Byliśmy z dwójką dzieci(3 i 12 lat) na przełomie sierpnia i wrzesnia. Bardzo nam sie podbało. Ogrom zjeżdżalni i basenów a do tego wieczorne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Nie bylo czasu na nudę. Duży szacunek dla ratowników, którzy dbali o bezpieczeństwo na basenach, byli mega profesjonalni. Hotel czysty pomimo dużej ilości gości. Teren hotelu ogromny i dzieki temu każdy znajdzie cos dla siebie. Jesli lubisz ciszę i spokój to odpoczynek przy basenie koło pokoju bedzie odpowiedni, jesli natomiast lubisz wiecej atrakcji to polecamy Aquapark. Na uwagę zasługi tez fakt, ze w tym hotelu jest bardzo duzo ochroniarzy, to sprawiło ze czuliśmy sie bezpieczni. Generalnie cała obsługa to uśmiechnięci i przyjaźni ludzie. Mamy nadzieje, ze jeszcze tu wrócimy ;) pozdrawiamy

Dziękujemy, Juanolmich
Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały hotel, świetna infrastruktura przepyszne jedzenie. Obsługa bardzo miła i pomocna. Mnóstwo atrakcji dla dzieci i nie tylko...Pani Aleksandra w recepcji bardzo pomocna. Aquapark fantastyczny. Cudowne wakacje !!!

Dziękujemy, paulinar193
Zrecenzowano: 10 września 2019

Super hotel, wspaniała i kulturalna obsługa. Jedzenie pyszne i wyśmienite podawane w kilku restauracjach. Super Akłapark, świetne zjeżdżalnie i baseny. Obsauga hotelu mówi w języku polskim. W dziale obsługi z klientem pracuje Pani Aleksandra która jest bardzo pomocna dla turystów z Polski.
Cudowne miejsce na ziemi.

1  Dziękujemy, JeleniaGora
Zrecenzowano: 9 września 2019

Bardzo dobry hotel. Jedzenie smaczne, dużo restauracji, urozmaicone. Pokoje czyste, obsługa miła, kelnerzy uśmiechnięci. Hotel zadbany i czysty. Koło recepcji głównej, obsługa w języku Polskim jest ogromnym atutem. Hotel warty polecenia.

Dziękujemy, Jakub790
Zrecenzowano: 9 września 2019

To już nasz kolejny pobyt. Wszystko w najlepszym porządku. Jedzenie urozmaicone, smaczne. Obsługa sprawna i miła. Kelnerzy uśmiechnięci. Czystość w hotelu na najwyższym poziomie. Pokoje sprzątane codziennie. Polecam!

Dziękujemy, Renata W