Bardzo dobrze rozbudowany aquapark, dużo różnych basenów, możliwość korzystania z sąsiedniego hotelu, jedzienie Ok każdy może coś dla siebie znaleźć, alkohol średni, woda mokra ogólnie polecam wypocząłem

Dziękujemy, Jacek G
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

W Egipcie byłam już po raz kolejny, ale pierwszy raz w tym hotelu. Wiedzac, że należy on do sieci Pickalbatros wiedziałam czego mogę spodziewać.

Bardzo szybki meldunek. Dostałyśmy pokój w budynku głównym. Sam pokój jak większość w tego typu hotelach. Zaskoczył mnie natomiast sejf, który można było wziąć pod pachę i wynieść z pokoju. Jedzenie dość zmaczne, urozmaicone zwłaszcza wieczorem, gdyż można korzystać z restauracji włoskiej i chińskiej. Raczej nikt głodny nie chodzi. Pyszna kawa w kawiarni obok recepcji. Drinki dość dobre, ale odoszę wrażenie, że lód robiony z wody kranowej, więc sporo osób narzeka na problemy żołądkowe (na szczęście po drugiej stronie ulicy jest apteka i Antinal kosztuje tam 1,5 euro za 24 tabletki). Dodam, że po raz pierwszy miałam problemy żołądkowe w Egipcie (a to moja kolejna wizyta w tym kraju). Skończyły się kiedy przestałam brać lód do napojów.
Teren hotelu rozległy, kilka basenów więc nie ma większych problemów z leżakami. Pomocni pracownicy znajdują wolne nawet o 10 czy później. Bardzo fajne aquaparki dla starszych i wodny placyk zabaw dla maluchów.
Plaża znajduje się po drugiej stronie ulicy przy innym hotelu. Można dojechac busikiem co pół godziny albo przespacerować się, co zajmuje 7-8 minut. Plaża super, ciepła woda, wyznaczony obszar do pływania. Po obydwu stronach długie molo z leżakami. Na końcu jednego z nich można popływac z rybkami pod czujnym okiem ratownika. Przy plaży bar z napojami i przekąskami, z którego można korzystać.
Przez pierwsze dwa dni byłam bardzo zaskoczona poziomem animacji, potem nastąpiły drobne przesunięcia animatorów między hotelami, pojawił się Hassan, który skutecznie rozruszał ekipę. Świetna dyskoteka w pianie, zawody w basenie.

Obsługa hotelowa bardzo miła, uczynna.
Więszość gości hotelowych to Polacy i niestety z żalem stwierdzam, że część zachowuje się poniżej jakiejkolwiek krytyki.

Hotel zdecydowanie godny polecenia, w niczym nie odstaje od pozostałych wchodzących w skład sieci Pickalbatros.

Podróżowałyśmy z Tui. Niestety rezydent nie pojawił się na spotkaniu organizacyjnym ani na jednym z dyżurów. Bardzo źle zorganizowany transfer, który nie trwa 20 minut jak w ofercie, tylko w naszym przypadku było to aż 80 (w drodze powrotnej też, ale były wtedy nocne korki na mieście - wiadomo Egipcjanie wychodzą z domów późnym wieczorem).

Dziękujemy, Paula B
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel, który mógłby być świetnym miejscem na spędzenie urlopu, ale bardzo wymaga już remontu. Z całego kompleksu jest ewidentnie najmniej zadbany, ma średni wybór jedzenia, pokoje wymagają remontu. Sytuację ratują animatorzy,swietny międzynarodowy zespół, bardzo się starają, mają mnóstwo energii. Jeśli hotel zostanie wyremontowany jak okoliczne należące do tego samego kompleksu, zasluzy zdecydowanie na 5*.

Dziękujemy, KatarzynaMor-2010
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Dużo fajnych basenów dla dzieci i dorosłych. Jedzenie dobre i w 3 roznych restauracjach urozmaicone. Bardzo mili kelnerzy. Codziennie inne wieczorne animacje i zabawy dla dzieci. Polecamy. ♥️♥️

Dziękujemy, 0852gosia
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Hotel trochę starszy,animacje super, plaża i morze najpiękniejszae i czyściutkie!Polecamy dla rodzin z dziećmi.Kelnerzy przy basenach i w restauracjach chętni do pomocy.Polecamy wycieczkę z Tui na wyspę Mahmya,piękne miejsce.

Dziękujemy, 094bernadeta