Zrecenzowano: 5 września 2019

Polecam hotel z całego serca , wszystko na poziomie , jedzenie do wyboru w 7 restauracjach w każdej bardzo dobre , obsługa bajka .Aqua park dla rodzin z dziećmi idealny , Animacje na wysokim poziomie . Atrakcje niezapomniane
Wrócimy tutaj jeszcze raz

Dziękujemy, Filipszd
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam dla rodzin z dziecmi. Akurat w tym roku bylismy w 10 osob i do niewielu rzeczy moznabyloby sie przyczepic, nastolatki narzekaly na slaby internet, ale super drinki bezalkoholowe podawane w lobby calkowicie im to rekompensowały. Tu internet hulał jak szalony. Aqua park cudowny. Bawilismy rewelacyjnie. Egipcjanie mega życzliwi. Wtocimy to na pewno jeszcze raz

Dziękujemy, dzidkowski123
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Extra hotel , bardzo duży wybór smacznego jedzenia , szybkie zjeżdżalnie jak i dla dzieci oraz dobry alkohol . Wieczory śmieszne i taneczne . Obsługa bardzo miła .Polecam rodzin z dziećmi jak i parom .

Dziękujemy, Aleksandra J
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowny hotel i cudowni ludzie.
Przy każdym basenie czuwał nad naszym bezpieczeństwem ratownik.Nasz był niezastąpiony. Bardzo profesjonalny, pomocny i miły. Mogłam się zrelaksować, a on czuwał nad bezpieczeństwem mojego dziecka.

1  Dziękujemy, gosiawiercisz
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Mój drogi dom to Jungle Aqua park Super animacje pyszne jedzenie super obsługa wszystko jest wspaniałe Każdemu polecam ja już tu 5 raz jestem i napewno jeszcze będę Każdy tu znajdzie coś dla siebie w każdym wieku

Dziękujemy, Freedom593672