobytu: listopad 2017
1  Dziękujemy, Beata S
Zrecenzowano: 6 lipca 2010

Z pelna odpowiedzialnoscia moge polecic ten hotel. Plaza switena, basen takze, jedzenie znakomite. Animacje fajne. Wszystkim powinno sie podobac

Termin pobytu: lipiec 2008
Dziękujemy, aagaa88