Zrecenzowano: 2 września 2019

Pierwszy pobyt w Egipcie. Hotel naprawdę robi wrażenie. Trochę irytujące bramki przy wejściu do lobby, siedzący tam strażnicy sprawdzają przy każdym wejściu, ale da się przyzwyczaić. Bardzo fajne hotel wygląda w środku jak i na zewnątrz. Pokój przestronny, funkcjonalny. Na balkon zostały nam dostarczone dodatkowe krzesła. Pokoje regularnie sprzątane. Baseny czyściutkie, a przy każdym z nich był ratownik. Restauracje w porządku. Posiłki urozmaicone, szkoda tylko że do kolacje, nie były na tak wysokim poziomie jak obiady. W menu głównie była wołowina oraz kurczak. Dodatkowy wykupiliśmy wycieczkę fakultatywną od tiba-tour. Zaproponowali nam znacznie tańsze ceny niż biuro podróży. Bawiliśmy się fantastycznie. Ogólnie hotel oceniamy bardzo dobrze. Jedno czego nam żal to krótki pobyt, 7 dni to stanowczo za mało. 10 dni to minimum.

Dziękujemy, yaros-law83
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karim E, General Manager, Mercure Hurghada HotelOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dear yaros-law83,

We very much appreciate your comments regarding your stay at the Mercure Hurghada Hotel.

It is always a pleasure to receive positive feedback. I will share your comments with our team. I am sure that this feedback will serve as an encouragement to all of our staff as we strive to continuously improve the quality of our services.

Thank you again for sharing your experience, and we hope your next visit will be as pleasant as the previous one.

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Postaram się opisać dokładnie plusy i minusy ponieważ sami wybierając się do tego hotelu przeczytaliśmy wiele dobrych opinii jednak lecieliśmy z mała obawą ponieważ jest to hotel 4 gwiazdkowy a wcześniej zawsze wybieraliśmy w Egipcie hotele 5 gwiazdkowe.

Lokalizacja - hotel bardzo blisko lotniska transfer trwa 10 min.
Pokoje - mieszkaliśmy w większych pokojach typu superior (52 m2). Pokoje czyste jak na Egipskie standardy,brak grzyba czy brudnej pościeli. Wiadomo higieny szpitalnej nie ma się co spodziewać ale jeśli nie robisz testu białej rękawiczki jest naprawdę ok.
Baseny - są 3 baseny, jeden główny i dwa mniejsze obok siebie. Korzystaliśmy w większości z mniejszego basenu ponieważ na głównym basenie było dość sporo dzieci. Na wszystkich basenach obecni byli przez cały czas ratownicy.
Obsługa - uprzejma i pomocna raczej nie mam im nic do zarzucenia. Jedynie dość natarczywi są Panowie i Panie oferujący swoje usługi typu nurkowanie bądź inne tego typu. Codziennie próbują wcisnąć swoje usługi mimo stanowczej odmowy.
Goście - w większości muzułmanie i jest to przeważająca grupa ok 65%, pozostali to Niemcy oraz Rosjanie. Polaków było bardzo mało może kilka osób.
Plaża - z kilkoma ratownikami, stosunkowo niewielka, piaszczysta z łagodnym zejściem do morza. Leżaków jest tak wiele że każdy znajdzie miejsce niezależnie od godziny.
Jedzenie - głodnym chodzić nie będziesz ale szału nie ma, mało nowości, jedzenie bardzo monotonne i mimo że jest tego dość sporo prawie wszystko smakuje tak samo od sałatek przez mięsa aż do ciast. Z pewnością nie jest to hotel dla osób które jedzenie traktują jako coś więcej niż wartości odżywcze i chcieliby dobrze zjeść. Największa pięta achillesowa to mięsa - tak suche i nie przyprawione że po 3 podejściu zacząłem ich unikać.
Bary - w sumie są cztery. Ten na plaży nie serwuje piwa. Tylko główny wydaje pizzę i frytki i tylko on. Kolejka jak za PRLu a obsługuje tylko jeden kucharz. Pozostałe dwa to mały przy małych basenach i jeden nieopodal restauracji.
Drinki - kolejny minus aż ciężko to opisywać poza piwem i whisky z colą raczej niczego innego nie dało się pić.
Podsumowując niezły hotel z aspiracjami na 5 gwiazdek.
Rafa przy plaży - jak na Hurghade niezła i raczej na plus. Spodziewaliśmy się szczątek rafy ale miło się zaskoczyliśmy i ktoś kto lubi snurkować będzie miał co oglądać ponieważ jest bardzo dużo rybek.
Animacje - coś się działo ale raczej animatorzy przemykali bez szelestnie i w porównaniu do innych hoteli wypadało to średnio.

Do poprawki kuchnia, wydawanie przekąsek we wszystkich barach nie tylko na głównym i przez więcej niż jednego kucharza, drinki żeby to jakoś smakowało i miało normalne proporcje. I przede wszystkim natarczywi usługodawcy z hotelu. Piwo Stella i arbuzy płatne ale to może przez to że są to 4 gwiazdki. Generalnie hotel raczej dla rodzin lub osób które chcą odpocząć. Nam się raczej nudziło, ciężko kogoś poznać przy tak małej ilości osób z Polski. Wakacje raczej udane i bez zgrzytów ale bez szaleństwa. Hotel godny polecenia czy wrócimy ponownie, raczej nie.

Dziękujemy, Jacek O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karim E, General Manager, Mercure Hurghada HotelOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Dear Jacek O,

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Przyjechaliśmy tu na tygodniowe wakacje, teraz myślę że to było trochę za krótko. Hotel jest świetny. Zostaliśmy odprowadzeni do pokoju, po około 20 minutach od przybycia. W pokoju było wystarczająco dużo miejsca. Klimatyzacja działała bez zarzutów, a do tego pokój był sprzątany codziennie. Jedzenie było pyszne i zróżnicowane. Praktycznie codziennie jedliśmy co innego a smakowało każdemu z nas. Woda w basenie ciepła, dodatkowo na plus bardzo dużą ilość leżaków. W hotelu nie było zaplanowanych animacji, dlatego postanowiliśmy wykupić wycieczkę fakultatywną z tiba-tour. Świetnie spędziliśmy czas na pustyni, a zapłaciliśmy znacznie mniej niż oferowało biuro podróży. Serdecznie polecamy wakacje w tym pięknym kraju i ho

Dziękujemy, Maricusz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karim E, General Manager, Mercure Hurghada HotelOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Dear Maricusz,

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Bardzo przyjemny hotel, fantastyczna obsługa. Ciekawy program artystyczny i przesympatyczni animatorzy, serdeczne pozdrowienia dla Foxa :) Pokoje czyste, codziennie starannie sprzątane, przytulne i wyposażone we wszystko co potrzeba. Blisko do plaży i dwa baseny do dyspozycji gości, żadnych problemow z leżakami. Jeśli chodzi o jedzenie to nikt głodny nie będzie chodził, choć dla mnie monotonnie i zdecydowanie nie moje smaki. Z chęcią wrócimy :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Wioleta O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karim E, General Manager, Mercure Hurghada HotelOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2019

Dear Wioleta O,

Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Bardzo fajny hotel, spokój, rodzinna atmosfera. Dwa baseny do dyspozycji, plaża, animacje w ciągu dnia i każdego wieczoru. Przemiła obsługa, która służy pomocą... animatorzy bardzo przyjacielscy (Mado, Fox).

Dziękujemy, KrzysztofM1138
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karim E, General Manager, Mercure Hurghada HotelOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Dear KrzysztofM1138,