Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Wakacje przełom maja i czerwca 2019
Znakomity hotel , który zasługuje na 5 gwiazdek z ładnymi sprzątanymi codziennie pokojami.
Prywatna czysta plaża tuż przy hotelu z wystarczającą ilością leżaków w cieniu palm z łagodnym zejściem do morza, duży basen.
W restauracji głównej serwowano urozmaicone i pyszne jedzenie :)
Trzy bary serwujące napoje , drinki oraz przekąski i lody.
Obsługa przemiła i uczynna :) Dużo animacji dla gości.
Polecam hotel osobom ceniącym sobie dobry wypoczynek :)

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Grzesieek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: azehoui, Guest Relations Manager, Continental Hotel HurghadaOdpowiedź udzielona 10 lipca 2019

Dear Guest,

Thank you for taking time and sharing your holiday experience on Tripadvisor.

We are pleased that you have enjoyed your stay at the Continental Hotel Hurghada.

All team will be more than delighted to welcome you and make every day count.

Zrecenzowano: 8 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe położenie hotelu blisko centrum. Pokoje ładne zadbane . Obsługa bardzo dobra,profesjonalna,pomocna. Jedzenie urozmaicone ogromny wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Plaża ładna zadbana ,hotel sprzyja wypoczynkowi. Urlop bardzo udany !!! Na pewno jeszcze tam wrócimy

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Alicja P

Dear Alicja P,

Thank you for taking time and sharing your holiday experience with us on Tripadvisor.

We are pleased that you have enjoyed your stay with us.

Your feedback is important to us and we are glad to hear that we made every day count.
All continental Hotel Hurghada team will be pleased to welcome you and make every day count.

Zrecenzowano: 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny hotel. Dużym plusem jest czystosc. W pokojach codzień wymieniane ręczniki, dostarczana woda. Na terenie hotelu, basenu bardzo schludnie. Obsługa przemiła, pomocna, uśmiechnięta. Jedzenie różnorodne i smaczne. Codzień coś nowego. Duży plus za odległość plaży od hotelu- zaledwie kilka kroków. Bardzo miły, kameralny hotel.
Zdecydowanie polecamy.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, MARIPOSA140290

Dear Mariposa 140290,

Zrecenzowano: 23 lutego 2019

Hotel z zewnątrz może i średniej jakości, ale w środku super przyzwoity. Mega panująca czystość w lobby, na stołówce, korytarzach czy w pokojach. A to rzadkość w Egipcie. Pokój bardzo duży z widokiem pięknym na morze (338) oraz łóżko typu KINGSIZE:) , balkon 3/2 metry gdzie można się rankiem opalać podziwiając widok morza i gości delektujących się śniadaniem. Posiłki dla każdego coś....najadłem się (znowu jak to bywa w lutym) truskawek pod każdą postacią, a także pyszne ciasta. NA obiad/kolację była wołowina, kurczak, kaczka, oraz co wieczór coś z grilla na patio. Plaża wystarczająca, morze bardzo spokojne i jak na Egipt...średnio ciepłe. Animatorzy w kółko jedno i to samo, ale taka ich praca. Basen podgrzewany...Spacer promenadą, gdzie można coś kupić, a także podziwiać sąsiedzki hotel Steigenberger Aldau wyglądający kosmicznie. Jednak i oni i my mieliśmy takie samo słońce jak i takie samo morze, więc po co przepłacać. Ogólnie bardzo polecam hotel szczególnie pod względem internetu (wifi)......gdzie spotkała mnie mega niespodzianka. Ale tego...nie mogę zdradzić :) Wschody i zachody słońca..wspaniałe, a pełny księżyc odbijający się w morzu...hmmmmm

Wskazówka dotycząca pokoi: Chyba wszystkie pokoje są z widokiem głównym lub bocznym na morze. Mój piękny pokój 2os to 338
Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
2  Dziękujemy, Z5245BNsebaDawid

Dear guest,

Zrecenzowano: 3 lutego 2019

Hotel godny polecenia, bardzo czysty, z niezwykle przyjazną obsługą. Na uwagę zasługują animatorzy, którzy dbają o to, aby turyści się nie nudzili. Szczególne podziękowania dla Laysan i Foxa- przesympatyczni młodzi ludzie, zawsze uśmiechnięci, z dużym poczuciem humoru, nie znający barier językowych. Na terenie hotelu można odpocząć i zabawić się. Basen podzielony tak, aby dzieci nie przeszkadzały dorosłym, plaża czysta z profesjonalną obsługą. Mogłabym ponarzekać na jedzenie, ale w sumie nie jestem wybredna. Polecam wycieczkę na safari- bardzo ciekawa przygoda, można zobaczyć kontrolowany folklor. Okolice hotelu ciche, spokojne i bezpieczne- nie warto słuchać szumu medialnego. Gorąco polecam hotel i pozdrawiam personel, który bardzo dbał, abyśmy wrócili zadowoleni z wyjazdu.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, C5394MFannaw