Wycieczki z Mario :)

Klaudia L
Najlepsze wycieczki!!!!

justynaj1980

Byliśmy pierwszy raz w Egipcie. Na Maria natknelisny się na fb, wykupilismy trzy wycieczki. Orange i Egipskie Malediwy oraz port Marina.
Był to najlepszy spędzony czas, na jachcie i wyspach. Jachty na bardzo wysokim poziomie, jedzenie przepyszne, atmosfera jakbyśmy się znali wieki.
Ceny dostępne. Jeśli będę kolejny raz w Egipcie w Hurghadzie na wycieczki pojadę tylko z Mario. Z czystym sercem polecam. 5 na 5 oczywiście :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, Klaudia L

Jestesmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, super organizacja, bardzo dobra cena i niesamowity przewodnik egipcjanin mowiacy swietnie po polsku! do zobaczenia kolejnym razem dziekujemy ;)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
1  Dziękujemy, justynaj1980