Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Postaram się opisać dokładnie plusy i minusy ponieważ sami wybierając się do tego hotelu przeczytaliśmy wiele dobrych opinii jednak lecieliśmy z mała obawą ponieważ jest to hotel 4 gwiazdkowy a wcześniej zawsze wybieraliśmy w Egipcie hotele 5 gwiazdkowe.

Lokalizacja - hotel bardzo blisko lotniska transfer trwa 10 min.
Pokoje - mieszkaliśmy w większych pokojach typu superior (52 m2). Pokoje czyste jak na Egipskie standardy,brak grzyba czy brudnej pościeli. Wiadomo higieny szpitalnej nie ma się co spodziewać ale jeśli nie robisz testu białej rękawiczki jest naprawdę ok.
Baseny - są 3 baseny, jeden główny i dwa mniejsze obok siebie. Korzystaliśmy w większości z mniejszego basenu ponieważ na głównym basenie było dość sporo dzieci. Na wszystkich basenach obecni byli przez cały czas ratownicy.
Obsługa - uprzejma i pomocna raczej nie mam im nic do zarzucenia. Jedynie dość natarczywi są Panowie i Panie oferujący swoje usługi typu nurkowanie bądź inne tego typu. Codziennie próbują wcisnąć swoje usługi mimo stanowczej odmowy.
Goście - w większości muzułmanie i jest to przeważająca grupa ok 65%, pozostali to Niemcy oraz Rosjanie. Polaków było bardzo mało może kilka osób.
Plaża - z kilkoma ratownikami, stosunkowo niewielka, piaszczysta z łagodnym zejściem do morza. Leżaków jest tak wiele że każdy znajdzie miejsce niezależnie od godziny.
Jedzenie - głodnym chodzić nie będziesz ale szału nie ma, mało nowości, jedzenie bardzo monotonne i mimo że jest tego dość sporo prawie wszystko smakuje tak samo od sałatek przez mięsa aż do ciast. Z pewnością nie jest to hotel dla osób które jedzenie traktują jako coś więcej niż wartości odżywcze i chcieliby dobrze zjeść. Największa pięta achillesowa to mięsa - tak suche i nie przyprawione że po 3 podejściu zacząłem ich unikać.
Bary - w sumie są cztery. Ten na plaży nie serwuje piwa. Tylko główny wydaje pizzę i frytki i tylko on. Kolejka jak za PRLu a obsługuje tylko jeden kucharz. Pozostałe dwa to mały przy małych basenach i jeden nieopodal restauracji.
Drinki - kolejny minus aż ciężko to opisywać poza piwem i whisky z colą raczej niczego innego nie dało się pić.
Podsumowując niezły hotel z aspiracjami na 5 gwiazdek.
Rafa przy plaży - jak na Hurghade niezła i raczej na plus. Spodziewaliśmy się szczątek rafy ale miło się zaskoczyliśmy i ktoś kto lubi snurkować będzie miał co oglądać ponieważ jest bardzo dużo rybek.
Animacje - coś się działo ale raczej animatorzy przemykali bez szelestnie i w porównaniu do innych hoteli wypadało to średnio.

Do poprawki kuchnia, wydawanie przekąsek we wszystkich barach nie tylko na głównym i przez więcej niż jednego kucharza, drinki żeby to jakoś smakowało i miało normalne proporcje. I przede wszystkim natarczywi usługodawcy z hotelu. Piwo Stella i arbuzy płatne ale to może przez to że są to 4 gwiazdki. Generalnie hotel raczej dla rodzin lub osób które chcą odpocząć. Nam się raczej nudziło, ciężko kogoś poznać przy tak małej ilości osób z Polski. Wakacje raczej udane i bez zgrzytów ale bez szaleństwa. Hotel godny polecenia czy wrócimy ponownie, raczej nie.

Dziękujemy, jaceko872
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karim E, General Manager, Mercure Hurghada HotelOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Dear Jacek O,

We very much appreciate your comments regarding your stay at the Mercure Hurghada Hotel.

It is always a pleasure to receive positive feedback. I will share your comments with our team. I am sure that this feedback will serve as an encouragement to all of our staff as we strive to continuously improve the quality of our services.

Thank you again for sharing your experience, and we hope your next visit will be as pleasant as the previous one.

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Bardzo przyjemny hotel, fantastyczna obsługa. Ciekawy program artystyczny i przesympatyczni animatorzy, serdeczne pozdrowienia dla Foxa :) Pokoje czyste, codziennie starannie sprzątane, przytulne i wyposażone we wszystko co potrzeba. Blisko do plaży i dwa baseny do dyspozycji gości, żadnych problemow z leżakami. Jeśli chodzi o jedzenie to nikt głodny nie będzie chodził, choć dla mnie monotonnie i zdecydowanie nie moje smaki. Z chęcią wrócimy :)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Wioleta O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karim E, General Manager, Mercure Hurghada HotelOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2019

Dear Wioleta O,

Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Bardzo fajny hotel, spokój, rodzinna atmosfera. Dwa baseny do dyspozycji, plaża, animacje w ciągu dnia i każdego wieczoru. Przemiła obsługa, która służy pomocą... animatorzy bardzo przyjacielscy (Mado, Fox).

Dziękujemy, KrzysztofM1138
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karim E, General Manager, Mercure Hurghada HotelOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Dear KrzysztofM1138,

Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Czas spędzony w hotelu Mercure był naprawdę bardzo miły. Dobry standard pokoji, działająca klimatyzacja, spory wybór miejsc przy basenach oraz na plaży. Bardzo dobry zespół animacji na czele z Mado i Fox. Bardzo pomocni i świetni ludzie. Szczerze polecam to miejsce i hotel !
Michał z Polski

Dziękujemy, Paweł K

Dear Paweł K,

Zrecenzowano: 28 czerwca 2019

Na wstepie Chce podziekowac SZEF Kuchni Panu AHMED GABER
Bylam 3 dni Bardzo chora:zemsta faraona mnie dopadla, kto przezyl juz tutaj ten straszny wieus, wie Jak ciezko z tego wysc, antybiotyki pomogly, po 3 dniach musialam juz powoli zaczac cos jesc, trudno bylo mi w Restaurant/rozne zapachy powodowaly Ze mnie jeszsze mdlilo. Zapytalam Szefa Kuchni czy moge do pokoju wziasc troche zupy i razu!?/wytlumaczylam dlaczego. Powiedziano mi Ze dostarczy mi keiner. Przyniesiono mi na tacy nie tyko zupe, Ale pikne zielone banany 5 sztuk i 2 duze jablka. Bardzo Mi pomogly w mojej doleglowosci.
Jeszcze raz Dziekuje i polecany ten Hotel z pelnym pobytem, organizacja profesjonalna.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Gabriela Zofia G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karim E, General Manager, Mercure Hurghada HotelOdpowiedź udzielona 28 czerwca 2019

Dear Gabriela Zofia G,