Absolutnie fantastyczny wypoczynek. Zacznę może od jedzenia.Zupełnie nie jestem w stanie zgodzić się z opiniami iż jedzenie jest monotonne ponieważ po raz pierwszy nie miałam ochoty wyjść zjeść czegoś na " mieście". Po prostu genialna kuchnia. Genialna obsługa w restauracji zarówno tej głównej jak i przy basenie ( Hamada best regards). Pyszne drinki serwowane przez profesjonalistów ( Ali Best geragrds). Otoczenie przy basenie przyjemne, muzyka nie narzucającą się- można odpocząć i spokojnie poczytać. Plaża moim zdaniem jest jednym z mini minusów tego hotelu niemniej jednak można zawsze wyjechać na cudną wycieczkę która oferuje piękne plaże i nurkowanie . Kolejnym mini minusem są pokoje, tak jak pisali poprzedni goście- pokoje są po delikatnym liftingu wiec znacznie odbiegają od całości hotelu. Czystość tez należy poprawić ale na prośbę pokój i wszystko zostało przepięknie posprzątane. Pokój absolutnie nie zepsuł mi tych wakacji. Na temat animacji nie wypowiem się ponieważ nie brałam w nich udziału. WiFi raczej słabe ale można było się połączyć ze światem adekwatnie do wakacyjnego stanu czyli wolno ;) Reasumując. Polecam ten hotel. Ja kiedy nigdy nie wracam w to samo miejsce NA PEWNO wrócę do Jaz Casa Del Mar Resort. Serdecznie pozdrawiam cały personel & SEE YOU SOON :)

1  Dziękujemy, iwo980
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: casadelmar2019, Front Office Manager, Jaz Casa Del Mar ResortOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dear Valued Guests,

First of all, we would like to seize the opportunity and thank you for such a warm detailed review about your vacation at Jaz Casa Del Mar resort and your kind words of joy, which are of high importance for us at all times.
We do always value all our esteemed guests and our hotel team is doing everything possible to guarantee them a most delightful and unforgettable stay.
We are impatiently looking forward to host you again, please consider Serenity Hotels your home away from home.

Hotel Management

Nasz urlop w Egipcie będziemy wspominać bardzo dobrze, animatorzy byli wspaniali robili cała robotę! Drinki przepyszne tak jak poprzednicy pisali w recenzjach. Pokoje są takie same jak na zdjęciach, ale jak ja na Instagramie haha (delikatnie poprawione ;)) można spodziewać się bałaganu (zakurzona podłoga), ponieważ w niektórych częściach budynku jest remont, dla wielbicieli czystości może być problem ponieważ ani pokój, ani łazienka nie lśni. Nie było żadnego problemu kiedy poprosiliśmy o dokładne sprzątanie. Wracając do animacji!!! Jimmy, Vanessa, Leo, Mans i Fabio są wspaniali! Naprawdę codziennie inne zajęcia zabawy w basenie, tańce codziennie imprezki. Przewspaniali ludzie będę ich bardzo miło wspominać.

2  Dziękujemy, Yeuxrouges
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: casadelmar2019, Front Office Manager, Jaz Casa Del Mar ResortOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear Valued Guest,
Thank you posting a wonderful 5-star review about your vacation here with us in Jaz Casa Del Mar Resort.
We value our esteemed guests at all times and our staff and management teams are going an extra mile to ensure them a most memorable and comfort time.
We are pleased to know that you entirely enjoyed your holidays with us, much appreciation for the high praises of our high standards of cleanness and food quality.
We hope to see you soon in our sunny resort again.

Hotel Management

Jeden z nowszych hoteli w okolicy według mnie prezentujący się naprawdę imponująco w porównaniu do tych w najbliżej okolicy. Obsługa bardzo miła i serdeczna, wszyscy ciągle uśmiechnięci. Bardzo duży wybór jedzenia, chociaż smaki trochę inne niż w Polsce. Animatorzy zabawni, a animacje ciekawe i umilajace i tak szybko płynący czas.

1  Dziękujemy, Daria J

Dear Valued Guest,

We would like to thank you for expressing your opinion concerning your visit to Jaz Casa Del Mar Resort, we are being exceedingly charmed with your comments concerning our hotel's atmosphere and delicious food.
We do highly appreciate your kind words and we do always go beyond and above to guarantee our esteemed guests an utmost courtesy and highest possible level of satisfaction.
We look forward to hosting you again in Serenity in the future.

Hotel Management

W hotelu spędziłam z mężem tydzień. Hotel nie za duży ale ma swój klimat. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Jedzenie dobre, obsługa bardzo sympatyczna wszyscy uśmiechnięci i pozytywni. Barmani przy basenie bardzo sympatyczni , robią super wymyślne drinki nie żałują wódeczki. Leżaki dostępne przy basenie . Na plaży byliśmy raz, jest do nie kawałek na drugiej stronie ulicy. Animatorzy fajni ,weseli, pozytywie zakręceni. Jeśli chodzi o pokój to standard egipski. Sprzątany niestety byle jak. Nie chciało mi się walczyć z nimi ponieważ nie spędzałam w nim wiele czasu . Lecieliśmy z TUI - kontakt z rezydentką tylko w dniu spotkania także nie wiem co byłoby gdybym potrzebowała pomocy. Ogólnie mogę polecić pobyt w tym hotelu.

1  Dziękujemy, JolaB165
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: casadelmar2019, Front Office Manager, Jaz Casa Del Mar ResortOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Valued Guest,

Thank you for choosing the Jaz Casa Del Mar Resort and for taking the time to post your kind and helpful review.
We are very pleased to read that you enjoyed your stay with us.
It was a pleasure to meet you and we hope you will return soon.

Hotel Management

Hotel rewelacyjny. Jedzenie bardzo dobre, obsługa uprzejma, miła, bardzo pomocna. Barmani robią fantastyczne drinki. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Przez cały dzień na plaży i basenie sa super animacje. Animator Jimmy zawsze uśmiechnięty, bardzo pozytywny człowiek. Generalnie bardzo, bardzo polecam!!!

1  Dziękujemy, Blad K

Dear Our Valued Customer
We would like to thank you very much for your completed nice review on your recent visit to our resort.
Looking forward to welcoming you back to your second home!