Najlepszy hotel w okolicy, przepiękne widoki, miejsce, smaczne jedzenie. Animatorzy są bardzo, bardzo fajni 8 miło się spędza z nimi czas. Plażajest przepiękna i cała okolica również. Wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo polecam!

Dziękujemy, Natka_98
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: longbeach2020, General Manager, Hurghada Long Beach ResortOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear Guest.

We would like to thank you for your nice compliment for Long Beach Resort
We are glad that you had a nice vacation with us.
We wish you all the best and hope to welcome you back soon again.

Best regards,
Hany Mounir
General Manager

Pobyt oceniam dobrze, choć znajdzie się kilka minusów. Warunki warte tej ceny :) . Obiekt jest bardzo rozległy, polecam na wieczorne spacery. Blisko lotniska, do dyspozycji gości jest 5 jak nie 6 basenów, każdy znajdzie dla siebie miejsce i leżak :) Obsługa bardzo miła i pomocna. Posiłki w dwóch restauracjach - dla wszystkich i tylko dla dorosłych, możliwość skorzystania z dwóch restauracji a'la carte - międzynarodowej i włoskiej. Basen przy budynku z wi-fi również tylko dla dorosłych. Pokoje oceniam na plus, sprzątany codziennie, choć czasem zdarzały się mrówki w łazience wchodzące przez wentylator. Nie rozumiem osób, które narzekają na wyżej położone domki/pokoje, mówiąc, że wszędzie daleko. Mieszkaliśmy w domku 92, pokój 1197, do lobby, restauracji i głównego basenu niecałe 10 min na nogach ... naprawdę? Jest też kilka sklepików i (!)apteka(!) , gdzie można sobie coś potrzebnego kupić nie wychodząc z hotelu. Animatorzy zajmowali czas gości różnymi aktywnościami, stretching, zumba, water polo, wieczorem animacje, a później można było się z nimi wybrać do centrum na dyskotekę :) Widać, że hotel jest cały czas remontowany, ale nie jest to uciążliwe dla gości :) Minusem będzie na pewno wi-fi w jednym miejscu, które wieczorem bardzo słabo działało oraz natrętni naganiacze, którzy zaczepiali nad basenem oferując różnego rodzaju wycieczki czy spa. Jedzenie dość monotonne, niedoprawione, po tygodniu można mieć dość. Ogólnie wyjazd udany, pomimo drobnych niedogodności. Radzę nie sugerować się opinią w którym hotelu ilu było chorych, bo jest to sprawa indywidualna co kto je i jak przy tym uważa :)

Dziękujemy, Ola P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: longbeach2020, General Manager, Hurghada Long Beach ResortOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dear Guest.

We would like to thank you for your nice compliment for Long Beach Resort
We are glad that you had a nice vacation with us.
We wish you all the best and hope to welcome you back soon again.

Best regards,
Hany Mounir
General Manager

ZAMELDOWANIE/WARUNKI MIESZKANIOWE
Tak jak większość tu pisze mimo 10$ w paszporcie recepcjonista robił co mógł by umieścić nas w "domkach". Po dłuższej dyskusji zgodziliśmy się na jeden nocleg w takim domku i to był koszmar. Widok na klepisko ziemi, z jednej strony domek w ruinie a kolejny od 7 rano w remoncie. Warunki w pokoju znośne, dużo gorzej w łazience. Do morza blisko było jednak do restauracji i basenów szło się z 10min w nieznośnym upale.
Przekwaterowano nas kolejnego dnia o 12:20 do pokoju w głównym budynku blisko recepcji i zupełnie inny standard oraz widok z okna- przepaść.
Sam hotel wymaga odświeżenia (korytarze, windy, meble w częściach wspólnych etc.).

Nocami cisza i spokój.

KUCHNIA
Kuchnia niestety bardzo monotonna, wiele potraw bez smaku, słodkości bardzo słodkie, owoców niewiele. Kuchnia ewidentnie "nieeuropejska". Podejrzewam, że to pokłosie tego, że 40% gości to "lokalesi".
Są dwie restauracje główna dla dorosłych i dzieci (ładniejsza i lepiej obsługiwana) oraz pomocnicza tylko dla dorosłych. Bardzo często nie wpuszczano dorosłych bez dzieci w momentach szczytu do tej głównej restauracji co również było słabe.
Kolejnym mankamentem były kolejki. w sumie prawie zawsze chcąc coś dobrego zjeść np. na kolację trzeba było wystać w kolejce przy bemarach ok 5-6 osób, potem do kucharza np. po smażonego kurczaka ok 5-10 osób, a na koniec np do grilla kolejne 5 osób. Co smutniejsze z reguły mając już wszystko zdobyte chwile trzeba było jeszcze poczekać aż się stolik zwolni.

WIECZORY
Wieczory ludzie spędzają przy Aqua Barze (miejsce w budynku i koło niego przy basenie). W budynku straszny smród a na zewnątrz w zasadzie nigdy nie było miejsc już po 20 żeby usiąść.
To było też jedyne miejsce z dostępem do WIFI - horror. Byliśmy tam codziennie wieczorem właśnie z powodu wifi. Ja pobrałem 5 maili (tyle się udało), a dziewczyna dwa razy popisała chwile na whatsapp. Obstawiam (poniekąd wnioskuję z obserwacji), że funkcjonuje tam 1 AP na jakieś 200 osób i strzelam że łącze dostępowe to kilka do kilkudziesięciu Mbps. Dramat. Większość znajomych z PL kupowało karty GSM z internetem.

DRINKI
Drinki w zależności w jakim drink barze podawane były z colą/sprite z kija w miare zimne ale niesmaczne lub z butelki z reguły wygazowane i ciepłe. Rzadko był lód jeśli ktoś miał odwagę go użyć. Generalnie naprawdę musiało nas najść na drinka żeby go zamówić i wypić. Piwo nie najgorsze.
Ostatnia sprawa to szklanki a właściwie kubeczki plastikowe które co chwile zbierano zewsząd i płukano pod kranem (bez obmycia nawet ręką) i podawano kolejnemu gościowi.
Jedyny kulturalny bar (koło recepcji) był czynny w ramach all-inc. do godz 19

BASENY
Baseny na moje oko ładne i czyste. Nie kąpaliśmy się bo o 9 rano już nie było miejsc przy basenach więc wędrowaliśmy na plażę. Czego finalnie nie żałujemy.

PLAŻA
Plaża to zdecydowanie najmocniejszy punkt hotelu. Jest baaaaardzo długa i urozmaicona z leżakami na całej długości i dwoma drink barami.
Mamy piaszczystą i płytką "wodę". Mamy bardziej kamienistą lub twardą. Pojedyncze kępki rafy z rybkami wokół (sporo krabów i rozgwiazd). Są dwie laguny gdzie bardzo wielu rodziców przychodzi z dziećmi.
No i najważniejsze - jest pomost całkiem spory i ładny, a dokładnie od drabinki przez jakieś 100m ciągnie się brzeg rafy z pięknymi rybami (więcej ryb momentami niż na płatnych snurkowaniach rejsowych). Są też wypożyczalnie sprzętów wodnych na plaży (do kite'a).

PERSONEL i NAGANIACZE
Wielu naciągaczy na napiwki jednak wielu też skromnych i pomocnych pracowników spotkaliśmy na swojej drodze. Nikt nie był nachalny i zaborczy.
Na plaży sporo naganiaczy ale też nie byli uparci i odchodzili. Dobrym sposobem było mówić że już to "coś" si kupiło.

PODSUMOWANIE
Poza bajeczną plażą, większość aspektów jest neutralna, a na minus wieczory w śmierdzącym barze z brakiem miejsc i beznadziejnym wifi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Koniecznie w budynku głównym należy wziąć pokój
Dziękujemy, KrzysztofB163

Animacja super , bardzo mili uprzejmi i pomocni , w pierwszą wieczór popłakałam się że śmiechu , czekam na kolejne . W każdej sprawie można liczyć na każdą osobę w hotelu .animatorzy świetni potrafią każdego wciągną w każdą zabawę . Naprawdę polecam .

Dziękujemy, GosiaB693

Animatorzy świetni potrafią wciągnąć do zabawy każdego nie zależnie od wieku,jedzenie pyszne,hotel czysty i zadbany blisko są sklepy obsługa na najwyższym poziomie w razie jakich kolejek problemów odrazu pomagają

Dziękujemy, marcinmV9247FS