Hotel skvely,jidlo vynikajici,vyborne zakusky, skvele,ze nealko i kavu si berete sami.Pokoj se vstupem do bazenu-bezvadny.Toto vse ok.More melke,ciste,koral daleko.To by mohlo byt lepsi.Radi se sem vratime.

Dziękujemy, Z677z677z

Dzień dobry!.

Mam na imię Oluś. Odwiedziłem ten hotel we wrześniu 2019 roku. Z rzeczy które mi się spodobały napewno mogę wymienić wystrój,baseny i bliskość plaży i morza. Pokoje były schludne i czyste. Sprzaatcze wykonywali swoją pracę rzetelnie i sumiennie poza małymi wyjątkami kiedy nie zmieniono nam wody na świeża i sejf się zacina. Animacje nie były na wysokim poziomie. Mi podobała się Lova mimo że trudno było się z nią zakomunikować. Bary które miały działać 24h na doba działały tak długo ale obsługa nie była, byt zadowolona ze musi nas obsługiwać w późnych godzinach nocnych. Szczególnie greges. Jak go spotkam w Polsce to mu gupi ryj rozwale. Jedzenie było średnie, generalnie masowa. Najbardziej smakowało mi we włoskiej restauracji a najmniej mongolskiej. Toalety publiczne w głównych ośrodkach były czyste i pachnące ale na uboczu już nie koniecznie. Generalnie nie am porównania bo to mój pierwszy wyjazd i nie mam porównania ale myślę że jest kilka rzeczy które można poprawić. Moja ocena to 6/10.

Pozdrawiam.

Dziękujemy, Tadjr_25853
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: amrf496, Guest Relations, Titanic PalaceOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear Tadjr_25853!
Thank you for commenting on the Titanic Palace hotel! We are glad to know that you had a nice and relaxing time in the hotel and your stay met your expectations. We hope that soon you will visit us again and you will become our regular guest. We are looking forward to seeing you here! Best regards, Guest Relations Margarita.

Duzy kompleks hotelowy. Super aquapark i baseny. Jedzenie przeciętne, mały wybór, monotonne. Restauracje tematyczne całkiem przyzwoite, chociaż szału nie ma. Mi najbardziej smakowała włoska. Animatorzy sympatyczni, jednak troszkę leniwi, może to kwestia tego, że są po szczycie sezonu. Pokoje czyste. My mieliśmy taras z wyjściem do basenu, to super opcja. Obsługa bardzo miła, chociaż trafiają się gbury. Jeśli miałabym porównywać mój poprzedni hotel w Egipcie (akurat w Sharm), to Titanic Palace wypada dosyć słabo, ale tragedii nie ma.

Dziękujemy, Dhdd_21485254

Dear Dhdd_21485254!
Thank you for posting your review and sharing your opinion about Titanic Palace! All our team is glad that you had a nice time in the hotel and you have got good impressions. We hope that Titanic Palace will be your second home and you will visit us again very soon. Looking forward to seeing you! Best regards, Guest Relations Margarita.

Pokoje bardzo czyste, sprzątane codziennie, picie dokładane w dużej ilości.
Jedzenie w restauracjach bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie, szczególnie dobre są potrawy typowo arabskie (polecam grille przed restauracją).
Obsługa bardzo miła, sympatyczna i pomocna, nie ma problemu z dogadaniem się jeśli jest jakiś problem (po przyjeździe nie działały drzwi od tarasu, po zgłoszeniu drzwi zostały natychmiast naprawione).
Napoje są cały czas donoszone do leżaków.
Internet w całym hotelu działa bardzo dobrze i działa sprawnie, nawet na plaży czy po wyjściu z hotelu.
Napoje oryginalne (fanta, cola), piwo dobre, soki rownież jedynie mocny alkohol złej jakości.
Woda w basenie zimna, da się porządnie schłodzić. W basenie głównym jest dostęp do baru wodnego.&€€7
Animacje są przez cały dzień, aqua aerobik, siatkówka wodna i plażowa, muzyka nad basenem leci cały czas, aqua park super, także nie da się nie nudzić:)
Przy hotelu ładne rafy, trzeba do nich przejść długim molo ale wozi tam darmowy samochód.

Dziękujemy, szymonz89

Dear szymonz89!

Super hotel bardzo dobre jedzenie fajna dyskoteka w hotelu pokoje czyste codziennie sprzątane super animatorzy A w szczególności Kamila z polski którzy robią super imprezy dobre drinki Baseny czyste super morze

Dziękujemy, Gmail58536

Dear Gmail58536!
Thank you for your review about Titanic Palace! We are pleased to know that your stay met your expectations and you were satisfied with the hotel and its facilities. We hope that next holidays you will spend in Titanic Palace as well and it will be the same nice as the previous one. We are looking forward to seeing you! Best regards, Guest Relations Margarita.