Zrecenzowano: 9 września 2019

To już nasz kolejny pobyt. Wszystko w najlepszym porządku. Jedzenie urozmaicone, smaczne. Obsługa sprawna i miła. Kelnerzy uśmiechnięci. Czystość w hotelu na najwyższym poziomie. Pokoje sprzątane codziennie. Polecam!

Dziękujemy, Renata W
Zrecenzowano: 5 września 2019

Na długo będę wspominać pierwsze wakacje w Egipcie spędzone w tym hotelu. Obsługa przemiła, zawsze pomocna. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, woda butelkowana pod dostatkiem. Różnorodność basenów i zjeżdżalni w aqua parku. Pyszne jedzenie i najlepsze pączki na śniadaniu w restauracji Zum Kaiser!
Z pewnością tu wrócę.
Karolina

Dziękujemy, karolinastelmasiak
Zrecenzowano: 5 września 2019

Polecam hotel z całego serca , wszystko na poziomie , jedzenie do wyboru w 7 restauracjach w każdej bardzo dobre , obsługa bajka .Aqua park dla rodzin z dziećmi idealny , Animacje na wysokim poziomie . Atrakcje niezapomniane
Wrócimy tutaj jeszcze raz

Dziękujemy, Filipszd
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam dla rodzin z dziecmi. Akurat w tym roku bylismy w 10 osob i do niewielu rzeczy moznabyloby sie przyczepic, nastolatki narzekaly na slaby internet, ale super drinki bezalkoholowe podawane w lobby calkowicie im to rekompensowały. Tu internet hulał jak szalony. Aqua park cudowny. Bawilismy rewelacyjnie. Egipcjanie mega życzliwi. Wtocimy to na pewno jeszcze raz

Dziękujemy, dzidkowski123
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Extra hotel , bardzo duży wybór smacznego jedzenia , szybkie zjeżdżalnie jak i dla dzieci oraz dobry alkohol . Wieczory śmieszne i taneczne . Obsługa bardzo miła .Polecam rodzin z dziećmi jak i parom .

Dziękujemy, Aleksandra J