Zrecenzowano: 3 września 2019

Plusy:
- Dwa duże baseny, mnóstwo animacji, ratownik, wygodne leżaki, super obsługa
- Wysoka dbałość o czystość
- Bardzo uprzejma obsługa podczas posiłków
- Dobra znajomość angielskiego,
- Sejf w pokoju,
- Punkty handlowe w hotelu,
- Niewielki bazar w pobliżu hotelu,
- Czysta plaża i woda,
- Wieczorne animacje,
- Pozytywne nastawienie obsługi,
- Różnorodność posiłków, drinków
- Możliwość skorzystania z sali barowej, gdzie można obejrzeć tv/zagrać w bilarda

Minusy:
- Ciągłe "nagadywanie" do zakupu dodatkowych atrakcji - po negocjacjach można było uzyskać bardzo korzystną cenę,
- Nieciekawa okolica i niezbyt mile nastawieni ludzie poza budynkiem hotelu,
- Zapuszczone miejsca do gry w tenisa, siatkówkę plażową itd.
- Zaczepianie kobiet

Termin pobytu: październik 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, jurgen933
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Alexandra K, Менеджер по связям с общественностью, Palm Beach ResortOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Dear jurgen933

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Byliśmy w Palm Beach 2 tyg. z trójką dzieci. Pozytywy: zadbana zieleń, fajne 2 baseny, czysto, obsługa dobra, pokój rodzinny pomimo swoich lat ok (6314 ma widok na morze),sprzątany codziennie, nawet spoko animacje w godz. 10-22. Szczególne uznanie dla Aymana, który każde wieczorne show przekształcał w kabaret - gość jest świetny! Plaża ok, ale po drugiej stronie przystani jest piękna płytka laguna z rafą na której jest pusto i cicho. Negatywy: dużo arabów którzy nie uznają kolejek i robią straszny syf. W nakładaniu jedzenia biją Rosjan na głowę. Są też bardzo głośni. Drinki i napoje bardzo słodkie, tylko piwo znośne ( nalewane z puszek ). Lód w kostkach bezpieczny - robiony z wody butelkowanej. No i najważniejsze: jedzenie. Tutaj znów dominuje smak słodki, ale wybór jest spory i każdy coś znajdzie dla siebie. Po wcześniejszych komentarzach poprawił się asortyment w tym wybór mięs. Codziennie do wyboru 2 gat. w tym kurczak. Klątwy faraona brak, ale uwaga !! Z żoną na początku pobytu odczuliśmy przez 1 dzień bóle brzucha. Doszliśmy do wniosku że problemem są świeże warzywa ( sałata, pomidory, ogórki ) najwidoczniej myte kranówką. Po wyeliminowaniu ich z posiłków - żadnych dolegliwości. W okolicy hotelu pustka, tylko 3 sklepy naprzeciwko. Ceny znośne. W hotelu kiepskie Wi-Fi, najlepiej po przylocie kupić na lotniku kartę SIM LTE ( nam starczyło na 2 tyg. 26 GB za 16 USD ). Polecamy wycieczki z biura Skarb Travel. Byłem z nimi w Kairze i na piramidach w Gizie - super sprawa !

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, Dariusz M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Alexandra K, Менеджер по связям с общественностью, Palm Beach ResortOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Dear DariuszMatuszko

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Polecam urlop w hotelu Palm Beach.

Spędziliśmy tam tydzień wraz ze znajomymi. W hotelu pojawiają się minusy, ale całościowo patrząc to jest naprawdę dobry hotel w tym przedziale cenowym.

POKOJE - są naprawdę duże i czyste. Serwis pokojowy jest codziennie: sprzątają, ścielą łóżko, wymieniają ręczniki. Niestety nie wymieniają pościeli. Podczas serwisu codziennie dostawaliśmy wodę butelkowaną do pokoju. W każdym pokoju jest sejf i lodówka. Nasz pokój miał być z widokiem na morze, niestety ten widok zasłaniały nam palmy. Była możliwość zmiany pokoju, nie zdecydowaliśmy się na nią.

WYŻYWIENIE - bardzo duża różnorodność. Śniadania typowo europejskie: świeże pieczywo, owoce, warzywa, dżemy, płatki, sery, parówki, jajka, itd. itp. Dania z obiadu i kolacji bardziej egipskie. Uważam, że spokojnie codziennie można wybrać coś dla siebie. Niektóre dania przepyszne. Długo będziemy je wspominać.:) Przekąski między posiłkami ograniczały się do: frytek, pizzy oraz drożdżówek. Alkohol nie był z najwyższej półki, ale piwo było smaczne:)

Hotel otoczony jest wspaniałym ogrodem:) Baseny czyste, leżaki dostępne wokoło basenów oraz na plaży. Codziennie można pobierać czyste ręczniki kąpielowe. Minusem jest fakt, że basen jest zamykany o 17. Dosyć wcześnie oraz wi-fi, którego nie ma. Można zakupić dostęp za 15 E, który działa jedynie w ogólnodostępnych strefach hotelu (w pokoju nie działa).

Obsługa niesamowicie miła i pomocna. Otoczenie hotelu bardzo ubogie - tylko 1 sklep. Do miasta jeździliśmy taxi za 5 $.

Polecam :)

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Kamila U

Dear Kamila U

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Byliśmy dwa tygodnie końcówka lipca początek sierpnia. Hotel wydaje się na wszystkim oszczędzać a zwłaszcza na jedzeniu. Dzień w dzień to samo. Pizza po obiedzie to jakaś masakra, stanie w kolejce do 30 min po dwa malusieńkie(niejadalne) kawałeczki, typ który robi pizzę ma ruchy wolniejsze od ślimaka.Frytki tylko co drugi dzień w dodatku niedopieczone , chyba celowo aby turyści mniej zjedli.Z owoców tylko melony , arbuzy i sporadycznie jabłka i pomarańcze. Drinki masakrycznie słabe, podawane w plastikowych kubkach które zajeżdżają jakąś chemią. Na własne oczy widziałem jak barman opłukiwał je pod bieżącą wodą z kranu(zemsta gwarantowana)Bar Laguna obok restauracji głównej, tam napijecie się w szklanych szklankach ale za to zapach w barze jakby się weszło do popielniczki. Pokoje czyste regularnie sprzątane. Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, katrina446

Dear katrina446

Thanks a lot for your review.

We will fix and improve our service, so that you might choose our hotel for another rest in the future.

We really wish that one day we will have the pleasure to welcome you back to show you the difference.

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem obecnie w hotelu Palm Beach i jestem bardzo zadowolona.Wszystko jest blisko usytuowane-stolowka,baseny,plaża.Pokoje czyste dziennie sprzątane,jedzenie urozmaicone-kazdy znajdzie coś dla siebie.Goraco polecam ten hotel

Dziękujemy, Ania0403
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Alexandra K, Менеджер по связям с общественностью, Palm Beach ResortOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Dear Ania0403

Thanks a lot for your nice review.

We wish you all the best and we hope to welcome you back soon.