Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018

Byliśmy w hotelu 7 nocy, pokój, który nam przydzielono jest na parterze po prawej stronie, trochę ciemno było, bo słońce tam nie docierało, ale ogólne wrażenie może być. Dodatkowa korzyść taka, że taras był zawsze w cieniu. Na pewno pokój wymaga remontu, ale wiedzieliśmy czego się spodziewać, bo dokładnie taki pokój był na zdjęciu, gdy oglądaliśmy ofertę przed wyjazdem (białe meble, metalowa rama lustra). Pokój sprzątany porządnie, codziennie, przez bardzo miłego chłopaka (jego troska o klienta na najwyższym poziomie). Ręczniki oczywiście wymienianie na życzenie. W pokoju był bezpłatny sejf oraz barek uzupełniany wodą mineralną codziennie, a pozostałymi napojami do drugi dzień (fanta, pepsi, sprite). Pokój klimatyzowany, z klimatyzacją indywidualna, więc super sprawa, bo mieliśmy temperaturę wg. życzeń. Był telewizor z polskimi kanałami TVN i Polsat. Internet Wifi dostępny w całym obiekcie, w pokoju także. Obsługa w całym obiekcie bardzo miła, zarówno w restauracji Rainbow gdzie wydawano śniadania, lunche i kolacje, jak i w barach. W barze przy basenie oraz na plaży obsługa "do leżaka", być może to zależy od oferty pobytu, ale mieliśmy przynoszoną wodę, kawę, drinki, gdy tylko o to poprosiliśmy. W restauracjach a’la carte byliśmy tylko dwa razy i żałujemy, że tak mało bo jedzenie pyszne, zarówno w restauracji Masala jak i w Panoramie. Należy pamiętać, aby dzień wcześniej zrobić rezerwację, koniecznie rano, bo potem może być problem z wolnymi miejscami. W restauracjach a'la carte obsługa była na najwyższym poziomie, jedyny minus to brak białych obrusów, które według mnie budują klimat i świadczą o poziomie jakości usługi, ale to szczegół ;). Baseny czyste, leżaki także, plac koło basenów sprzątany na bieżąco, więc naprawdę według mnie było czysto. Wystawione były kosze na brudne naczynia, oraz na śmieci, więc każdy na bieżąco po sobie sprzątał naczynia, butelki lub robiła to obsługa baru. W toaletach b. czysto, świeże kwiatki (nawet w tej przy basenie) i ładnie pachnie. W ogóle ciekawostka, bo w obiekcie podczas naszego pobytu, nie było innych Polaków. Podobno ostatni byli pół roku przed nami. Ogólne wrażenie z pobytu bardzo dobre, mamy plan, aby za 2 lata wrócić do Hotelu SUNRISE Crystal Bay. Polecamy.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Alicja N
Zrecenzowano: 8 lutego 2018

Byliśmy w hotelu 2 tygodnie od 10 stycznia. W hotelu właśnie w tym czasie zaczęły się przygotowania kandydatek do wyborów miss intercontinental :), atrakcje już były :).
Hotel bardzo ładny, pokoje wymagają troszkę odświeżenia, ale czyściutkie, sprzątane codziennie bardzo dokładnie. Barek w pokoju uzupełniany codziennie w pepsi, mirindę, seven up i wodę bezpłatnie. Sejf bezpłatny, polskie kanały tv polsat, tvn :) Mieliśmy pokój 530 po prawej stronie bez słońca w dzień, także lepiej poprosić o pokój po lewej stronie cały dzień będzie słońce.Baseny fajne jeden dla dzieci , dwa głębsze, w styczniu tylko 2 podgrzewane, ten z barem w wodzie niestety nie był z ciepłą wodą.
Plaża to zatoczka z wodą niestety zimną w tym okresie, chyba w siostrzanym hotelu Mamlok palace mieli lepszy dostęp do morza.Obsługa, obsługa, obsługa- Super!!! wszędzie poczynając od recepcji przy pierwszym kontakcie kończąc na......
Wielkie podziękowania dla całej obsługi z restauracji bufetowej i z restauracji ala carte śródziemnomorskiej i indyjskiej, wspaniali kelnerzy, uśmiechnięci zawsze, mili, serdeczni, pomocni. Szczególne podziękowania dla kelnerów z lobby i tarasu (Mohamed Mamdouh) bardzo dziękujemy za profesjonalną i serdeczną obsługę:)
Animacje super, animatorzy kochani, szczególnie dziękujemy najlepszym bez dwóch zdań, bez nich animacje to już nie to- Adriano, Tred,Bebo, jesteście najlepsi!!! :)
Jedzenie: w restauracji bufetowej dobre, ale mały wybór, w restauracjach ala carte(tylko kolacje bez limitu w all inclusive) w śródziemnomorskiej rewelacja polecam codziennie, indyjska również dobra, grecka i fellucia (płatna)niestety nie byliśmy .
Jeśli będziecie mieli jakieś problemy zgłoście się do servis center bardzo fajne dziewczyny jedna mówi i rozumie troszkę po polsku, zawsze wam pomogą.
Podsumowując: trzy lata temu byliśmy pierwszy raz w Egipcie w hotelu Jazz aquamarine, standard hotelu na pewno wyższy ale niestety obsługa, animacje i cała reszta bez porównania do Sunrise Crystal bay Resort. Na pewno będziemy polecać hotel Sunrise Crystal i tu powrócimy

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Dorota B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Crystal Bay S, Guest Service Center, Sunrise Grand Select Crystal Bay ResortOdpowiedź udzielona 3 maja 2018

Droga Dorota,

Bardzo dziękuję za tak piękną i szczegółową opinię na temat twojego niedawnego pobytu u nas. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeczytania, że ​​mieliście przyjemne wakacje i nasi pracownicy zrobili wszystko, aby było wyjątkowe.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność powitać Państwa w drugim domu w SUNRISE Crystal Bay Resort -Grand Select-

Wszystkiego najlepszego
Centrum obsługi gości

Zrecenzowano: 11 września 2017

Wspaniały hotel. Położony w ładnym ogrodzie. Super, czyściutkie baseny, wydzielony basen dla dorosłych z barem w basenie, gdzie serwują pyszne drinki. Na uznanie zasługuje pracujący tam barman Josef, ale pozostali też są bardzo mili. Każdy jest obsługiwany natychmiast. Cały hotel lśni od czystości, zarówno na zewnątrz, jak i we wszystkich pomieszczeniach błysk. Pokoje olbrzymie, spore łazienki, wygodne łóżka, czyściutko. Serwis najwyższej jakości, w restauracji bardzo elegancko, zastawa lśni, stoły na bieżąco sprzątane i nakrywane, obsługa kelnerska na najwyższym poziomie. Na pochwałę zasługuje kelner Khaled, pełen taktu i kultury, bardzo miły i dbający wzorowo o gości. Jedzenie wspaniałe, zawsze świeżutkie, smaczne, urozmaicone po prostu super pod każdym względem. Wspaniała restauracja indyjska i śródziemnomorska. Piękne, eleganckie lobby, klasa. Ogólnie hotel doskonały, wszyscy starają się, aby goście byli mega zadowoleni, palcem nie pozwolą ruszyć. Polecam wszystkim, którzy cenią czystość, luksus, klasę i serwis na najwyższym poziomie. My jesteśmy bardzo zadowoleni z wakacji.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, 700asiac
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Crystal Bay S, Guest Service Center, Sunrise Grand Select Crystal Bay ResortOdpowiedź udzielona 12 września 2017

Drogi Asia,

Mamy nadzieję, że pomoże to w zaplanowaniu wycieczki. Oryginał w angielski Language Weaver Oceń to tłumaczenie: Dziękujemy za przesłaną ocenę. Złe Dobre Mamy nadzieję, że pomoże to w zaplanowaniu wycieczki.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję powitać Państwa ponownie w SUNRISE Crystal Bay Resort - Grand Select - w przyszłości.

Wszystkiego najlepszego
Catherine Gardiner
Guest Service Center

Zrecenzowano: 28 czerwca 2016

Hotel bardzo piękny, bardzo miła obsługa, jedzenie pyszne.
Same plusy kilkakrotnych pobytów tam.
Tylko tam spokojny wypoczynek w EGIPCIE. POLECAM wszystkim !!!!
Jestem przekonana, że też będziecie zadowoleni z tego hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój z widokiem na morze.
Termin pobytu: maj 2016
Dziękujemy, aniazadlo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Crystal Bay S, Guests Service Center, Sunrise Grand Select Crystal Bay ResortOdpowiedź udzielona 30 czerwca 2016

Dear Mrs. aniazadlo,

We are grateful to you for the opportunity to share your positive holidays experience with the travelers and the staff of our resort. It is a real pleasure to see that the SUNRISE Family is increasing with new members based on positive emotions after vacation with us.
We do promise that will follow the selected way of work and keep a name of grand select in service, food and atmosphere in the best way possible.

Best regards,
Zhanna Kartashova
Guests Service Center

Zrecenzowano: 2 czerwca 2015

Może hotel nie tani,ale wart wydania większej kwoty, aby spędzić wakacje bez jakichkolwiek problemów.Polecam każdemu kto ceni sobie komfort, wygodę i spokój.
Od pierwszej chwili można się poczuć jak ktoś wyjątkowy. Miła,profesjonalna obsługa począwszy od recepcji poprzez restauracje,pokoje aż po baseny.

Wskazówka dotycząca pokoi: Bez znaczenia, wszędzie jest miło, czysto, profesjonalnie
Termin pobytu: maj 2015
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, 19viola70
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Crystal Bay S, Guest Service Center, Sunrise Grand Select Crystal Bay ResortOdpowiedź udzielona 4 czerwca 2015

Dear Guest,

Thank you for taking the time to post your positive review about your recent stay with us.
We are delighted to read that you had a wonderful holiday at our resort, and that staff did everything to make it to your liking.

Once again thank you for your review, and we are looking forward to welcoming you back to the SUNRISE Grand Select Crystal Bay Resort soon.

Best regards,
Zhanna Kartashova