Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam dla rodzin z dziecmi. Akurat w tym roku bylismy w 10 osob i do niewielu rzeczy moznabyloby sie przyczepic, nastolatki narzekaly na slaby internet, ale super drinki bezalkoholowe podawane w lobby calkowicie im to rekompensowały. Tu internet hulał jak szalony. Aqua park cudowny. Bawilismy rewelacyjnie. Egipcjanie mega życzliwi. Wtocimy to na pewno jeszcze raz

Dziękujemy, dzidkowski123
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Extra hotel , bardzo duży wybór smacznego jedzenia , szybkie zjeżdżalnie jak i dla dzieci oraz dobry alkohol . Wieczory śmieszne i taneczne . Obsługa bardzo miła .Polecam rodzin z dziećmi jak i parom .

Dziękujemy, Aleksandra J
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowny hotel i cudowni ludzie.
Przy każdym basenie czuwał nad naszym bezpieczeństwem ratownik.Nasz był niezastąpiony. Bardzo profesjonalny, pomocny i miły. Mogłam się zrelaksować, a on czuwał nad bezpieczeństwem mojego dziecka.

1  Dziękujemy, gosiawiercisz
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Mój drogi dom to Jungle Aqua park Super animacje pyszne jedzenie super obsługa wszystko jest wspaniałe Każdemu polecam ja już tu 5 raz jestem i napewno jeszcze będę Każdy tu znajdzie coś dla siebie w każdym wieku

Dziękujemy, Freedom593672
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Do Jungle wracam co roku z rodziną. Hotel na najwyższym poziomie. Bardzo zadbany i czysty. Obsługa bardzo dba o komfort i zadowolenie gości. Cała obsługa daje z siebie wszystko, abyśmy byli zadowoleni. Jedzenie bardzo smacznego, różnorodne. Pokoje przestronne, duże, odnowione. Dużym plusem jest WIFI w pokojach z routerem. Internet z roku na rok działa coraz lepiej. Dzięki super programowi animacyjnemu nigdy się nie nudzimy. Polecam

Dziękujemy, Wakacje2019h