Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:
Nowość! Znajdź i zarezerwuj swój wymarzony pokój na stronie TripAdvisor — zawsze po najniższych cenach

“Najlepszy hotel w Egipcie!” 5 5 gwiazdkowych
Jaz Aquamarine Resort — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Aby wyszukać najlepsze ceny, wprowadź daty.
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
Jaz Aquamarine Resort
Miejsce nr 29 wśród 206 hoteli w Hurghadzie
Wrocław, Polska
Liczba recenzji: 4
4 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 4
“Najlepszy hotel w Egipcie!”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 8 października 2012

Witam jestem w Egipcie po raz 9 i jest to hotel o najlepszym standardzie wśród wszystkich 5 gwiazdkowych jakie dotychczas odwiedziłam.Bardzo profesjonalne podejście na najwyższym poziomie obsługi.Hotel dorównuje standardem hotelom o dużo wyższej cenie.Za rozsądną cenę uzyskujemy standard bardzo wysoko świadczonych usług ,który zadowoli nawet najbardziej wymagających i wybrednych klientów.Ja jestem bardzo zadowolona ,hotel odwiedziłam już trzykrotnie i za każdym razem jestem mile zaskoczona wysoką jakością obsługi.Pokoje bardzo czyste ,codziennie sprzątane z wymianą pościeli i ręczników.Baseny bardzo czyste ,nie ma problemów z wolnymi leżakami,których jest pod dostatkiem ze względu na ogromny obszar na którym znajduje się hotel.Zjeżdżalnie czynne i działające bardzo sprawnie z ratownikami bardzo pilnującym ruchu i bezpieczeństwa.Bardzo ciekawe animacje wieczorne organizowane przez międzynarodowy skład między innymi dziewczyny z Polski,które pozdrawiam serdecznie.Na szczególne pochwały zasługuje jakość jedzenia w barach plażowych a szczególnie restauracja główna.Jedzenie jest przepyszne,urozmaicone,zawsze ciepłe,niezwykle wymyślne sałatki i zakąski ,które zaspokoją nawet niezwykle wyrafinowane gusta.Szczególne podziękowania dla szefa kuchni MOHAMEDA ABDELHADY,który jest niezwykle pomocny i uprzejmy w doradzeniu typu jedzenia dla ludzi z problemami alergicznymi.Jest on chodzącą skarbnicą wiedzy na ten temat.Zawsze uśmiechnięty służy radą w każdej kwestii kulinarnej.Jedliśmy tam po raz pierwszy w Egipcie absolutnie wszystko i nie mieliśmy żadnych problemów podczas naszego dwutygodniowego pobytu.Zasługuję on na najwyższą ocenę z możliwych,nasza wdzięcznośc dla niego za pomoc w doradzeniu nam typu jedzenia przy posiadanym typie alergii nie zna granic.Polecam wszystkim z tego typu problemami.Hotel rekomendowany przeze mnie w każdej kwestii,nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń mimo iż nie należę do klientów ,których można szybko zadowolić ze względu na dużą ilość przebytych podróży nie zadowalam się byle czym, Kelnerzy działają sprawnie,mając oczy dookoła głowy nie trzeba o nic prosić,wszystko widzą sami,jeżeli czegoś nam akurat brakuje,stoliki sprzątane błyskawicznie.Polecam,polecam i jeszcze raz polecam.Napewno tam wrócę nie raz.

Wskazówka dotycząca pokojów: Bardzo dobre pokoje zaraz za restauracją włoską z widokiem na morze.Polecam.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: wrześniu 2012, wyjazd ze znajomymi
1 Dziękujemy, Agnieszka P
Napisz recenzję

4 564 recenzje(-i) naszych podróżnych

Wyświetl recenzje w kategorii:
Podsumowanie rankingu
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (73)
Data | Ranking
Liczba recenzji: 4
4 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 8
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 1 października 2012

Hotel czysty, schludny. Obsługa miła. Jedzenie dobre,chociaż powtarzało się. Jedyny minus to atrakcje tego hotelu. Były jakieś występy codziennie,ale bardzo słabe. I podczas naszego pobytu często nie było prądu w całym hotelu. Ale ogólnie duży pozytyw. Miło wspominam pobyt.

• Pobyt: lipcu 2012, wyjazd we dwoje
Dziękujemy, KamilaBrodnica
Gdańsk, Polska
Liczba recenzji: 8
6 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 23 września 2012

Świetny hotel na wysokim poziomie, piękna roślinność, wspaniałe baseny, blisko do ślicznej rafy z rybkami, murenami i innymi stworzonkami (spotkaliśmy skrzydlice i ośmiornice ) 2 restauracje w formie bufetu w all in, dodatkowo platne 4 restauracje a la carte(azjatycka,rybna,libańska,włoska) superior room bardzo duży, łazienka z prysznicem i wanną, osobno toaleta z bidetem, duży balkon, sprzątane codziennie bardzo dokładnie. obsługa bardzo dobra, nie wyciąga ręki po bakszysz tym bardziej aż chce się dawać :) jedynie barman w beach barze sprawiał wrażenie jakby pracował za karę... z animacji nie korzystalismy ale byly: siatkówka, jakieś tańce, wieczorne przedstawienia itp

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje zaczynające się od 3 (my mieliśmy 3265) widok na baseny i morze, to ten sam budynek w którym...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: wrześniu 2012, wyjazd we dwoje
1 Dziękujemy, saderan
Rumia, Gdansk, Poland
Liczba recenzji: 23
7 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 19
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 12 sierpnia 2012

Wlasnie wrocilam z meżem z tygodniowych wakacji w tym hotelu - pierwszy raz bylismy w all inclusive i na poczatku troche nie wiedzielismy co mozna a co nie - ale generalnie to mozna wszystko :) Wszystko fajnie jest opisane w opiniu Jarka Z wiec nie bede sie powtarzac Jedyne co to my nie wlozylismy 10 dolarow do paszportu, dostalismy pokoj z widokiem na ogrod (czyli nie na basen) i bylismy z tego bardzo zadowoleni. Nasz pokoj mial numer 117X byl umiejscowiony w polowie miedzy restauracja glowna a restaracja nad morzem - cieszylismy sie ze nie mamy widoku na basen gdyz tam juz od rana bylo duzo ludzi, kosili trawe itd - my mielismy u siebie cisze i cień przez caly dzien - a tak naprawde w pokoju tylko spalismy i sie przebieralismy :) Wszedzie czysto i ladnie. Byc moze trafilismy na wieksza akcje lub jest tam tak zawsze - ale codziennie bylismy pytani przez obsluge czy niczego nam nie potrzeba, czy nie mamy zadnych uwag itd.
W barach na plazy jest fajny wybor jedzonka tak wiec zdarzylo nam sie nie pojsc na obiad do glownej restauracji (hamburger, rybka, kurczaczek i to wszystko z frytkami, pizza i spagetti) duzy wybor drinkow takze bez procentow
Ktos napisal ze nie wolno brac wody z dystrybutorow - w pobliskich sklepach woda jest tania - ok dwie wody 1,5 l za dolara - ale nie tylko my napelnialismy butelke w barze - robilismy to wieczorem i nikt nie mial nic przeciwko temu

W pokojach czysto - zdarzyl nam sie komar i czasem jakas cma - no i raz jak taka cme zabilismy to nie sprzatnelismy jej z podlogi a rano jej nie bylo :) znalezlismy ja po drugiej stronie pokoju - przeniosly ja mrowki faraonki - ale niech to nikogo nie zniecheca - mialam kiedys te owady w domu i wchodza wszedzie gdzie znajda jedzenie - nie zotawiac jedzenia :)

Jesli chodzi o lezaki to nie lubie akcji zajmowania - gdyby kazdy polezal na lezaku tyle co potrzebuje to bylo by duzo wolnych- ale po 2 dniach musialam sie przelamac bo wszyscy tak robili - jest ich duzo i po poludniu zaczynaja sie zwalniac - bywa jednak ze czasem ktos zajmowal lezak kolo nas i sie nie pojawial do poludnia - my zajmowalismy sobie dwa w cieniu ok 7 rano i po sniadanku juz na nich lezelismy

Ogolnie Hotel bardzo rozlegly, bardzo zadbany , ja bylam nim zachwycona i na pewno tam wrocimy tym razem z dziecmi :))

Dopiero przedostatniego dnia wybralismy sie do sklepow pobliskich - nie jest tam drogi - mozna kupic plyny do opalania w podobnych cenach jak u nas - dmuchance dla dzieci Intexa, buty do chodzenia po wodzie tansze niz w polsce :)

Co do morza zeczywiscie tuz przy hotelu bywa ze jest po kostki - wcale nie trzeba isc na molo po prawej - zreszta tam nie bardzo wpuszaja bo to teren innego hotelu - my chodziilismy przez cypel po lewej - potem jeszcze kawalek sie szlo (buty do wody wg mnie niezbedne) no i jak juz sie dojdzie do rafy to nie zaluje sie tej 15 min wycieczki :) rafy - poniszczone jak wszedzie, ale ladniejsze niz te na pełnym morzu na ktore nas dowiezli w trakcie wycieczki na snurkowanie i wyspe Giftun - naprawde warto kilka razy sie przejsc i wziac lub kupic maske i rurke - nie trzeba umiec plywac bo mozna ogladac rybki przy glebokosci ok 1 m - albo kawaleczek poplynac - doslownie kilka metrow -Ja nie plywam za dobrze ale moge zapewnic ze przy tak slonej wodzie mocno bym sie musiala starac zeby sie utopic - wiecej rybek jest popoludniami - a wracajac szlismy przez wode i ogladalismy wsztko co sie pod nogami ruszalo - slimaczki, male kraby itd

Najwiekszym minusem jest to ze dzien jest tam krotki i ciemno juz sie robi po godz 18 - my sie zatem przestawilismy i kladlismy sie spac ok polnocy zeby wczesniej wstac

Polecam ten hotel calym sercem - naprawde super miejsce!!!!

• Pobyt: sierpniu 2012, wyjazd we dwoje
7 Dziękujemy, Marzena T
Sprang Capelle
Liczba recenzji: 2
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 12
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 29 lipca 2012

Bylismy z zona na poczatku lipca. Pogoda jak to w Egipcie...38 stopni w cieniu od 7 rano wiec az dusi z goraca.To nasz drugi raz w Egipcie- wczesiniej w Sharm.Hotel robi wrazenie- jest ogromny i bardzo czysty.Wszedzie jest pelno obslugi ktora jest usmiechnieta i zawsze pomocna- no moze za wyjatkiem jednego razu kiedy zadzwonilem do recepcji po zelazko i wkoncu nie doczakalem sie go ...
Na miejscu w recepcji jest polka ktora moze pomoc kazdemu kto nie zna angielskiego.
Przybylismy na miejsce o 11 rano a doba hotelowa zaczyna sie o 14 . Oddalismy paszporty zeby mogli nas zameldowac i wyslano nas do restauracji kolo basenu na trwajace jeszcze sniadanie - od 12 podawano cieple przekaski - hamburgery, smazone kurczaki z frytkami, pyszna ryba itd.
Egipski pracownik naszego biura podrozy powiedzial nam ze jezeli wlozymy do paszportu pare dolcow to dostaniemy lepszy pokoj- wlozylem 10 dolcow ale nie za bardzo w to wierzylem.
Przed 2 nasz otrzymalismy komplet kart do pokoju i nie wiem czy kasa pomogla ale mielismy pokoj z widokiem na basen i morze :) robilo wrazenie. Znajomi nie wlozyli nic i mieli widok na agregat pradotworczy i plac zabaw...
Wkazdym razie to bylo dobrze wydane 10 dolcow :)

Pokoj czysty,ladnie urzadzony z sejfem,duza szafa no i klima dzialala niesamowicie dobrze.
W naszym pokoju chyba cos nie gralo bo po wyjsciu z pokoju klima dalej dzialala wiec jak wracalismy to bylo zimno :)

Jedzenie bardzo dobre i bardzo duzy wybor- kazdy cos dla siebie znajdzie- nawet marudni angole zadajacy frytkow :)

W hotelu bylo 90 procent polakow a reszta to niemcy i anglicy. nie spotkalem zadnych rosjan co mnie zaskoczylo bo wszedzie ich pelno na wakacjach...

Sa dwie glowne restauracje i obie sa dobre. Sa tez 4 restauracje ala carte ale nie korzystalismy bo wybor byl duzy w reguralnych restauracjach.

Glownym problemem byl czesty brak pradu!!!!
Przez to moija ocena jest bdb a nie znakomita.Prad wylaczal sie nawet po 20 razy dziennine i po minucie wracal. TV gasl, klima sie wylaczala itd. Bardzo irytujace w tak duzym hotelu.
Pewnego dnia byla awaria pradu w calej Hurgadzie... masakra- dzialalo tylko czesc swiatla. W restauracji nie dzialaly automaty z napojami i podgrzewacze jedzenia.

W lobby jest darmowe wi-fi ale bardzo powolne.
Bardzo fajna obsluga w barze z sziszami - znaja duzo polskiego :)

Jest 14 basenow i wszystkie odjechane. Jest czesc relaksacyjna z lezakami w plytkiej wodzie , jest basen z muzyka i aerobikiem w wodzie, jest basen przy plazy ze zjezdzalniami itd- kazdy znajdzie idealne miejsce dla siebie.

Pokoj codziennie sprzatany i codziennie nowe zwiarzatka z recznikow- nawet bez dolca na lozku :)

Gdyby nie ten prad to miejsce jes tidealne na udane wakacje.
Blisko hotelu sklepiki i nachalni taksowkarze...

• Pobyt: lipcu 2012, wyjazd we dwoje
9 Dziękujemy, Jarek Z
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Hurghada)
w odległości 12.4 km
Jaz Makadi Saraya Resort
Nr 6 z 27 w lokalizacji Makadi Bay
4.5 5 gwiazdkowych Liczba recenzji: 1 401
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Jaz Aquamarine Resort? Podziel się wrażeniami!

Jaz Aquamarine Resort — dodatkowe informacje

Obiekt: Jaz Aquamarine Resort
Adres: South Sahl Hashish Road | Magawish District, Hurghada, Egipt
Lokalizacja: Egipt > Morze Czerwone i Synaj > Hurghada
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Spa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Rozpiętość cen (za noc): 405 zł–796 zł
Klasa hotelu:5-gwiazdkowy — Jaz Aquamarine Resort 5*
Liczba pokoi: 1001
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com i Agoda, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Jaz Aquamarine Resort. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Iberotel Aquamarine Hotel Hurghada

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?