Zrecenzowano: 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczny hotel położony jest w ścisłym centrum miasta dzięki czemu mamy dostęp do dużej ilości knajpek,sklepów czy pubów. Sam hotel dość duży,czysty. Jedzonko smaczne, duży wybór. Ładna prywatna plaża. Dużym atutem jest również bliska odległość od lotniska.

Termin pobytu: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, izamak92
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: fosiregina, General Manager, Regina Swiss Inn Resort & Aqua ParkOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2018

Greeting from sunny Regina Swiss Inn Hurghada.
Thank You for giving us a shot, and even more for leaving us this review, we are incredibly grateful that you took the time out to leave us this note. We look forward to serving you again.
Sincerely,

Zrecenzowano: 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Libilo se tu nam i detem, protoze je tu ciste more, dobre jidlo, klimatizace, dokonce se muzete projet i na velbloudovi, ktery je na plazi. Wifi na recepci zdarma, na pokoji se musi platit. Velmi mily personal. Kazdy den se poradaji zajimave show. Ciste pokoje.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Míša K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: fosiregina, Front Office Manager, Regina Swiss Inn Resort & Aqua ParkOdpowiedź udzielona 30 lipca 2018

Dear Guest.
Thank you for taking the time to review your stay with us. I am very pleased to hear that our staff made your stay pleasant. Do checkout our Facebook and Twitter pages for promos that you might be interested in.
Looking forward for seeing you again soon

Zrecenzowano: 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Ten hotel to jedna wielka MASAKRA .To był jakiś koszmar a nie wakacje.Jeden z najgorszych hoteli w jakich byłam w Egipcie.Obsluga masakryczna nie mówiąc o ochronie hotelu to jakaś porażka.Nie polecam tego hotelu szkoda pieniędzy.

Termin pobytu: lipiec 2018
4  Dziękujemy, Marlena Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: fosiregina, General Manager, Regina Swiss Inn Resort & Aqua ParkOdpowiedź udzielona 21 lipca 2018

Greeting from sunny Regina Swiss Inn Hurghada.

We want to sincerely apologize for your negative experience in our hotel However , we'd like to learn more about your situation and what exactly happened. We want to make things right. So Next time, please walk right up a manager and voice your concerns so we can solve it on spot to provide you high service. You could Email us directly at gm.siregina@swissinn.net or siregina@swissinn.net and we will get back to you promptly. We look forward to hearing from you and earning you back your business.
Kind regards,

Zrecenzowano: 8 października 2017 z urządzeń przenośnych

Jeden z lepszych hoteli w hurgadzie w których byłam, pomimo słabych opini spedziliśmy tam 2tyg choc nawet rezydent nam odradzał na lotnisku , plusy-ogród i plaża, lokalizacja hotelu samo centrum , obsługa w lobby, w głównej restouracji na piątkę, w recepci starali się chłopcy bo mieliśmy małe problemy ale podołali wszystko sprawnie załatwili nawet jeden z nich mówił dosyć sprawnie po polsku jedzenie dobre , butelka wody dziennie dawana do pokoju, pokoje dziennie sprzątane , odnowione , oprócz łazienek ale aż tak wymadający nie byliśmy, co do czystości obiektu jest ok widać co nieco tu i tam ale oni tak już mają starają się jak mogą napewno w przyszłym roku jeśli będziemy wybierać się do hurgady wybierzemy ten hotel z mężem oby z taką samą załogą

Termin pobytu: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, Gwiazdka G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: fosiregina, General Manager, Regina Swiss Inn Resort & Aqua ParkOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2018

Greeting from sunny Regina Swiss Inn Hurghada.
Thank you for leaving such a nice review. We are glad that you loved our services; our dedicated staff will be pleased to learn of your high praise. They work very diligently and it will provide them with great encouragement to keep doing what they are doing. Next time you want to visit us, we will provide you with the best possible service that you deserve. Thank you, once again, for your kind words.
Sincerely,

Zrecenzowano: 12 września 2017

Na plus zasługuje ogród.Oraz plaża-choc można by było ją posprzątać.Zrobiłem film na youtube pt" Regina Resort StarTV".Tam wszystko pokazałem.Pokoje ok sprzatane regularnie pościel czysta,ręczniki ok.

Wskazówka dotycząca pokoi: wybierac skrzydło po prawej stronie w kierunku do plaży.Dać napiwki w barze,bedzie super obsługa
Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, relaxegipt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Regina Swiss In... R, Менеджер по связям с общественностью, Regina Swiss Inn Resort & Aqua ParkOdpowiedź udzielona 14 września 2017

Dear relaxegipt,

The Regina Swiss Inn thanks you very much for these compliments. We are very pleased that we could meet your expectations and proud of your comments!

We wish you a lovely time back at home and are looking forward to welcoming you at our hotel soon again!

Sunny regards,
Your Regina Swiss Inn team