Bardzo fajny hotel, smaczne jedzenie a przede wszystkim fantastyczna obsługa. Ciekawy program artystyczny i wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi. Blisko do plaży i dwa baseny do dyspozycji. Pokoje przytulne i wyposażone we wszystko co potrzeba. Z chęcią wrócimy :)

Dziękujemy, Daria S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karim E, General Manager, Mercure Hurghada HotelOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear Daria S,

We very much appreciate your comments regarding your stay at the Mercure Hurghada Hotel.

It is always a pleasure to receive positive feedback. I will share your comments with our team. I am sure that this feedback will serve as an encouragement to all of our staff as we strive to continuously improve the quality of our services.

Thank you again for sharing your experience, and we hope your next visit will be as pleasant as the previous one.

ACCOR BRANDS : Sofitel, Novotel, Pullman, Ibis

Dovolena byla skvela,vsichni neuveritepne prijemni. Uklid pokoju uspokojujici kazdy den voda zdarma v minibaru na pokoji.System pujcovani rucniku na plaz muzu chvalit.nabidka jidla a piti dobra.Animatori naprosto skveli bavili celou dobu.
Doporucujeme pobyt.

Dziękujemy, Missulle H

Dear Missulle H,

ACCOR BRANDS : Sofitel, Novotel, Pullman, Ibis

Każdy z nas ma swój własny pomysł na jakość wypoczynku i cenę, jaką jest gotów za to zapłacić. Słyszeliśmy o tym hotelu dawno temu, jak jedna z najlepszych czwórek w Hurghadzie, więc kiedy zaproponowano nam to miejsce na trzy dni przed wyjazdem z Kijowa za 600 dolców za tydzień dla dwóch osób, zdecydowaliśmy się polecieć, choć z pewnością było to nie była to paląca wycieczka i jak się okazało, była to prawdziwa cena. Rano wsiedliśmy do hotelu, nikt nie spieszył się do odprawy, więc zostawiając walizki w holu i przebierając się w toalecie, po prostu poszliśmy na plażę. Plaża była blisko, wolna Nie było leżaków, normalnego wejścia do wody, woda jest dla mnie idealna, czysta, nie ma tu wspaniałego grzbietu raf, oczywiście nie, i wiedzieliśmy o tym, ale małe kawałki korali natknij się i jest wiele różnych kolorowych ryb, być może nie tyle, ile widzieliśmy w innych miejscach, ale możesz zobaczyć coś pod wodą. Tak więc plaża i morze są cztery. Pokój był podany tuż przed obiadem, nic nie było płatne dodatkowo, wszystko było całkiem średnie w środku, ale łóżko było wygodne i twarde, instalacja wodno-kanalizacyjna i klimatyzacja działały dobrze TV, nie włączaliśmy się, aw domu prawie nie oglądaliśmy , sprzątanie jak zwykle powierzchowne. Terytorium hotelu jest dobrze zaplanowane, wszystko jest blisko, dobrze wyglądają i czyste, baseny są sprzątane każdego wieczoru. Dla mnie wydawało mi się, że najciekawsze są rzeczy dla dzieci, animacja jest bardziej zabawna, także dla dorosłych, wszystko jest zrobione, ale w ciągu dnia z powodu upału ludzie są przeważnie leniwi, a wieczorem czasami jest interesujące, gdy mówi ktoś z zaproszonych artystów. O jedzeniu, oczywiście, wszystko jest subiektywne, każdy ma swoją własną opinię, jak dla mnie, wobec słabych czterech, chociaż wybór jest ogólnie tam, dla mnie osobiście nie było tu smacznego jedzenia. Kartoszka była często na wpół pieczona, grill często palono, kurczak był zbyt suchy, nie było zup, desery też były bardzo mdłe. Dobry czasami jeździł do miasta i oddawał się jakiejś kawiarence z owocami morza, której nie ryzykowałeś kupując niczego w takim upale, zapach jest naprawdę ostry i jest przygotowywany z tobą w bardzo wątpliwych warunkach, więc od ciebie zależy zdecydować, czy zaryzykować, czy nie. Cały lokalny alkohol, lubiłeś piwo, jeśli było zimno. Urlopowicze są inni, dość Europejczycy z Zachodu i Rosjanie, są Arabowie, zwłaszcza wzrost ich liczby w weekendy. Personel pracuje w różnych, w większości przyjaznych ludziach, nie obserwowaliśmy żadnych wielkich konfliktów. Na spotkaniu z przewodnikiem nie jedziemy długo, wszystkie pytania mogą być w porządku i szybko decydować o lobby bez pośrednika, a kupowanie wycieczek po wygórowanych cenach nie jest interesujące, zabraliśmy Luxor i El Gouna w sieci społecznościowe z Mido Bikham dwa razy taniej. Wniosek sprawi, że budżet hotelu, na pewno możesz tu przyjść raz, a ludzie, którzy tu odpoczywają Regularnie, przepraszam, nie rozumiem, ale smaki, jak wiemy, nie kłócą się.

Dziękujemy, Yuri K

Dear Yuri K,

Zrecenzowano: 28 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko super, czysto, ładnie... plaża świetna, mozna popływać z rybkami, świetna rafa koralowa. Ja oceniam 9/10, - 1 pkt za wiatr ;) jedzenie jak na Egipt bardzo dobre, obsługa świetna i kontaktowa Nic więcej nie muszę dodawać :)

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Robert B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karim E, General Manager, Mercure Hurghada HotelOdpowiedź udzielona 28 marca 2019

Dear Robert B,

Zrecenzowano: 21 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel w tej cenie pokoje czyste jedzenie dobrze każdy znajdzie coś dla siebie zaletą jest plaża i morze w zasięgu wzroku cudowne widok super animacje jedyny minus to czystość stołów na stołówce Zdecydowanie polecam

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Miroslaw D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Karim E, General Manager, Mercure Hurghada HotelOdpowiedź udzielona 21 marca 2019

Dear Miroslaw D,